Author Topic: da li jos uvjek moze da se konkurise i koliko ta procedura vremenski traje  (Read 2170 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kumici

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
cao svima ako vas jos i ima:)....inace zainteresovao sam se za brod, ovako se vise ne moze:) znam da je dobro poznata recenica al na zalost tako je...pregledao sam mogu slobodno kazati veliki dio foruma i odlucio sam se za jednu od agenicja koju ne bih da pominjem jer vidim da ovde ima vecinom ljudi iz agencija a malo onikih koji su igdje otputovali, al otom potom :)

zamilio bih ljude obzirom na datume po kojima su postovi pisani da li jos uvjek moze da se konkurise i koliko ta procedura vremenski traje, znam i to da ce te mi kazati od 1-12mj al bih zelio cuti od nekoga ko je skoro otisao ili se vratio...zahvaljujem se u napred !!!

Offline Boysie Singh

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
 :pop: men se chini da si sam sebi dao odgovor. U mom slucaju mesec dana, idi ti blago tebi na intervju pash vidjet.
ako nemas u glavi, uglavi sta imas!

Offline NinaDjerlek

  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Sam si kolega dao i odgovor, svakom je drugačije. Neko je sa istom agencijom ali na drugu kompaniju i drugu poziciju otišao kroz par mjeseci a neko još čeka neku kompaniju i neku poziciju. Nema sheme i sigurnog vremenskog okvira. Važno je da se odlučiš poslati CV agenciji i otići na neki interview ;)
Mirno more !

Offline Jungo_1

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
evo na primjer ja sam imao interview 21.7 letim 24.8 sve ti ovisi ja sam baš dobro naletio  :)
....Life is like a box of Chocholate and you never know what you gonna get :)