Author Topic: pozdrav drugari! koliko vidim, i mene zove Brod!  (Read 1674 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline igor86

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
poz! ja sam Igor, 86 godishte, iz Novog Sada....
josh pre par godina sam imao nameru da pokusham sa radom na brodu, kao konobar ili shanker, ali sam tada bio maloletan po americhkom zakonu, pa je to propalo...posle toga dobio stalan posao, 5 godina radio u istom kaficju u NS-u, i moram da priznam da mi se shank i kafana malo vishe popela na vrh glave, pa sam reshio da i ja malo vidim sveta, promenim posao, okolinu, i plus ako neki dolar ostane - super..znachi moj odlazak na brod nije iskljuchivo zbog para, tako da nemam nameru da 16h radim kao konj...zadnjih 5 godina sam previshe radio, tako da bih makar prvi ugovor da vishe prodje u nekom poslu i zezanju, da napunim baterije! :) a i Letis Dufe se vratila puna pozitivnog iskustva pa me ubedila da probam! moze se recji da je u principu ona najvishe kriva za tu ideju u mojoj glavi...

elem, kako mi je kafane pun da ne kazem shta, nemam uopshte nameru da apliciram za posao koji ima veze sa tacnom! sve ostalo moze! imam dosta iskustva u mnogim stvarima, od fotografije do racunara...znam i previshe ljudi iz tih sektora,...tako da u principu bih pokushao za bilo kakvam posao u IT ili A/V departmentu...takvi poslovi me zanimaju....
1.oktobra idem u Belgiju na 3 meseca, da odmorim od ove Srbije, i kontam da to vreme izdvojim za prpremu...englesi razumem vishe nego dobro, pricham ga, ali ja moj nivo znanja zovem "tarzanski engleski" mada osobe koje su me chule kako ga pricham su vishe nego zadovoljne sobzirom da ga nikad nisam uchio...tako da cju sad u Belgiji da poradim na njemu, i na nekom od sektora kad vidim za shta bih aplicirao...shto se tiche kompanije definitivno Princess  a agencije Safe Cruise...takodje maslo Letis Dufe :D

tako da eto...tu sam, za sada necju da postavljam nikakva pitanja (shta,kako,gde) jer imam nameru da ischitam prvo sve, pa otom potom...imam bar chetri meseca za pripremu, pa polako!
nadam se da cj uskapirati ko od vas radi u meni interesantnim departmentima na Princessu!

budite pozdravljeni,
Igor

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: pozdrav drugari! koliko vidim, i mene zove Brod!
« Reply #1 on: 12/September/2011 »
 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: pozdrav drugari! koliko vidim, i mene zove Brod!
« Reply #2 on: 18/September/2011 »
Dug post,ali evo procitah   :pad:


Hajd valjda ces se zaposliti na brodu  :money:

Pozdravcic iz Rijeke (Grad)


 :pop:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"