Author Topic: Biranje kandidata?  (Read 6510 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline steff 189

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Biranje kandidata?
« on: 21/September/2011 »
 Imam jedno pitanje Sefe a nisam nasao odgovor na forumu. Elem po kom kriterijumu Princess bira kandidate iz baze,dali to kompijuter izvlaci "random" ljude ili postoji neko ko kaze e ovaj je bolji od ovog(konkretno odabir izmedju 60 assistent buffeta) bice prvi koji ce dobiti ugovor iz njihove grupe a ovaj ce poslednji?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Fleet wide manning
« Reply #1 on: 21/September/2011 »
Ja bih pretpostavio da će osoba koja radi Fleet-wide manning za Princess cruises zvati ljude onim redom kojim se potrefilo da se nalaze na spisku.

"Random" izvlačenje uključuje upotrebu softwera za random izvlačenje, ručno upisivanje imena u program ... malo previše poštenja i rada za očekivati od nekoga tko odbija zaposliti određene dobne grupe ljudi (nitko iznad 35).
Posao čovjeka koji raspoređuje ljude svih zanimanja po 16 brodova u floti nije lak.  :busy:
Uvijek netko želi ići kući prije, netko želi produžiti, netko ima emergency (pravi ili lažan), pa čovjek traži zamjene, šalje privremeno ljude sa jednog broda na drugi ...
Sve brodove po svim zanimanjima treba pokriti da nigdje nema manjka, i nigdje nema viška ljudi.

Pošto te nije za posao intervjuirala agencija, nego predstavnik kompanije, jasno da će iz kompanije tražiti ljude po nekakvom njihovom spisku, i neće pitati agenciju koga bi željela prvo poslati.

Svi bi htjeli ići prvi, ali ne mogu. Bar imaš utjehu da si dobio posao i da ćeš otići.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline steff 189

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Biranje kandidata?
« Reply #2 on: 21/September/2011 »
Hvala Sefe na odgovoru. Imas pravo, bitno je da sam dobio posao pa sad bice kad me budu trebali :)

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: Biranje kandidata?
« Reply #3 on: 19/May/2015 »
Da li je ovaj bato ziv, nema ga od 2013... :hmm: