Author Topic: Privatna Internisticka Ordinacija Dr. Vedran Batarelo, Zagreb  (Read 62293 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Evo još jedan uspješan lječnički obavljen kod dr. Batarela. Sve je kako je već napisano, samo ja nisam imala psiho testove. Valjda je čovjek na prvu zaključio da mi ne fali nijedna daska u glavi  :rofl: 
Sve sam obavila od 8.30h do 10.30h, bilo bi i ranije da nisam zaboravila pokupiti snimku pluća, pa sam se vraćala po nju u Dom zdravlja. Ah, tko nema u glavi ima u nogama! U 14h sam samo još išla kod njega po nalaze.
Sve pohvale sestri i doktoru, lijepo smo se napričali!
Nalazi svi u redu, hvala Bogu - one step closer to  :plovim:

 :yahoo:

Offline joker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 128
    • View Profile
Da li se zna koliko kosta taj pregled ove 2014 godine? da li je jos uvijek 150 evra ili malo manje?  -()-

Offline Ary

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Evo da osvjezim malo ovu temu, elem juce odradio ljekarski u ovoj ustanovi .

Cijena 1100 KN i extra su brzi u par sati sve gotovo.
Posto sam trebao ljekarski za MSC pitao sam sestru za koje kompanije jos rade ljekarski rekla je za sve osim Royal jer prije par dana su izgubili licencu za njih.
Tako da buduci moreplovci za Royal informisite se prije nego odete .

Offline cookie007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
jel i u 2015 jos uvijek 1100 kn?  :D

jel se moze kako ubit cijena, tipa da sami negdje napravimo snimak pluca?
:)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
jel i u 2015 jos uvijek 1100 kn?  :D

jel se moze kako ubit cijena, tipa da sami negdje napravimo snimak pluca?

Koliko se sjećam, može, jer se RTG pluća radi na drugom mjestu. Naravno, sve pod izgovorom da se ne želiš zračiti nepotrebno više puta. Snimak ne smije biti stariji od 1 godinu, čini mi se. I kad se sjetim, uvijek sam imao uz RTG snimak neki nalaz napismeno, znam da to kod nas baš i ne rade ali za brod je uvijek bilo napismeno da je sve u redu.
Once a sailor, always a sailor.

Offline speedy

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Imam vidljivu povredu stopala (amputirani prst) koja mi ne smeta u obavljanju posla i svakodnevnom životu. Da li uopće mogu proći liječnički?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pitaj Batarela, telefon u ruke, jedan poziv i znaćeš .. mi svi imamo sve prste pa nemamo šta mudrovati ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nevancito

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
Evo da podjelim svoja iskustva o doktoru Batarelu. Bio neki dan na ljecnickom za Carnival i moram priznat da sam iznenadjen kako su i doktor i sestra ljubazni i profesionalni.

Uglavnom, vec sam bio u ordinaciji u 8:30 kad otvaraju, prvo sam dao mokracu o potom slijedi ispunjavanje formulara sa sestrom i to nekih dvadesetak minuta. Donio sam i onaj karton cjepiva, da potvrdim da sam se cjepio protiv varicela i hepatitisa A i stari karton da sam ko dijete jos cjepljen protiv MMR (MoPaRu). Nakon toga kod doktora EKG srca, mjerenje tlaka, spirometrija, provjera vida i milijun pitanja da on moze popunit onaj veliki formular (pitanja su tipa da li pusite, pijete, koje ste sve bolesti preboljeli itd itd). Sve je to skupa trajalo nekih 45 minuta.

Nakon toga sam poslan u polikliniku Salzer u Zvonimirovoj da izvadim krv gdje su mi spremili i jednu epruvetu krvi da ponesem nazad doktoru Batarelu. Potom na RTG pluca u dom zdravlja u Laginjinu, gdje sam cekao mozda nekih desetak minuta da dodjem na red i onda mi je receno da se vratim po nalaze u podne.

Nakon toga lagana kavica i dorucak i povratak po RTG nalaze i skupa sa epruvetom krvi nazad u ordinaciju doktora Batarela. Nakon toga sam poslan u Hondlovu ulicu u polikliniku Bonifarm gdje sam odradio neke prejednostavne psiho testove i slaganje nekih velikih puzli gdje ti i mjeru vrijeme koliko ti treba da sve sastavis. Pitanja na psiho testu su jednostavna. Primjeri su: Da li vas nocne more bude usred noci? Da li su vam dlanovi svakodnevno znojni i imate osipe po cijelom tijelu? Da li se svakodnevno brinete o stvarima na koje ne mozete utjecati? Ustvari ja ovo ne bih ni nazvao psiho testom vec je ovo neki test zdravog razuma. Nakon sto sam prosao i te testove poslan sam u toj istoj poliklinici kod doktorice koja mi izdaje potvrdu koja ce mi trebat za izdavanje pomorske knjizice. Pretpostavljam da je odlazak u ovu kliniku tih dodatnih 300 kuna jer mi je receno da je pregled kod doktora Batarela 1100 kuna a ako radim i pregled za pomorsku onda sve skupa 1400 kuna.

I eto, nakon toga je slijedio povratak u ordinaciju kod doktora Batarela oko 2:30 poslijepodne gdje mi je sestra rekla da sam uspjesno prosao lijecnicki 'Fit for Service' :clapping: Sve mi je fino isprintala, ispisala i spremila u kuvertu.

Eto, izgubi se skoro citav dan al je na kraju sve proslo u savrsenom redu.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Stvarno je fascinanto kako kod nekog doktora odradis lekarski za sat vremena (sa sve laboratorijama), a kod nekog ti treba ceo dan i eto vise razlicitih ustanova. A na kraju, sa svim isto odes na brod...

Ja sam radio sad pre 20ak dana u CSMART-u u Holandiji lekarski, poceo u 23h (vadjenje krvi, davanje urina u 23h...al ajd) i do ponoc zavrsio sve u istoj prostoriji. Dobio Holandski Pomorski Lekarski, priznat isto kao Norveski ili ENG1.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Ion02

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Aida
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Performance Artist
Pozdrav,

kakav je urološki test za muškarce? Rade li i testove na spolno-prenosive bolesti?

Hvala.


Offline casperrr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
  • Company: Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Documentation officer
Mali update! Bio ja jucer kod doktora i sve je kako je recno tu samo ja nisam rjesavao nikakve testove. I cijena je sad 1200 kn (to je bez pregleda za pomorsku knjizicu).