Author Topic: priselekcijski/engleski za rijecne brodove  (Read 3259 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline SGSS

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
priselekcijski/engleski za rijecne brodove
« on: 03/October/2011 »
Pozdrav svima,

1.Da li neko moze da mi kaze nesto vise o "priselekcijskom intervjuu" kod River Advice agencije?
2.Koliko dobro se mora znati engleski jezik ako se prijavljuje za "entry level" poziciju kitchen utility ili laundry utility na recnim kruzerima?
3.Kakvi su Asst. Hotel Manageri na recnim kruzerima i koliko zaradjuju u odnosu na kolicinu posla koju rade?
4.Da li kompanije imaju obicaj da stavljaju parove/muzeve i zene zajedno?

Hvala svima ko god moze nesto da odgovori!
 =""

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: priselekcijski/engleski za rijecne brodove
« Reply #1 on: 05/October/2011 »
Meni su poslali mail ja potvrdio kad posalju datum odlazim u Zg na priselekcijski pa cemo vidjeti sve :)
ali pretpostavljam da traze da eng.znas jako jako dobro a sad ja bi se prijavio za konobara
al to tek treba vidjet sta ce mi oni predlozit
vec sam bio na cruiseru pa ce mi valjda bit lakse :)

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: priselekcijski/engleski za rijecne brodove
« Reply #2 on: 05/October/2011 »
Za najnize pozicije je engleski i najvazniji.Iskustvo za peraca sudova ti nije potrebno.Otprilike neki komunikacijski nivo,da znas na engleskom da kazes nesto o sebi i da odgovaras na pitanja koje ti postave.Za ostale pozicije iskustvo je vazno,ali ne i presudno.

Vidim da u Beogradu organizuju intervju posle Zagreba,mislim za agenciju Riverside.Jel se zna za koju kompaniju je intervju?

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: priselekcijski/engleski za rijecne brodove
« Reply #3 on: 05/October/2011 »
Za najnize pozicije je engleski i najvazniji.Iskustvo za peraca sudova ti nije potrebno.Otprilike neki komunikacijski nivo,da znas na engleskom da kazes nesto o sebi i da odgovaras na pitanja koje ti postave.Za ostale pozicije iskustvo je vazno,ali ne i presudno.

Vidim da u Beogradu organizuju intervju posle Zagreba,mislim za agenciju Riverside.Jel se zna za koju kompaniju je intervju?
Prvi glavni interview će biti sa agentima kompanije Viking River Cruises ( www.vikingrivercruises.com ) već početkom Prosinca/Decembr( 6.i 7. 12.2011) a u Zagrebu.
Drugi glavni interview će biti sa agentima kompanije Uniworld – Globar River Cruises ( www.uniworld.com ) početkom Siječnja / Januara( 8.i9.01.2012) u Zagrebu
Treći glavni interview će biti sa agentima kompanije Seachefs ( www.seachefs.com ) krajem Siječnja/ Januara 2012 u Beogradu
Četvrti glavni interview sa kompanijom RiverAdvice – River Catering (www.riveradvice.com ) za sada još nije definiran, te ćemo vas o tome naknadno obavijestiti .

evo iz maila