Author Topic: cijene mobitela i laptopa u gift shopovima na brodu!  (Read 8866 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline fullmoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Bok!Interesira me ako ima u gift shopovima za kupiti laptop, mobitel i takve stvarcice i kakve su cijene, ako netko zna...

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Bok!Interesira me ako ima u gift shopovima za kupiti laptop, mobitel i takve stvarcice i kakve su cijene, ako netko zna...

Telefona nemas, ali na Solstice klasi na Celebrity, ima iLounge i shop, tako da jedino Mac...cijena je ista kao bilo gdje u prodavnici u USA, samo bez poreza.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline fullmoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Telefona nemas, ali na Solstice klasi na Celebrity, ima iLounge i shop, tako da jedino Mac...cijena je ista kao bilo gdje u prodavnici u USA, samo bez poreza.


a dali znas mozda za carnival?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile

a dali znas mozda za carnival?

Zaboravi  ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Zaboravi  ::yes::
Hahahahahah.....SLAZEM SE! ZABORAVI :)

Offline fullmoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Hahahahahah.....SLAZEM SE! ZABORAVI :)

a dobro, kupit cemo u trgovini, gdje je sigurno opet jeftinije nego kod nas  :deda:

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
a dobro, kupit cemo u trgovini, gdje je sigurno opet jeftinije nego kod nas  :deda:
Kupuj u trgovini, pogotovo trazi crew centre gdje je jos jeftinije! I obavezno napomeni da radis na kruzeru i pitaj za popust!

Offline fullmoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Kupuj u trgovini, pogotovo trazi crew centre gdje je jos jeftinije! I obavezno napomeni da radis na kruzeru i pitaj za popust!


Hvala puno na savjetu  :yeah: Mozes mi samo pojasniti ovo za crew centre?

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
filipinski crew centri cesto prodaju laznjake (apple), a npr. oni u skagwayu i san diegu imali su puno vise cijene od onih na amazonu.

Offline fullmoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
filipinski crew centri cesto prodaju laznjake (apple), a npr. oni u skagwayu i san diegu imali su puno vise cijene od onih na amazonu.

Ok, pa koji onda crew centar je uredu?I moze mi netko objasnit sta su tocno ti crew centri?Nesto, kao, gdje kupuje ekipa koja radi na cruiserima ili...?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Ok, pa koji onda crew centar je uredu?I moze mi netko objasnit sta su tocno ti crew centri?Nesto, kao, gdje kupuje ekipa koja radi na cruiserima ili...?

Ti crew centri, kao ''nemaju'' sales tax, ali kad ti puknu cijenu, da se izvrnes  :yeah: . Bilo sta od elektronike je jeftinije u Best Buy-u, ili naravno na www.amazon.com, www.tigerdirect.com, i jos brdo site-ova.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline fullmoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Ti crew centri, kao ''nemaju'' sales tax, ali kad ti puknu cijenu, da se izvrnes  :yeah: . Bilo sta od elektronike je jeftinije u Best Buy-u, ili naravno na www.amazon.com, www.tigerdirect.com, i jos brdo site-ova.



Da, imas pravo, nade se na ovim stranicama ful jeftino, hvala ti, sad mi jos samo reci kak se porez rjesava na granici kad ides kuci  ::yes::

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
sad mi jos samo reci kak se porez rjesava na granici kad ides kuci  ::yes::

Ja ne rjesavam nikako  :rofl:
U 5 godina rada na brodu, nisam nikad imao problema sa tim. Ako nosis bilo sta od elektronike, neka bude otpakovano i to je to, takodje i parfemi, da je bar ona plasticna folija skinuta...  ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

 sad mi jos samo reci kak se porez rjesava na granici kad ides kuci  ::yes::

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=588.0  oT
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)