Author Topic: Pozdrav  (Read 1364 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Prznica

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pozdrav
« on: 23/September/2011 »
Evo prvo da se predstavim pošto sam novi na forumu.
Zovem se Predrag imam 21 godinu i živim u Osijeku. Odlučio sam da odem na brod pošto situacija u državi sto se tice nas mladih i posla nije bajna(osim ako nemate neke debele veze). I tako ja naletim na ovaj forum (svaka čast Šefu i svima koji sudjelujete u njemu!), prodjem doslovno sve topice i sve sto me je zanimalo. Smatram bezveznim da iscrpljujem ljude pitanjima koji se već nalaze ovdje samo si treba dati truda i pronaći ih! Odlučio sam da se prijavim za konobara i poslao sam upit gospodji Suzani iz Lovrana (posto sam na forumu naisao na same pohvale za njen rad i trud) sačekao par dana i dobio odgovor pa sam htjeo da podjelim s vama dio tog maila od Suzi.

"(DA NE BI PROMAKLO, ODMAH OBAVJESTAVAM DA CE ODABIR ZA CABIN STEWARDS i management u Housekeepingu (Floor Supervisor, Pool and Deck Supervisor, Assistant Housekeeping Manager Trainee) biti najvjerovatnije tijekom 11. mj. 2011. Naknadno javim detalje mailom  zainteresiranima. Potrebno je imati iskustvo rada, najbolje preporuku...za ostala radna mjesta jos nema obavijesti o terminima slijedecih odabira...Najkasnije dan prije odabira test engleskog jezika.)"
"Slijedeci odabir za Food and Bev. dept. (konobari) najvjerovatnije ce biti tek u proljece 2012. "
Tako da znaju svi budući ili sadašnji moreplovci koji se prijavljuju  :D
Ovim postom želim vas sve pozdraviti i jos jednom zahvaliti na trudu oko ovog foruma !! I drago mi je sto cu (nadam se) postati jedan od naše balkanske radne snage na kruzerima i svoje utiske i iskustvo podijeliti sa ostalim početnicima. I da kod Suzi idem najvjerojatnije u 11 mjesecu odraditi sve sto treba pa da budem spreman u proljeće ako bude zainteresiranih mogu ih slobodno pokupiti usput samo mi se javite u inbox  ;D
Toliko od mene za sada pozdrav raja!!  :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozdrav
« Reply #1 on: 23/September/2011 »
 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)