Author Topic: Privatna Internisticka Ordinacija Dr. Vedran Batarelo, Zagreb  (Read 62881 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Znači u pomorskoj je stvar, onda da razjasnimo 1400 pregled za pomorsku + kompaniju, 1100 kn samo za kompaniju. Opet ispadne jeftinije nego putovati u Rijeku (1200kn + 150 kn rtg + put minimalno 300 kn) kao što sam ja morao kod prvog ukrcaja jer me gospoda iz agencije nisu (htjeli) informirati u potpunosti.

Čini se da je tako. Meni nisu iz agencije Rijeku ni spomenuli. Radila sam rtg pluća i vađenje krvi u Domu zdravlja, psiho test sam morala ići na Maksimirsku u Bonifarm, a spirometrija i sve drugo kod dr. Batarela.
If you want something - go and get it.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Čini se da je tako. Meni nisu iz agencije Rijeku ni spomenuli. Radila sam rtg pluća i vađenje krvi u Domu zdravlja, psiho test sam morala ići na Maksimirsku u Bonifarm, a spirometrija i sve drugo kod dr. Batarela.

Možda je sad drukčije, krv trenutno vadiš u Bonifarmu isto u zgradi Doma zdravlja gdje i RTG... Psiho testa nije bilo. Sve ostalo kod dr. Batarela. Tko će ga znati 
Once a sailor, always a sailor.

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Možda je sad drukčije, krv trenutno vadiš u Bonifarmu isto u zgradi Doma zdravlja gdje i RTG... Psiho testa nije bilo. Sve ostalo kod dr. Batarela. Tko će ga znati 

I bitno da traje jedan dan, do otprilike 15.00 h je riješeno.
If you want something - go and get it.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
I bitno da traje jedan dan, do otprilike 15.00 h je riješeno.

Istina, otprilike ovako:

Cca sat i pol ispunjavanje upitnika, davanje urina te svi pregledi kod Batarela (EKG, spirometrija, vid, sluh itd...)

Zatim lagana šetnja do par stotina metara udaljenog Doma zdravlja, jedan ulaz je s Martićeve koju je lakše naći, a drugi Laginjina - s te strane je na prvom katu rendgen, ulaz SA BALKONA - predzadnja vrata na kojima piše RTG zuba/ortopan. Komplicirano... Vađenje krvi u Bonifarm poliklinici u podrumu, ulaz sa parkirališta. Maksimalno pola sata sve zajedno, povratak s epruvetom krvi i rendgenskom snimkom do dr. Batarela...

Čekanje nalaza do 14:00-14:30. A piece of cake  :pop:


Once a sailor, always a sailor.

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Istina, otprilike ovako:

Cca sat i pol ispunjavanje upitnika, davanje urina te svi pregledi kod Batarela (EKG, spirometrija, vid, sluh itd...)

Zatim lagana šetnja do par stotina metara udaljenog Doma zdravlja, jedan ulaz je s Martićeve koju je lakše naći, a drugi Laginjina - s te strane je na prvom katu rendgen, ulaz SA BALKONA - predzadnja vrata na kojima piše RTG zuba/ortopan. Komplicirano... Vađenje krvi u Bonifarm poliklinici u podrumu, ulaz sa parkirališta. Maksimalno pola sata sve zajedno, povratak s epruvetom krvi i rendgenskom snimkom do dr. Batarela...

Čekanje nalaza do 14:00-14:30. A piece of cake  :pop:


E, točno tako, sad se i ja sjećam.  :D  Još sam ja dodatno na taj psiho test išla. Sad vidim da sam napisala Maksimirska, ali bila je Hondlova. Malo sam si zbrkala lončiće.  :smack:
If you want something - go and get it.

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Meni čak nije ni rađen taj psiho test (možda je tako i najbolje  :rofl: ), pretpostavljam da to zavisi od kompanije za koju radiš lekarski, neka možda to zahteva. Ja sam recimo čitala da traže devojkama svež papa test, no mene je doktor samo pitao da li je poslednji papa test bio uredan i upisao je da je sve ok :)
Though she be but little, she is fierce!

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Meni čak nije ni rađen taj psiho test (možda je tako i najbolje  :rofl: ), pretpostavljam da to zavisi od kompanije za koju radiš lekarski, neka možda to zahteva. Ja sam recimo čitala da traže devojkama svež papa test, no mene je doktor samo pitao da li je poslednji papa test bio uredan i upisao je da je sve ok :)

I mene je zabrinjavao psiho test, ali kažu da spadam pod normalne, ako ne lažu  :hmm:
A što se tiče ginekološkog pregleda, isto pitanje kao i kod tebe.
If you want something - go and get it.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pregled i njegova cijena dosta zavise i od posla za koji se .. kako da kažem .. certificira.
One koji će raditi u kuhinji čeka i pregled ... kako da kažem .. "stolice"  ""]]
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Zna li netko zapisuje li dr.Batarelo tetovaže u karton? Trebala bi uskoro na medical pa se raspitujem,da ne trošim pare na prekrivanje tetovaža ako ne moram.  :D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Zna li netko zapisuje li dr.Batarelo tetovaže u karton? Trebala bi uskoro na medical pa se raspitujem,da ne trošim pare na prekrivanje tetovaža ako ne moram.  :D

ovisno o tome gdje su... prikrio bih na tvom mjestu  :hehe:
Once a sailor, always a sailor.

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Ako imam majicu kratkih rukava-nisu vidljive (2 na leđima,1 na ruci),ali ako moram skidat majicu a za medical moram onda jesu vidljive,jbg.  :rtfm: :D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
na leđima ne bi trebao biti problem :) a gdje na ruci, nadlaktica? vjerujem da će ti zapisati to, bolje sakrij (flaster) i mirna si  :clapping:
Once a sailor, always a sailor.

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Je,na nadlaktici...A malo će bit preočito ako stavim flaster ,a pogotovo kad dr.vidi ove 2 na leđima :D Meeeeh,naručit ću na ebayu tattoo cover kit pa di puklo da puklo.. Hvala na odgovoru  :uzdravlje:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Nema na čemu :) Tattoo cover, preporučam Dermablend - ima ga i kod nas :)  I držim fige da sve prođe u redu  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Eto,bezveze me bilo strah...danas obavila liječnički,dr.Batarelo je zakon,maksimalno izlazi u susret,tetovaže ne zapisuje u karton niti se to njega tiče.  :yeah:
Došla tamo u 9,bila gotova malo iza podne.  :)