Author Topic: Privatna Internisticka Ordinacija Dr. Vedran Batarelo, Zagreb  (Read 62931 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dario101

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • U trenutku uspjeha ne zaboravljaj svoje neuspjehe.
    • View Profile
PRIVATNA INTERNISTIČKA ORDINACIJA DR. VEDRAN BATARELO, specijalista interne medicine
Adresa: Vrbanićeva 56, 10000 Zagreb
OIB: 87577852011
Tel. 01 466 3096
Mob. 098 275 509
Email: vedran.batarelo@zg.t-com.hr
Radno vrijeme: Pon-Pet 7:30-15:00h

Ovdje se može obaviti pregled za kompaniju Carnival bilo koji radni dan ali uz prethodnu najavu na telefon kod medicinske sestre.
Opseg pregleda: vađenje krvi, RTG snimanje pluća + pregled za pomorsku knjižicu.
U slučaju rada sa hranom, potrebni su dodatni pregledi.

Kada sljedeći tjedan obavim sve vezano za liječnički pregled, javim vam se sa najnovijim vjestima :)
dario101

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
yep, evo i linka dr vedran batarelo
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Hvala na tome!
Oćekujem(o) skorašnji izvještaj pošto i ja moram obaviti lječnički u sljedećih 10-ak dana za Carnival, jer putujem 2.11.
Hvala još jednom! :)
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..

Offline dario101

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • U trenutku uspjeha ne zaboravljaj svoje neuspjehe.
    • View Profile
Kako sam u utorak (04.10.2011.) u Privatnoj Internističkoj Ordinaciji Dr. Vedrana Batarela obavio Liječnički pregled (Medical examination), javljam se sa iscrpnim informacijama o tijeku pregleda:

Dolazak pred ordinaciju u 08,30h (radno vrijeme od 08,30-15h i po dogovoru), sam doktor i sestra kasne i u ordinaciju ulazimo desetak minuta kasnije

Nakon upoznavanja, odmah se kreće na posao:

- ispunjavanje Medical examinationa dobivenog u agenciji EP (samo ono što smijem ja ispuniti ostalo će kasnije Dr. Batarelo)
- plaćanje kompletnog liječničkog pregleda (1.400kn), a čak se dobiva i račun
- odlazak na vađenje krvi i rentgensko slikanje pluća u: Polikliniku Bonifarm (Laginjina 16, 10000 Zagreb), cca 300m od ordinacije
- povratak u ordinaciju sa slikom pluća i epruvetom sa uzorkom krvi (nakon cca 50min)
- obavljanje ostalih pretraga u samoj ordinaciji od strane doktora: popunjavanje Medical examinationa (pregled vida, uha, sluha, rada srca, disanja, refleksa, davanje urina...)
- odlazak na ispunjavanje psiho testa u: Polikliniku Bonifarm (Hondlova 2/10, 10000 Zagreb), cca 1km od ordinacije

Trajanje ukupnog liječničkog pregleda: 08,40h - 13,00h
Kašnjenje na posao u 14h zbog gužve u gradu - nenadoknadivo  no;;;
dario101

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Hvala na informacijama!  :)
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..

Offline dario101

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • U trenutku uspjeha ne zaboravljaj svoje neuspjehe.
    • View Profile
Nema problema!

Možda pomogne kome, takvih detaljnijih informacija nedostaje na forumu...

 :pop:
dario101

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
A pomoći će svakome tko bude radio pregled u Zagrebu!  :uzdravlje:
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..

Offline strazar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Dario,od kakvih pitanja se sastoji psiho-test?Koliko pitanja ima u testu?I dali je riješavanje testa vremenski ograničeno?Pretpostavljam da postoje pitanja koja na prvi pogled izgledaju laka za riješiti,ali onda baš tu hvataju na neopreznost.Pitam te sve ovo jer mislim da je ipak bolje unaprijed znati šta da očekujem.

Offline dario101

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
  • U trenutku uspjeha ne zaboravljaj svoje neuspjehe.
    • View Profile
Bok strazar! Ma nije ti to ništa strašno! Možda te malo primi nervoza kad si sam u prostoriji sa ispitom pred sobom i kad ti sve prođe kroz glavu - pitaš se što ti je to sve trebalo, ali nema mjesta nervozi ili strahu...

Psiho-test se sastojao od 40 pitanja i koliko se sjećam bio je isti kao i onaj prilikom regrutiranja za vojsku (tko je išao tijekom srednje škole), na testu je inače bila navedena 2004. godina tako da je to jedna te ista psiho-stvar... Tih 40 pitanja su zapravo geometrijski crteži gdje moraš uočiti i najmanje sitnice i razlike između četiri ponuđene sličice u svakom pitanju. Moć zapažanja je najbitnija! Vrijeme za označavanje točne sličice u svakom od 40 pitanja sveukupno je 20min. Ispravak testa je za nekoliko minuta pa su odmah jasni rezultati...

Drugi test je bez vremenskog ograničenja sa općenitim psihološkim pitanjima! Ne boduju se, već psiholog na temelju odgovora donosi zaključak u grafikonu na poleđini tog drugog testa! Sa rezultatom toga ispita nisu me upoznali, ipak je to u kontingentu od 1.400kn (190eura), pa sumnjam da je to toliko bitna stvar. Nekoliko primjera pitanja: Da li se često osjećate umorno? Da li Vas u prostoriji gdje se nalazi puno ljudi hvata panika? Bojite li se visine? Bilo je i nekih drugih pitanja, po meni besmislenih ali samo psiholog zna za što služe... (Da li se jače znojite kada ste nervozni? Da li se Vaš nagon za sexom kako ste stariji povećao ili smanjio?)

:bathtime: Ma samo relax, nema panike kod rješavanja tih testića...
dario101

Offline strazar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Kad je tako onda nema razloga ni za najmanju brigu.
Hvala Dario na detaljnom odgovoru.

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Jučer radio medical u Batarela! Sve je kako je Dario rekao, i mogu samo još ovo nadodati, doktor je legenda, prva liga je! Stalno se nešto zezao i provaljivao, svaka mu čast!  :D
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
ja idem sutra na pregled, pa da pitam: ima li kakav parking u blizini?

Offline Pomadora

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
 Imaš veliki parking na sve tri lokacije...

Offline vanessa1982

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Da li je sigurno u luckoj kapetaniji vazeci ovaj lijecnicki (preko dr Batarela) za pomorsku knjizicu jer su mi u nautickom centru rekli da misle da on nije ovlasten za to.

Offline neven

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Da li je sigurno u luckoj kapetaniji vazeci ovaj lijecnicki (preko dr Batarela) za pomorsku knjizicu jer su mi u nautickom centru rekli da misle da on nije ovlasten za to.
Danas bio na D1 i predavač rekao da se kod dr. Batarela sve obavlja. Isto potvrdili i u EP-u! Dakle... sve na jednom mjestu, samo to treba posebno napomenuti pri dolasku u ordinaciju.