Author Topic: Organizacija vremena i hrana  (Read 10478 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline remez

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Organizacija vremena i hrana
« on: 05/January/2009 »
Pozdrav svima

mozete li mi napisati od kad do kad ste radili i koliko cesto ste mogli ici jesti?

Bavim se bodybuidingom pa sva sreca na brodu postoji crew gym sto je odlicna stvar, no bodybuilging zahtijeva i dosta klope.
Kad sam doma jedem i po sest puta na dan, a na poslu nesto rijede.

Kako je stvar na brodu, moze li se naci vremena da se ode pet puta jest?

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Organizacija vremena i hrana
« Reply #1 on: 05/January/2009 »
jako teško, na Costi smo imali doručak (07-10), ručak (12-14:30), tea time/mini-sendviči (16.30-18), večera (19:00-21:00) i večernja verzija tea-time-a (00:00-01:00)..pohvatat sve ove obroke, plus  radit, plus ić u teretanu, plus spavat..preteško..
pripremi se za weight loss :embarrased:

ja sam bio staff, ne znam točno kakav je program mess-a imao crew..konobari i F&B dept. općenito bolje jedu jer iz galleya uzmu za večeru plate-ove ua goste

Offline remez

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Organizacija vremena i hrana
« Reply #2 on: 05/January/2009 »
Ova vremena sto si napisao je li to vrijeme kada ti mozes ici jesti ili kada jedu gosti?

Kako ti je smjena izgledala?

Cuo sam da kao konobar ne radis jednu smjenu u komadu nego radis po tri smjene dnevno (dorucak, rucak, vecera), a dva puta tjedno radis samo dorucak i veceru.

Offline luka

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Organizacija vremena i hrana
« Reply #3 on: 05/January/2009 »
ne znan schedule konobara točno, vremena su bila vezana za termine kada sam ja mogao jesti u staff mess-u

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Organizacija vremena i hrana
« Reply #4 on: 06/January/2009 »

 Kako je stvar na brodu, moze li se naci vremena da se ode pet puta jest?


Moze ako u kabini imas zalihu hrane, sto nije problem u vecini kompanija.
Znaci - 3x u crew mess-u i par puta u kabini, ne-kuhanu hranu ... ili juhe recimo, koje sam skuhas u kuhalu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Re: Organizacija vremena i hrana
« Reply #5 on: 08/March/2011 »
5 puta da jedes ako si konobar zaboravi.ja sam jeo tri puta max u crew messu i naravno iz galley-ja sam uzimao posle vecere i to je to.imaces vremena za teretanu posle 12 ali sa srecom da nadjes slobodne sprave jer ih je tad puno,najbolje je da pokusas popodne ali veruj mi tad ces samo hteti krevet da vidis.moj ti je savet ponesi sejkove kao sto sam ja nosio da ti zameni obroke meni je tako uspevalo cak sam se i ugojio tamo!!!eto toliko