Author Topic: ????  (Read 6678 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline komandant mark

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
????
« on: 20/August/2011 »
Да ли неко зна о каквим је тестовима реч на том тренингу од 08.- 11.
10. Јер сваки који иште, прима; и који тражи, налази; и који куца, отвара му се.


                                         Мат. 7 : 8

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: ????
« Reply #1 on: 20/August/2011 »
Znas li da citas latinicu?? Druze, obzirom da na ovom forumu mozda dosta ljudi ne cita cirilicu, bilo bi bolje da koristis latinicno pismo, moj savet... Inace, na ovo pitanje postoji more odgovora po forumu...

Rade se IQ test i test sklonosti sa psihologom i radi se MARLINS test engleskog jezika.

Sto se IQ testa tice, to ti je onaj klasican test podeljen u 3 grupe pitanja.
-Imas prvo recimo sa leve strane sliku jednog predmeta i onda desno imas jos tri slicna i treba da odredis koji je identican kao onaj prvi. Ovo je prvi set pitanja.
-Zatim imas parove reci i treba da odredis da li su sinonimi ili antonimi. Imas mislim oko 30 parova.
-Treci set zadataka se sastoji iz toga sto ti daju predmet u trodimenzionalnom prikazu i strelicu koja odredjuje ugao gledanja. Ti onda treba da odredis ortogonalnu projekciju iz tog ugla. Dobijes mislim cetiri ponudjena odgovora.

Sto se testa engleskog tice, radi se online, imas primer na ovoj adresi:  http://www.marlinstests.co.uk/online_flash_test.php?tid=5 
Mozes skinuti jednu slicnu verziju Marlinsa sa torrenta:        http://thepiratebay.org/torrent/5294001 , posluzice ti za vezbanje.   
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline februarac

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Odg: ????
« Reply #2 on: 05/January/2012 »
A postoji li negde na internetu gde se mogu skinuti i ti IQ testovi?

Bio bih zahvalan ako biste mi poslali link...

Offline MAMAGAJO

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
  • U gotta risk it to get a bisquit!
    • View Profile
Odg: ????
« Reply #3 on: 06/January/2012 »
Odi na net, polozi MENSA test, pa ak ti kaze da si pametan, rjesices bilo koji test!
This is Your last chance to start living!!!!!