Author Topic: Party Crown Princess, kratko, 2 minuta , al slatko :)  (Read 4663 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Evo snimljeno by ME :) Uzivajte u ovom kratkom klipu :)

[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=9noaWjXzpxw[/yt]

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Party Crown Princess, kratko, 2 minuta , al slatko :)
« Reply #1 on: 21/September/2011 »
Cool zabava  :pad: :D
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline NightWolf

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Party Crown Princess, kratko, 2 minuta , al slatko :)
« Reply #2 on: 22/September/2011 »
Isuse, jedva cekam da odem na brod  :banana:

Offline mladenRS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Party Crown Princess, kratko, 2 minuta , al slatko :)
« Reply #3 on: 23/September/2011 »
Isuse, jedva cekam da odem na brod  :banana:
Ako mislis da ces ovako provoditi dane grdno se varas,ovo je samo jedan od onih momenata opustanja i zezancije. Veci dio dana je potpuna suprotnost       Tsunami brate moj,ima li Kolumbijki hahahahah
Audaces fortuna iuvat

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Party Crown Princess, kratko, 2 minuta , al slatko :)
« Reply #4 on: 23/September/2011 »
Ako mislis da ces ovako provoditi dane grdno se varas,ovo je samo jedan od onih momenata opustanja i zezancije. Veci dio dana je potpuna suprotnost       Tsunami brate moj,ima li Kolumbijki hahahahah

Ma kakva zabava,to ti je kao one reklame na internetu za cruise life,kao zabave svaku noc,besplatna hrana,besplatno pice, besplatna putovanja,upoznavnje ljudi,caganje i ludilo  :haha:

A ne kazu treba se raditi 10 sati  :pad:  :D
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline NightWolf

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Party Crown Princess, kratko, 2 minuta , al slatko :)
« Reply #5 on: 23/September/2011 »
A ne kazu treba se raditi 10 sati :D

To je kul.

Kuci radis isto to i na kraju meseca pozajmis pare da imas sta jesti.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Party Crown Princess, kratko, 2 minuta , al slatko :)
« Reply #6 on: 23/September/2011 »
Ma kakva zabava,to ti je kao one reklame na internetu za cruise life,kao zabave svaku noc,besplatna hrana,besplatno pice, besplatna putovanja,upoznavnje ljudi,caganje i ludilo  :haha:

A ne kazu treba se raditi 10 sati  :pad:  :D

Heh , cisto da ti kazem da ja ne radim toliko, najcesce mi je raspored ranog vremena 5-6 sati, a ovako ti moze biti svako vece zavisno od posla koji dobijes :)  I nije samo reklama nego je tako, samo je do osobe kako ce sebi urediti zivot.Ako si restoran ili galley department, ne mozes sigurno ovako da uzivas cesto. U sustini nije uopste lose, ima sve svojih mana i prednosti :)

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Party Crown Princess, kratko, 2 minuta , al slatko :)
« Reply #7 on: 23/September/2011 »
Heh , cisto da ti kazem da ja ne radim toliko, najcesce mi je raspored ranog vremena 5-6 sati, a ovako ti moze biti svako vece zavisno od posla koji dobijes :)  I nije samo reklama nego je tako, samo je do osobe kako ce sebi urediti zivot.Ako si restoran ili galley department, ne mozes sigurno ovako da uzivas cesto. U sustini nije uopste lose, ima sve svojih mana i prednosti :)

Nisi me shvatio,uopste nisu napisali da se treba raditi nego samo gore navedeno...

Hajde da ne duzim web site je tipa "instant bogatstvo,putovanja,mjesecna plata 5.000 dolara,uzivanje,bez ikakvog truda"  :pad:  :run:


 :uzdravlje:


\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Party Crown Princess, kratko, 2 minuta , al slatko :)
« Reply #8 on: 24/September/2011 »
Nisi me shvatio,uopste nisu napisali da se treba raditi nego samo gore navedeno...

Hajde da ne duzim web site je tipa "instant bogatstvo,putovanja,mjesecna plata 5.000 dolara,uzivanje,bez ikakvog truda"  :pad:  :run:


 :uzdravlje:



Heh to se podrazumjeva da nema laganih para osim ako si kriminalac ili kurva (kurvar).. Raditi se mora, neko manje, neko vise, al svako sebi bira, niko nikoga ne tjera da radi ove poslove :)

Uglavnom ovde se radi PUNO u svakom slucaju, kad sve saberes i oduzms PUNO je. Nekad se potrefi da imas srece kao ja ovaj ugovor pa malo radis. Restorani su najgori , kao i PURSERS desk, a ni sop vise nije sto je bio, sad sve vise rade. Kazino je department koji bas uziva, youth staff uziva takodje, a da ne pricam za dancere ili muzicare, oni lade muda a dobijaju extra plate. Najdosadniji posao je posao Internet Menadera, dobar al dosadan posao, dobro placen.

Sve u svemu, ko god ode shvatice sta svo vrijeme pisemo na ovom forumu. Te reklame tipa laka zarada i to, ne pije to vode, to okacite macku o rep, to pokusavamo da dokazemo na ovom forumu vec godinama. Ajd uzdravlje :)