Author Topic: Here are Five Reasons NOT to Work on a Cruise Ship  (Read 17787 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
http://www.live-adventurously.com/a-cruise-ship-job-here-are-five-reasons-not-to-work-on-a-cruise-ship/

The Fiefdom
On duty Even When you are Not
As the Propeller Turns
The Things Back Home
Addiction to the Lifestyle

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Here are Five Reasons NOT to Work on a Cruise Ship
« Reply #1 on: 09/August/2011 »
Hvala za link šefe, al' mene je osobno ovih 5 razloga još više privuklo, sad dal' sam lud :hmm:
Once a sailor, always a sailor.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Here are Five Reasons NOT to Work on a Cruise Ship
« Reply #2 on: 10/August/2011 »
Hvala za link šefe, al' mene je osobno ovih 5 razloga još više privuklo, sad dal' sam lud :hmm:

Taj tekst sam postavio da ljudi znaju kako posao na brodu nije samo super posao, nego ima i loših strana.

The secret to a great life is in a balance.

... a sad jel si lud, naravno da si lud.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Here are Five Reasons NOT to Work on a Cruise Ship
« Reply #3 on: 10/August/2011 »
Taj tekst sam postavio da ljudi znaju kako posao na brodu nije samo super posao, nego ima i loših strana.

The secret to a great life is in a balance.

... a sad jel si lud, naravno da si lud.

hahaha upravo tako, ti si car, Šefe, a ja sam bio pripit kad sam pisao post  :uzdravlje:
Naravno da ima losih strana, a uvijek se nađe nas ludih koji smo pomalo mazohisti pa (za)volimo te "loše" strane... Meni recimo uniforma dode pod normalno iako imam nepunih 21 godinu, nisam naviko previse spavati a i hiperaktivan sam. Jesam li perspektivan kandidat???  :hehe:
Once a sailor, always a sailor.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Here are Five Reasons NOT to Work on a Cruise Ship
« Reply #4 on: 10/August/2011 »
Meni recimo uniforma dode pod normalno iako imam nepunih 21 godinu, nisam naviko previse spavati a i hiperaktivan sam. Jesam li perspektivan kandidat???  :hehe:

savrsen  ::yes::
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Raidenko

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Here are Five Reasons NOT to Work on a Cruise Ship
« Reply #5 on: 29/November/2012 »
 Veoma poucno, moj najveci strah je od samog sebe kakav cu postanem na brodu. Svesan sam da cu da se promenim, al ne znam u shta, cuo sam razne anegdote od pojedinaca. Da cu da postanem rasista, cinik, da cu da kad se vratim kuci posle ugovora gledati na moje najbolje prijatelje i gledajuci ih sa visine pitati: "Aman jel ces da uradis neshto od sebe?". Samo se toga plasim, jeste kazu ce mi se prosire horizonti i tako to...Al gde je svetlo mora i biti malo senke. :hehe:

Offline Fikko

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Here are Five Reasons NOT to Work on a Cruise Ship
« Reply #6 on: 30/November/2012 »
Zanimljiv članak, ali mene jedino plaši, to radno vrijeme. Iskreno, radio sam mnogo različitih poslova, od "fizikanerskih" pa nadalje, ali nikada nisam radio toliko u kontinuitetu. Ono, bez slobodnog dana.

Ali samo sebi kažem, ako toliko mnogo ljudi to može, zašto ne bih i ja mogao? +  :money:
Neki ljudi nikada ne polude, kako dosadne živote oni mora da vode.

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Re: Here are Five Reasons NOT to Work on a Cruise Ship
« Reply #7 on: 30/November/2012 »
Zanimljiv članak, ali mene jedino plaši, to radno vrijeme. Iskreno, radio sam mnogo različitih poslova, od "fizikanerskih" pa nadalje, ali nikada nisam radio toliko u kontinuitetu. Ono, bez slobodnog dana.

Ali samo sebi kažem, ako toliko mnogo ljudi to može, zašto ne bih i ja mogao? +  :money:

ma neka te to ne plasi.
kad jednom udjes u vrtlog, sve ce ti sjesti.
osim toga, svi rade svaki dan, pa tako i ti. bilo bi ti cudno da ne radis (bar je meni tak bilo). ono, postanes nabrijan i ajmo na noge lagane...
naravno da ce te uloviti i kriza u neko vrijeme. to je normalno i svima se dogodi.
mene osobno je kriza lovila nakon 5.-og mjeseca kako sam na brodu, trajala oko dva tjedna (ono da mi se bas nista ne da, govorim si da se necu vratiti) i onda sam zadnjih mjesec dana bila opet ko na speedu (i mislim si da cu se ipak vratiti).

sretno!

Labor improbus omnia vincit.