Author Topic: da li je dovoljno 2 tjedna da se organizam ocisti?  (Read 29954 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Samo opusteno, ne pricam napamet.


nisam ni sumnjao  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline gio

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Ne osudjujte choveka, sluzi narodu  :yahoo:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Ako je zelis "obojati" u zuto samo popij 1-2 komada B-Complexa vitamina i sve pet. Zlatna boja, a samo voda. :)

 :haha:  Ja bih dodao jos i da je fluorescentna, svijetli u mraku  :uzdravlje: Svaka cast za opis !
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Johnny Quest

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
majstore stvarno majstor :uzdravlje:

Offline nero7

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
aj ti meni reci, jeli ti to govoriš iz osobnog iskustva ili (bez uvrede) puno švrljaš po google-u? Liječnički nisan još obavija ali sam prije par dana kupio test u apoteci za thc za mokraću i ispalo je da nisam pozitivan.

nije nego radim u medicini i pravim te testove skoro svaki dan hehe, tako da imamo neku listu kolko bi se zadržavo thc u mokrači al opet zavisi jer je to domačica ili skunk gdje je viši procenat thc tako da ja mislim da je u krvi jednu 2-3 sedmice više ne.
 to je to ;)

Offline bojan88

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Nemoj rizikovati nista.. uzmi od nekoga cist urin i kada odes u wc samo pretocis u datu osudicu i problem resen....

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Auu sta ucite coveka .. . . .

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Auu sta ucite coveka .. . . .

Da se snađe. I na brodu će mu reći da složi stol sa 60 tanjura a kada kaže da ih nema dovoljno u restoranu, reći će mu "snađi se".
A snalažljivi su na brodu sposobni. Sposobni dobivaju promocije i veću zaradu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline leki

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Desilo se da je momak iz srbije,super lik,kada je sve prosao malo proslavio i otisao na brod.Poslije par dana od njegovog ukrcavanja radili testove,i izmedju ostalih slucajno odabranih,i njemu.Naravno vracen je kuci :rtfm:,lose za njega,lose za agente,agenciju......pokusajte izbjeci i poslije ljekarskoj jer nikada im se ne zna kada rade i koga biraju.

Offline off_martin

  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
Naravno, ovo bi trebalo svi da čuju. Ili posao ili vutra ili sta sve vec. Mislim da ovo treba shvatiti krajnje ozbiljno.

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: da li je dovoljno 2 tjedna da se organizam o?isti?
« Reply #25 on: 01/August/2011 »
Prvi put kad sam isao na brod,frka me uhvatila pred medical.Citaj po netu,googlaj,te ostaje u krvi 6 mjeseci,u mokraci oko 3 max..A ja vario svaki dan,spravu po spravu :) a sta cu kad volim,nema bolje stvari na svijetu...poslije sexa naravno..
I prestanem ja nekih mjesec dana pred medical,al opet mi frka,cuo svasta..I cujem se sa jednim kolegom koji je vec to prosao,i sa broda mi mejlom opise kako ide citav proces,od momenta kad udjes u ambulantu.U ZG ti to ide ovako: prvo dajes krv,ali ti dug test ne rade iz krvi nego iz mokrace!Zasto?Pa iz osnovnih finansijskih razloga!Jeftiniji je test!Kupis u apoteci za 15ak evra.Pa tako i ambulante isto rade.Elem,kako mi je drugar objasnio da je test iz mokrace,i da ti ne stoji doktor pored tebe dok mokris,vec ides u toalet,i u privatnosti to uradis,ja se odlucim na ovaj potez ''snalazenja'':)Sto da rizikujem!Povedem prijatelja koji je cist cijeli zivot,i odemo do lokala u blizini ambulante,drugar ode do toaleta u lokal,napuni mi posudicu koja mi moze neprimjetno stati u dzep!Udjem kod doktora,on me posalje u toalet u ambulanti,prespem mu fino u njegovu posudicu,i sve ok.Parola: snadji se!
Drugi put kad sam isao na brod,promijenio sam kompaniju koja zahtijeva da uradis medical u svojoj zemlji,+ kad dodjes u Majami i tamo radis medical.E tu mi frkaaaaa...kontam ne mozes Horejsa tamo zaj****:) ELem,prestanem opet pusiti,5 mjeseci.Znam da sam cist i idem na sigurno.U tom hotelu u Majamiju je bilo nasih ljudi,ovaj jedan popije frajer tabletu za spavanje prije ljekarskog,i nadje mu Horejsio tamo benzozepam,sta znam,za smirenje,i let za kuci u roku opd dva sata.Nema cile mile!Zao mi bilo lika u pm,bio dobar decko.Bila i jedna maca iz Cilea!Kaze zezala se malo,i na 7 dana prije nego ce krenuti za Majami,pusickala malo vutricu s ekipom.Uspanicila seee,ludilo,mi je smirivali tipa,ajde ne brini se,bice sve ok,blabla,mada sam ja licno mislio da ce pasti!Kontam CSI,ovo ono:)..ma nista,prodje mala glat,bez ikakvih problema.
Treci moj odlazak na brod!..Radim medical u Beogradu,nije mi se dalo prestajati variti,i postarom receptu,ponesem od ovog kolege posudicu,i nonsala.Cist!
Tako da,opusteno jarane.Imas caka raznih,i majstor ti je rekao par dobrih,evo imas i ove fore.
Ti testovi sto se koriste za pomorce su oni najjeftiniji u apoteci!Kazem,u Majamiju mala radila drug test,a pusila travu samo na 10 dana prije toga.I no problem.
Ajde malo sam otego ovaj post (napusen jbg),al eto s ciljem da razbijemo taj mit da je taj ljekarski test za NASA svemirce jbg..Pa pola posade na brodu se zeza svim i svacim,a 90 posto posade pije alkohol,ajde bre;)
Svako dobro svim pomorcima i mirno more naravno :)
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: da li je dovoljno 2 tjedna da se organizam o?isti?
« Reply #26 on: 01/August/2011 »
kad dodjes u Majami i tamo radis medical.E tu mi frkaaaaa...kontam ne mozes Horejsa tamo zaj****:)

OT:

Meet Miami Justice

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: da li je dovoljno 2 tjedna da se organizam o?isti?
« Reply #27 on: 19/September/2011 »
Uglavnom test na droge se radi preko mokraće, a ne krvi? Ili to ovisi od klinika?
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..

Offline Robert123

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: da li je dovoljno 2 tjedna da se organizam o?isti?
« Reply #28 on: 16/April/2012 »
Uglavnom test na droge se radi preko mokraće, a ne krvi? Ili to ovisi od klinika?
Samo u Novom Beogradu imas odobrenu kliniku za lekarski.A tamo narkotike proveravaju u mokraci.A za one losije momke kojih verovatno ima po sajtu,samo su prikriveni i citaju ove gluposti THC i tako...Zvanicno heroin ostaje u telu 15 dana,ali nezvanicno nevidi se posle 13(provereno).Ko bi pokusao da rizikuje i smanji te dane njemu preporucujem de uzme drog test u apoteci kosta 1250din,da proveri pre lekarskog.Prica se da borovnica sok,i beli crni luk pomaze da se iscistite ali za to ne garantujem...Tolko od mene  ;D

Offline Dugonja

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: da li je dovoljno 2 tjedna da se organizam o?isti?
« Reply #29 on: 08/January/2019 »
Kakva je procedura ako se bude pozitivan na testu? Da li klinika kontaktira kompaniju? Ili se samo dogovori sa klinikom da se izadje ponovo na lekarski kroz 2-3 nedelje?