Author Topic: da li je dovoljno 2 tjedna da se organizam ocisti?  (Read 29928 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Johnny Quest

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Pozz ljudi!

evo situacija je ovakva, 11.07 sam se napušija. preciznije s ekipom sam popušija 3 jointa. inače prije toga nisam zapalija joint jedno 2-3 miseca. nisam nikad bija neki aktivni pušač, samo bi se za posebne prigode zna malo rekreativno napušit oT. Ineteresira me kako se vrši test na drogu i da li je dovoljno 2 tjedna da se organizam očisti? Molim isključivo da mi odgovaraju ljudi koji su pušili i znaju provjereno te stvari? gledao sam po netu i naišao sam na sve i svašta i nađe se svakavih mudraca...

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Sta sve čovek ovde može da pročita . . . . . . strašno  :haha: Ja sam tri nedelje pre lekarskog organizovao sebi karantin i sve je bilo ok. Nisam pio alkhol zbog rezultata na jetri a za THC neznam, mada mislim da ima ovde vrsnih poznavaoca pa ces uskoro dobiti odgovor  :haha:

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
THC ostaje u krvi cak i do 2-3 mjeseca!
Zapravo sve zavisi kako se tretira, savjetujem da od danas vec krenes sto vise meda da jedes... da bi se krv ocistila od THC-a.
What goes around comes around

Offline Johnny Quest

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
THC ostaje u krvi cak i do 2-3 mjeseca!
Zapravo sve zavisi kako se tretira, savjetujem da od danas vec krenes sto vise meda da jedes... da bi se krv ocistila od THC-a.
neko kaže 2-3 miseca neko kaže 2-3 tjedna... molim isključivo ljude koji 100 posto znaju šta govore. ponovit ću još jednom godišnje zapalin 5-6 jointa. mršav sam, metabolizam mi je brz. bavim se sportom... e da i dali se test vrši preko krvi ili preko urina?????

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Oni ce tebi svakako naci THC budes li ga imao, imas ovde na forumu kako se vrsi medical.
Al' ja koliko znam iz medicine THC ostaje 2-3 mjeseca u krvi.
Sad koliko ti pusis godisnje ja stvarno ne zalazim u to, al' moj ti je savjet da odes i izvadis krv pre ljekarskog, pa ces onda sam znati sta i kako dalje!
What goes around comes around

Offline Antic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 80
  • Što mi veliš nek mi bude, što mi želiš nek ti bude
    • View Profile
Ja sam radio medical 20dana posle popusenog jointa i nista mi nisu nasli....
Mnogo mlecnih preradjevina i samog mleka, malo meda i k'o nov si!!!

Mada, sto neko rece, za svaki slucaj idi do apoteke kupi test ili idi do privatne klinike i testiraj se pre lekarskog...
Nije skupo a mnogo znaci, ja sam se testirao na privatnoj klinici, bio cist i odmah otisao i uradio medical... (Kostalo me je 1400dinara ako se dobro secam - to ti je oko 15e)

Ne znam čime ste ovo zaslužili ali znam da ste zaslužili!

Offline Gilezi

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Ja sam radio Medical 7 dana posle konzumiranja tako dobre gandzeeee :)  I nisu mi nista nasli.
Kaze moj ortak koji je doktor da u ovom slucaju pijes dosta limunade, jedes pomorandze i uopste da se unosi dosta vitamina c.
Kazu da ima slucajeva da se posle upotrebe kafetina, brufena ili bilo kog painkiller-a moze biti pozitivan cak i na kokain.
Sve u svemu - nemojte da duvate jedno mesec dana pre medical-a i nece biti problema.

Offline Johnny Quest

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
ok fala ljudi, za svaki slučaj ču kupit medicinskog ugljena uzimat ga dan-dva, kupit test u apoteci pa ćemo vidit kako dalje  :hmm:

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
ok fala ljudi, za svaki slučaj ču kupit medicinskog ugljena uzimat ga dan-dva, kupit test u apoteci pa ćemo vidit kako dalje  :hmm:

Javi rezultate.
I ovo ubuduce neka ti bude 'tip' jer realno droga i posao nikada ne idu zajedno  :hmm:

Zamisli da si dao 80 eura i da su ti nasli THC, onda bi se za glavu uhvatio ...
A ako mislis koristiti neku drogu na brodu, e onda si tek donji.
Savjetujem da se distanciras od takvih stvari jer su bespotrebne u posebno ovakvim slucajevima.
Pozz
What goes around comes around

Offline direktor

  • Registered
  • *
  • Posts: 201
    • View Profile
Prestani da variš i rešen problem  :deda: malo popovanja nije na odmet  :pop:



Gnothi Seauton

Offline Johnny Quest

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Javi rezultate.
I ovo ubuduce neka ti bude 'tip' jer realno droga i posao nikada ne idu zajedno  :hmm:

Zamisli da si dao 80 eura i da su ti nasli THC, onda bi se za glavu uhvatio ...
A ako mislis koristiti neku drogu na brodu, e onda si tek donji.
Savjetujem da se distanciras od takvih stvari jer su bespotrebne u posebno ovakvim slucajevima.
Pozz

ajme Komikaya 11.07. negdi oko 2-3 ure ponoći smo se udimili, i iša san leč, kad san se probudija ruča sam i zvali su me iz uspinjače da dođem 21og na razgovor. a zadnji put kad sam se čuo snjima to je bilo u 2 misecu. več sam naveo da ne pušin travu, nego za posebne prigode a to je negdo godišnje 5-6 puta. da sam znao da će me zvat ili da sam imao bilo kakave indicije odje*a bi to. zato me to sve i puno kopka, šta se ne bavim tim stvarima i stvarno bi mi teško palo kad bi radi toga spušija ovoliku šansu. što se tiče pušenja trave na brodu, viruj mi da mi to nije ni na kraj pameti. hvala -()-


e da, danas sam se baš malo posvetio plivanju jedno 2-3 ure, da malo ubrzam metabolizam a sad ću laganini malo ič trčat, a sutra pravac u apoteku

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
ajme Komikaya 11.07. negdi oko 2-3 ure ponoći smo se udimili, i iša san leč, kad san se probudija ruča sam i zvali su me iz uspinjače da dođem 21og na razgovor. a zadnji put kad sam se čuo snjima to je bilo u 2 misecu. več sam naveo da ne pušin travu, nego za posebne prigode a to je negdo godišnje 5-6 puta. da sam znao da će me zvat ili da sam imao bilo kakave indicije odje*a bi to. zato me to sve i puno kopka, šta se ne bavim tim stvarima i stvarno bi mi teško palo kad bi radi toga spušija ovoliku šansu. što se tiče pušenja trave na brodu, viruj mi da mi to nije ni na kraj pameti. hvala -()-


e da, danas sam se baš malo posvetio plivanju jedno 2-3 ure, da malo ubrzam metabolizam a sad ću laganini malo ič trčat, a sutra pravac u apoteku

Sretno!  :uzdravlje:
What goes around comes around

Offline nero7

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
nije dovoljno, jer ostaje u tjelu do 12 tjedana, a u mokrači ostaje mislim da maks jedan mjesec zavisi kolko piješ i kolko se ti ilučuje kroz kožu jer se thc zadržava u tjelesnoj masnoči zato je i dalje u tjelu ko ostale droge. najbolje ti je ako češ davati mokraču da ukapaš visine kapi i obavezno mora bit druga mokrača i ne ona prva jutranja,ili da prešvercaš od drugara. a za krv neznam, mogu samo reči druže puno pij i trči ;)

Offline Johnny Quest

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
aj ti meni reci, jeli ti to govoriš iz osobnog iskustva ili (bez uvrede) puno švrljaš po google-u? Liječnički nisan još obavija ali sam prije par dana kupio test u apoteci za thc za mokraću i ispalo je da nisam pozitivan.

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Nista ti se nece vidjeti ako ne pusis svaki dan.

Ako bas hoces biti 100% siguran onda dan prije i na sam dan testiranja mokrace pij puno tekucine i dosta diuretika (caj, kava, ...) od kojih ces cesto mokriti i tako "razrijediti" mokracu. Pred kraj dana mokraca ce ti biti skoro samo voda - potpuno prozirna tekucina. Ako je zelis "obojati" u zuto samo popij 1-2 komada B-Complexa vitamina i sve pet. Zlatna boja, a samo voda. :)

Nemoj se baviti fizickim aktivnostima nekoliko dana prije testiranja. Zna se dogoditi da bude blijeda indikacija ako si imao metabolita THCa povezanog s lipidima u tijelu, a koje je fizicka aktivnost izgorjela pa ti tako zavrsi u mokraci. Ali to je ekstreman i malo vjerojatan slucaj u kojem samo jedna crta poblijedi na testeru, sto nije 100% pozitivan nalaz.

Inace oko mjesec dana ti je neki maksimum za detekciju i to ako pusis svaki dan godinama i onda naglo prestanes.

Samo opusteno, ne pricam napamet.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.