Author Topic: Kupovina i konzumacija vitamina, tableta, proteina i dodataka prehrani na brodu  (Read 12505 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NightWolf

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Slazem se prijatelju, ali da li je nekom ko miruje i ne trosi se, tojest nema nikakve napore potrebno TOLIKO vitamina, tojest ta kolichina? Nemoj da me shvatish pogresno, treniram ceo zivot i koristim suplementaciju kad god mi to finansije dozvoljavaju, ali i dalje stojim iza izjave da za nekog prosecnog vezbaca animal pak nije potreban. A sad jedno pitanje oko klope, da li crew ima ogranicenu porciju hrane, ili je svedski sto, ili kako :)?

Upravu si skroz. On je napravljen da pokrije sve potrebe bilo koga, ma koliko da se "trosi" fizicki.
Ali posto je posao jako naporan onda moze bez brige da ga uzima. Ja sam ga dao samo kao predlog posto je skoro za dz. Neka uzme onda Opti-Women.

Mislim da je hrana neogranicena!

Offline gio

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Ma najmanji problem koji multivitamin/mineral complex uzeti, ima ih na tone :) a ako je pak tamo dzabe koji je kod nas dranje, mogu misliti koliko je onda neshto osnovnije jeftinije.. ako je neogranichena onda bar 10 kg+ za 5-6 meseci  :rofl: :rofl: