Author Topic: Testovi, razgovor, ukrcaj  (Read 2112 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dubrovnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
  • Da sre?a može se kupit, svak bi je sebi platio...
    • View Profile
Testovi, razgovor, ukrcaj
« on: 30/July/2011 »
Pozdrav svima koji su bili nedavno na razgovoru u Sloveniji 22.07. Testovi super prosli, isto tako i razgovor. Prijavio sam se za poziciju Assistant waitera, a dobio sam Steakhouse server. (Nisam nigdje na forumu nasao opis ove pozicije).

Nema razloga za brigu hocete li proci razgovor ili ne jer im treba dosta ljudi na brodu, sve sto trebate je smijati se i biti opusteni, iskreni, nikako se postaviti 'ja sve znam'.

Eric Chinoy je najnormalniji covjek, opusten i razgovor traje maksimalno 3 minute (ako i toliko)  :D

Jos lijecnicki i vizu da sredim i napokon, adio Lijepa nasa.

Ukrcaj bi mi trebao biti u 10 mjesecu, jos neznam gdje, koji brod, nadam se da ce me Suzana uskoro kontaktirati.
Sve pohvale za tu zenu jer nenormalno dobro radi svoj posao, ljubazna, azurna i profesionalna, a opet tu je kao prijatelj da te digne kad padnes. A priori - Suzana Zagar, definitivno svima preporucujem, necete pozaliti. Nije nikakva reklama, cisto skidam joj kapu i zahvaljujem na svemu.

EP iz Zagreba, nemam uopce komentara za te ljude. Ocito imaju dosta kandidata pa nemaju vremena ni popricati normalno na telefon, prestao sam se javljati jer cekam na emil ili poziv po dobrih mjesec dana. O opcoj kulturi i bontonu nema smisla pricati. Jednom rijecju katastrofa. Ukratko...

Sretno svima i sve najbolje.  :yahoo: