Author Topic: U.S. Opportunities - Poslovi u US, Kanadi ...  (Read 19672 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: U.S. Opportunities - Mike Lombardi - Nesposoban
« Reply #15 on: 23/January/2012 »
i ??? jel se šta na kraju saznalo o ovome??  ""]]

Jeste, čovjek je nesposoban.

Poslije 4 mjeseca šutnje, pošto mi je gotovo obećao posao u Iraku koji se plaćao $300 po danu, a za koji sam uredno kvalifiiciran, pitam ja njega šta bi?

A on:



Nisam ni otvarao njegovu "attached" ponudu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Re: U.S. Opportunities - Poslovi u US, Kanadi ...
« Reply #16 on: 25/January/2012 »
Znaci nista od ovog ?
Da neko ode i isproba ja bih odmah ali ne daju mi se tolike pare ne smijem da riskiram posto vise nisam na brodu.
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline jadza84

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: U.S. Opportunities - Poslovi u US, Kanadi ...
« Reply #17 on: 25/January/2012 »
i meni je ovo interesantno, e sad ako bi ovo funkcionisalo za kolko bi se moglo dobiti drzavljanstvo kanade tj kolko godina bi morao da radim da bi imao uslov za drzavljanstvo ako je to uopste moguce sa tom radnom vizom? npr odradim 2x po tri godine ili tako nesto..

Offline Tompalino28

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: U.S. Opportunities - Poslovi u US, Kanadi ...
« Reply #18 on: 25/January/2012 »
Koliko ja znam u Kanadi možeš da se prijaviš za visu nakon 3 godine boravka (bez prestanka) :hmm:

Offline zlatko405

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: U.S. Opportunities - Poslovi u US, Kanadi ...
« Reply #19 on: 31/January/2012 »
Bojim se da je to prevara posto nemaju oficijelni sajt. Imaju neke blogove itd.
Ja sam gotovo  99% siguran da to nije to, a ako hocete nesto slicno- ustvari u pitanju je J1 visa U.S.
Troskovi su mnogo manji i kompanija je prava. H2B visa se ne  nudi tako lako, postoje uslovi da apliciras- dole mozete prouciti sve vrste radnih, internship i ostalih viza iz njihovog programa.

Pogledajte:

International Trainee Network - Los Angeles

Ph: (213) 385 2829 ex 1014 | Fax: (213) 385 2836   

Email:shmouyi@itn-usa.com   

Skype ID: sophia-itn

www.Internationaltrainee.com
www.VatelLosAngeles.com

www.ITNEurope.com

Offline KwonDarko

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: U.S. Opportunities - Poslovi u US, Kanadi ...
« Reply #20 on: 21/May/2013 »
Vako, vidim da je stara tema, ali eto za one koji citaju forum da ih uputim malo.

Scam je lako provaliti. Nemojte prihvatati poslove preko maila! Ako nemaju oficijalni sajt, nemate sta tu da trazite, svaka firma ima svoj sajt, pogotovo u inostranstvu. Ako imaju sajt, medjutim ako im se domain zavrsava na .tk, cc.co.com i slicni domaini nemojte ni tu traziti poslove, jer to su free domaini, sebi fino izguglajte ehtenzije free domeni. Sajtovi koji su sigurni se najvise zavrsavaju na .com, .org, .net i onda imate ove drzavne .us .ba .hr .rs .au itd.

Osoba koja vam nudi posao, popricajte malo sa njom, ako trazi novac unaprijed, odustanite.

Ima jos mnogo tih prevarantskih caka. Na primjer u americi ne smijes napraviti sajt i scamovati ljude, jer bi ti likovi zavrsili u zatvoru, tako da nikad necete nasjesti na sajt koji se zavrsava .com itd.

Da vam je ne bi pisao sada sve te cake, ono glavno je da idete na njihov sajt i da se fino sve informisete, nema tu ja cu ovo ono, nije to balkan biznis kao sto je sef rekao.