Author Topic: Cuo sam da sve sam placam  (Read 6509 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline carpe diem

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Cuo sam da sve sam placam
« on: 04/August/2011 »
Pozdrav svima.

Ja sam aplicarao za posao assistant cook preko Sinise i Ivice u Oceania cruise company.
Bio sam na intervju i prosao sam, nakon cega sam dobio mail od Sinise da ce me nazvati i objasniti detalje.
E sad,mene interesuje novac koji oni uzimaju za ukrcaj.
Cuo sam da sve sam placam (mislim na troskove karte, nekakvu cudnu 'proviziju' itd.) Agencija, odnosno kompanija to treba da plati.
Mislim da nemaju prava da traze to od nas, jos sam cuo da su to cifre tipa 900eura.
Ako neko ima iskustva,volio bih da mi pomogne.

Hvala. Pozz =)

Offline gio

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: ?uo sam da sve sam pla?am
« Reply #1 on: 04/August/2011 »
Prelistaj bar 80% foruma, i dobicesh odgovor na sva pitanja..

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: ?uo sam da sve sam pla?am
« Reply #2 on: 04/August/2011 »
Registrirao si se na forum prije manje od sat vremena i postavljaš pitanja koja su baš u ovoj temi "Employment Power", dosta dobro objašnjena.
Meni nije jasno zašto si otišao i prošao intervju u agenciji o kojoj ne znaš najosnovniji podatak, a to je koliko će te to koštati.

Postoje agencije preko kojih bi dobio isti posao za vjerovatno duplo manje uloženog novca, sve što si trebao uraditi je postaviti
topic sa naslovom Kako najjeftinije otići na kruzer kao Assistant Cook?

Ako prvo odabereš agenciju, uložiš trud i prođeš intervju preko nje, stvarno je čudno tada pitati koliko to košta i zašto se što plaća. Radi se o velikom novcu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: ?uo sam da sve sam pla?am
« Reply #3 on: 22/January/2013 »
tacno  tako bio u agenciji a nisi pitao koliki su troskovi  nego si cuo!   sve ima na forumu samo citaj ! ja sam citao  10 dana I onda tek nazvao agenciju  :rolleyes:

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: ?uo sam da sve sam pla?am
« Reply #4 on: 24/January/2013 »
Kako ste grubi!  :nono:
Ni ja nisam znala kako prvi dan forum funkcionira , uostalom tu smo da jedni druge uputimo ako ništa drugo bar u poglavlja gdje šta treba tražiti . 
uglavnom dečko u mom slučaju se radi o cifri cca 1200 eura ( Preko Apriori iz Rijeke ) vezano za Carnival Cruise . Mislim da vrijednost varira kojih stotinjak euro gore-dolje ovisno o kompaniji.
Uglavnom , počni čitati forum puno će ti pomoći . Kad dođeš na iskustva veterana i dnevnik onog dečkića koji je opisao zivot na brodu sve ce ti biti jasnije .
Good Luck   :-))))'
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: ?uo sam da sve sam pla?am
« Reply #5 on: 24/January/2013 »
kvrapcu!! tek sam sad vidjela koliko je njegov post star!  :smack:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: ?uo sam da sve sam pla?am
« Reply #6 on: 24/January/2013 »
kvrapcu!! tek sam sad vidjela koliko je njegov post star!  :smack:

kvrapcu nema veze, dobro zboriš  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)