Author Topic: Preliminarni i trening u septembru 2011?  (Read 24610 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lazzar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Preliminarni i trening u septembru 2011?
« Reply #75 on: 26/September/2011 »
Ni sam ne znam kako me je uhvatio -()-. Pre nego sto sam krenuo da prepisujem iz skripte bio je sedeo na stolici i bio na laptopu, maksimalno je proslo 10s on je bio na 2m od mene ja se kao pomerio da zaklonim skriptu, al nisam imao vremena, i tako...  :neee:. Valjda ce me pustiti da opet radim :pop1:. Nisam puno uradio, 4 ili 5 pitanja maksimum.

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Re: Preliminarni i trening u septembru 2011?
« Reply #76 on: 26/September/2011 »
brate, pa ja sam skoro 97 % prepisao u maju, pa kako tebe da uhvati? neznam, koliko si odradio dok te nije uhvatio?
a ne javljaju rezultate testa, to je kao da ovi na glavnom intervju imaju da ste polagali test treninga... sada cekate finalni intervju, javice vam ovih dana.... bar je sa nama tako bilo


Pa hajd` kada je tako onda jos bolje!  :)
Jer je stvarno iscimivanje ovo s testom...
What goes around comes around

Offline komandant mark

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Preliminarni i trening u septembru 2011?
« Reply #77 on: 28/September/2011 »
Pomaze Bog cruisers,

jesu li javili nekom rezultate sa finalnog testa, i tacan datum za intervju sa Sorbijem ?
10. Јер сваки који иште, прима; и који тражи, налази; и који куца, отвара му се.


                                         Мат. 7 : 8

Offline Beks89

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: Preliminarni i trening u septembru 2011?
« Reply #78 on: 28/September/2011 »
Pomaze Bog cruisers,

jesu li javili nekom rezultate sa finalnog testa, i tacan datum za intervju sa Sorbijem ?

Datumi su 9. i 10. oktobar. A za test kazu " da smatramo da smo polozili, a onaj ko nije dobro uradio bice kontaktiran do kraja nedelje".
Lepo rekose ovde na forumu, test je samo formalnost.

Ajd'  :uzdravlje: , pa se gledamo na finalnom...
Snovi nikada ne umiru. Umiru samo sanjari.

Offline komandant mark

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Preliminarni i trening u septembru 2011?
« Reply #79 on: 28/September/2011 »
Pomaze Bog,

sto se tice finalnog testa, nije samo formalnost, ako ima neko pitanje na koje niste znali odgovor, ili ste bili ne doreceni, naucite ga jer ce Sorbi upravo to da vas pita.
 Za momke iz Tehnicke grupe ( zanatlije ), neka uce engleski svako za svoju struku, jer ce njih ispitivati i dugogodisnji Sef Tehnicke Sluzbe.

Puno srece !!!!
10. Јер сваки који иште, прима; и који тражи, налази; и који куца, отвара му се.


                                         Мат. 7 : 8

Offline Beks89

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: Preliminarni i trening u septembru 2011?
« Reply #80 on: 28/September/2011 »
Pomaze Bog,

sto se tice finalnog testa, nije samo formalnost, ako ima neko pitanje na koje niste znali odgovor, ili ste bili ne doreceni, naucite ga jer ce Sorbi upravo to da vas pita.
 Za momke iz Tehnicke grupe ( zanatlije ), neka uce engleski svako za svoju struku, jer ce njih ispitivati i dugogodisnji Sef Tehnicke Sluzbe.

Puno srece !!!!

O pa to je za mene nova informacija. Nista onda, ucim vina, vina, vina, i jos vina :).
Snovi nikada ne umiru. Umiru samo sanjari.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Preliminarni i trening u septembru 2011?
« Reply #81 on: 28/September/2011 »
Pomaze Bog,

sto se tice finalnog testa, nije samo formalnost, ako ima neko pitanje na koje niste znali odgovor, ili ste bili ne doreceni, naucite ga jer ce Sorbi upravo to da vas pita.
 Za momke iz Tehnicke grupe ( zanatlije ), neka uce engleski svako za svoju struku, jer ce njih ispitivati i dugogodisnji Sef Tehnicke Sluzbe.

Puno srece !!!!

Prijatelju, Sorbi ne ispituje vise.... Sef tehnicke sluzbe je Marko ili?
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline komandant mark

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Preliminarni i trening u septembru 2011?
« Reply #82 on: 28/September/2011 »
Prijatelju, uz svo duzno postovanje, zaista mislim da nije bitno ko ispituje, ni ko je po imenu Sef T. S.,zelja mi je da svi kandidati prodju, i da do svake informacije do koje dodjem, a verujem da je korisna, treba da je podelim sa ostalima.

Svako dobro !!
10. Јер сваки који иште, прима; и који тражи, налази; и који куца, отвара му се.


                                         Мат. 7 : 8

Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Preliminarni i trening u septembru 2011?
« Reply #83 on: 30/September/2011 »
Pomaze Bog,

sto se tice finalnog testa, nije samo formalnost, ako ima neko pitanje na koje niste znali odgovor, ili ste bili ne doreceni, naucite ga jer ce Sorbi upravo to da vas pita.
 Za momke iz Tehnicke grupe ( zanatlije ), neka uce engleski svako za svoju struku, jer ce njih ispitivati i dugogodisnji Sef Tehnicke Sluzbe.

Puno srece !!!!

znaci da se latim ucenja kako obuzdati primedbe postovanih gostiju i tako to na tu temu. Pa dobro!idemo do kraja!
smile is my answer ;D

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Preliminarni i trening u septembru 2011?
« Reply #84 on: 04/October/2011 »
cjaos narode.. Dobio sam mail. Interview u nedelju u 10h. Da li neko moze da se seti 15 pitanja sa testa!?

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Re: Preliminarni i trening u septembru 2011?
« Reply #85 on: 05/October/2011 »
cjaos narode.. Dobio sam mail. Interview u nedelju u 10h. Da li neko moze da se seti 15 pitanja sa testa!?


Imas sve u training book-u!
 :party:
What goes around comes around