Author Topic: Bell box- room service - Crown Princess  (Read 8625 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Bell box- room service - Crown Princess
« on: 05/September/2011 »
svo jedan mali video koji sam napravio dok sam radio u nocnoj smeni.
PS, da be nislite da u nocnoj smeni nema posla, ovo sam sve usput snimao :-))))...uzivajte  :uzdravlje:
[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=Su2VT4RFgz8&feature=player_profilepage[/yt]

Offline jadza84

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Bell box- room service - Crown Princess
« Reply #1 on: 05/September/2011 »
Extra! SIgurno ima posla ali kolko pisete najveca opustencija je u bell boxu.. nadam se da ce i meni zapasti malo taj box  :D

Svaka cast za klip!  :uzdravlje:

Offline mladenRS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Bell box- room service - Crown Princess
« Reply #2 on: 23/September/2011 »
Veoma lijepo prikazano  :D. Moja 2 mjeseca provedena u Bellbox-u su mi bila najbolje provedeno vrijeme na brodu  :yahoo:
Audaces fortuna iuvat

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Bell box- room service - Crown Princess
« Reply #3 on: 24/September/2011 »
Alo Mladene puska te ne ubla pa sta ima kod kuce ? Kad ides i na koji brod, jel ides nazad na Island ? Meni nedostaju najvise one Kolumbijke , nista vise.Island je bar meni bio s**** na drugom ugovoru :) Ima li ti komsinice, jel se udala ? Hahahahaha ... Kad ides na brod znas li ista ? Kad pijemo pivu ?? Eto mene kuci u Decembru brate  :) Zivio

A ti Boki brate, pa ubaci i mene u neki video kad smo vec tu :) Moramo snimiti mi nesto zajedno ovde za forum sto prije pa da im ubacimo da vide . Prebacuj se u snimatelje sto prije :)

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Bell box- room service - Crown Princess
« Reply #4 on: 25/September/2011 »
Eto to bi bilo ukratko sta se i kako se radi, ima naravno i prljavih poslova ali necemo sve otkrivati, znate da i na filmu deluje sve lepo i sjajno a u zivotu je drugacije  :deda:......jeste ovo najbolji deo za rad na brodu ili kako vec da ga nazovem ali najvaznije je kakav vam je Ass metardi, supervizor i jos drugi neki faktori, sto se mene tice imao sam bas loseg supervizora, i hvala bogu otisao je kuci Viktor iz Madjarske....znaci zivcanije stvorenje nisam video...... :neee:......a Milance naravno da cemo da napravimo video Klip, ja predlazem dry dock kad nam se brod usidri pa cemo imati vremena za rezisiranje, snimanje i montazu :-)))))...jedva cekam sredinu oktobra :-))))

Offline Dragan11

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Bell box- room service - Crown Princess
« Reply #5 on: 15/November/2011 »
Dobar video, ovo je do detalja isto kao na Golden Princess-u kao da si tamo snimao. Trebalo je malo da snimiš ljude dok rade sorting to bi bilo posebno zanimljivo :rasta:

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Bell box- room service - Crown Princess
« Reply #6 on: 02/December/2011 »
hahaha...sorting......necemo sad sve otkrivati sta se radi na brodu :-)))))......pogotovo na Karibima kada si zna vrlo brzo da proleti vreme a ujedno i psujes sve po spisku  :D

Offline uranus1802

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: Bell box- room service - Crown Princess
« Reply #7 on: 24/January/2012 »
moj prvi brod!!!koje emocije :)
ovu malu sa naocarima znam. parla italijanski bolje nego engleski. u isto vreme sam bila na crown-u sa njom
super klip! Pozz

Offline Beks89

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: Bell box- room service - Crown Princess
« Reply #8 on: 18/September/2012 »
Jooooooooj boze, kad se setim Bell boxa, pa to je bio raj, cak i na Karibima, cak i kada smo imali 500 dorucaka... I kad smo bili u red levelu... Pa i kada se radila separacija, iliti sotring. Najlepsa dva meseca mog ugovora... Nego Chovo, jel ono sa vama radio i Boban? Ne mogu da izvalim lik... I ovaj kuvar mi je nepoznat... Nama su bili Prasad i Alfonso...
Snovi nikada ne umiru. Umiru samo sanjari.