Author Topic: Ima li neki kandidat za poziciju fotografa,Princess Cruise  (Read 3163 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Ja sam se nedavno prijavio preko SC agencije i receno mi je da dodjem u sredu. 03. avgusta na preliminarni intervju, al evo sad su mi javili da Princess ne trazi fotografe u ovoj turi pa mi je samim tim propala prilika da se sretnem sa ostalim kandidatima i da vidim kakvim "oruzjem" raspolazu. Kakav im je portfolio, radno iskustvo itd. itd.

Ovo me interesuje zato sto ne bih da gubim vreme cekajuci do novembra, vec da se orjentisem na neke druge agencije ukoliko nemam neke izgledne sanse kod Princess-a.

Ima li neko??

Offline FotoX

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
  • Live your life, be free... :)
    • View Profile
Ima.. Ja sam trebao 03.08. na preliminarni u SC za poziciju fotografa ali nista od toga, isto mi je danas Djordje javio... :/
I meni je nov. daleko pa sada razmisljam o nekim drugim resenjima...

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Zar je moguce da nema vise nikoga osim nas dvoje??

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
ne znam da li sam ja problem, da li mozda saljem na pgresan mail ili je mozda agencija prezauzeta u ovom trenutku ali od avgusta pa sve do sada ni jednom nisam dobio odgovor ni na jedan mail koji sam im poslao?

Ima li neko neku ideju sta se desava sa SC agencijom?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Sve najnormalnije.

Probaj nazvati

E-mail: safecruise.rs@gmail.com
Telephone: 011/311-97-81
Fax:    011/311-97-81
Mobile Phone Number: 064/618-52-53 i 064/618-52-51

Information: Za svako pitanje ili ako zelite da zakažete razgovor možete to uraditi putem e-mail formulara i u najkracem roku ocekujte odgovor od nas.

Safe Cruise Crew
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)