Author Topic: Interview 7.9.2011.  (Read 4540 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline radek

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Interview 7.9.2011.
« on: 12/August/2011 »
Pozdrav. Evo vjerojatno ste dobili mail od Suzy da je sljedeći interview 7.9., i to za assistant waitere i bar waitere. Ja ću se prijavit za bar waitera, pa eto.. :) kako ćete se pripremati? i gdje je najbolje učiti koktele i ostale stvari koje se trebaju znati na razgovoru? svaki savjet je dobro došao. :D

Što se tiče puta, ja sam iz Međimurja pa ako ko ide autom ovim putem možemo podijelit troškove.  :run:

Offline leydon

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Interview 7.9.2011.
« Reply #1 on: 12/August/2011 »
Jel ona prima aplikacije ljudi iz Bosne??Hvala na odg.... :uzdravlje:

Offline qwerty

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: Interview 7.9.2011.
« Reply #2 on: 12/August/2011 »
Prima ako imaju hrvatsko drzavljanstvo.

Offline TinoGO

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Interview 7.9.2011.
« Reply #3 on: 13/August/2011 »
Pozdrav, zanima me šta je sa iskustvom, ja ga nemam, bar ne u polju zanimanja koja se traže na kruzeru, imam ko sales agent u call centru i kao web dizajner? Suzani sam poslao mail, pa ćemo vidit šta će ona reći.

Offline radek

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Interview 7.9.2011.
« Reply #4 on: 13/August/2011 »
Pozdrav, zanima me šta je sa iskustvom, ja ga nemam, bar ne u polju zanimanja koja se traže na kruzeru, imam ko sales agent u call centru i kao web dizajner? Suzani sam poslao mail, pa ćemo vidit šta će ona reći.

Iskustvo u konobarenju nije obavezno, ali ga je dobro imati. Prije pravog ukrcaja na cruiser se ide prvo na trening na jedan od cruisera k0oji su predviđeni za to i onda si tek spreman ići na pravi posao tak da ne brini. Mislim da za sobare i sobarice također nije obavezno imati iskustvo ali je zato bitan jezik za obadvoje.

Kao web dizajner bi mogao možda dobiti posao za neke multimedijalne sadržaje, a kao sales agent bi bio najbliže nekom recepcioneru ali tu moraš jako dobro poznavati njemački i engleski. Svejedno ti pitaj Suzi, ona ti to najbolje objasni. :D

Offline TinoGO

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Interview 7.9.2011.
« Reply #5 on: 13/August/2011 »
Iskustvo u konobarenju nije obavezno, ali ga je dobro imati. Prije pravog ukrcaja na cruiser se ide prvo na trening na jedan od cruisera k0oji su predviđeni za to i onda si tek spreman ići na pravi posao tak da ne brini. Mislim da za sobare i sobarice također nije obavezno imati iskustvo ali je zato bitan jezik za obadvoje.

Kao web dizajner bi mogao možda dobiti posao za neke multimedijalne sadržaje, a kao sales agent bi bio najbliže nekom recepcioneru ali tu moraš jako dobro poznavati njemački i engleski. Svejedno ti pitaj Suzi, ona ti to najbolje objasni. :D

Thank you very much :)