Author Topic: Suzi mi je pronasla smjestaj u Icicima kraj Opatije  (Read 3692 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Suzi mi je pronasla smjestaj u Icicima kraj Opatije u dvokrevetnoj sobi sa kupaonom za 157kn ili 131kn po osobi (cijena ovisi da li je soba u prizemlju ili na katu) (+5 eur dorucak tko hoce). Da li je netko zainteresiran da budemo zajedno u sobi 6. i 7. septembra? Naime, ukoliko ste sami u sobi, cijena je 30 do 50% veca.
Mario
Ne je*e lijep nego uporan.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Suzi mi je pronasla smjestaj u Icicima kraj Opatije
« Reply #1 on: 30/August/2011 »
Suzi mi je pronasla smjestaj u Icicima kraj Opatije u dvokrevetnoj sobi sa kupaonom za 157kn ili 131kn po osobi (cijena ovisi da li je soba u prizemlju ili na katu) (+5 eur dorucak tko hoce). Da li je netko zainteresiran da budemo zajedno u sobi 6. i 7. septembra? Naime, ukoliko ste sami u sobi, cijena je 30 do 50% veca.
Mario

eto ako ne nades nikog do tad, mozda bih ja mogao... jos uvijek nisam siguran zbog pomorskog zakona i matrikule dal cu preko nase (hrv.) agencije ali cuo sam se sa Suzi i skroz je pristojna zena, ima najbolji pristup od svih agencija koje sam kontaktirao.
Once a sailor, always a sailor.

Offline TinoGO

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Suzi mi je pronasla smjestaj u Icicima kraj Opatije
« Reply #2 on: 30/August/2011 »
Suzi mi je pronasla smjestaj u Icicima kraj Opatije u dvokrevetnoj sobi sa kupaonom za 157kn ili 131kn po osobi (cijena ovisi da li je soba u prizemlju ili na katu) (+5 eur dorucak tko hoce). Da li je netko zainteresiran da budemo zajedno u sobi 6. i 7. septembra? Naime, ukoliko ste sami u sobi, cijena je 30 do 50% veca.
Mario

javim ti se veceras :)