Author Topic: Pre par dana sam po?ela da razmišljam o radu na brodu, kao fotograf  (Read 2518 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline brigitten

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Ćaos fotografi!  b00/
Pre par dana sam počela da razmišljam o radu na brodu, kao fotograf... Kontaktirala sam par agencija, ali nisu znali da mi daju odgovor za par pitanja... Nadam se, da Vi ćete znati, da mi pomognete.
Što se tiče iskustva, nemam problema, godinama sam freelance photographer.
Koliko fotografa ima na brodu?...
Ja bi sa dečkom krenula, i on je fotograf, sa iskustvom. Zajedno je lakše...:) da li ima neka realna šansa, da budemo na istom brodu?
Unapred hvala... :moli:

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Pa postoji sansa da budete na istom brodu,to zavisi koji vam brodovi budu dodijeljeni,to jeste na kojim brodovima cete raditi...

Ali ako si mislila da se prijavite zajedno,i da zajedno budete na istom brodu,i u istoj sobi onda su vam sanse veoma male jer nemate nijedan ugovor iza sebe  :pad:

Da imate nekoliko ugovora iza sebe onda bi se valjda moglo dogovoriti sa nadlezim da budes sa momkom na istom brodu i u istoj sobi,a bez ugovora tesko  :pad:


Ali evo javice se experti,ja ti nisam kompetentan sto se toga tice  :pad:

 :D
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Probaj sa Kouzonom, poslali su jedan par na brod pre 3-4 sedmice...  :pop:
What goes around comes around

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Ali ako si mislila da se prijavite zajedno,i da zajedno budete na istom brodu,i u istoj sobi onda su vam sanse veoma male jer nemate nijedan ugovor iza sebe  :pad:

Da imate nekoliko ugovora iza sebe onda bi se valjda moglo dogovoriti sa nadlezim da budes sa momkom na istom brodu i u istoj sobi,a bez ugovora tesko  :pad:

Bas tako

Offline brigitten

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Mmmm, hvala za informacije, onda ću se raspitivati i kod Kouzon-a. I ja sam mislila, da su nam šanse jako male, ali nikad se ne zna...:)
i da li znate koliko fotografa ima na brodu?