Author Topic: Youth Staff (bebisitteri, djeciji sadrzaji,...)  (Read 13450 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
zna li neko kolike su pocetne plate na YOUTH pozicijama na Princes-u? Ja imam neki info da su od 1200-1600, ima li neko nesto pouzdanije?
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline marijamaci

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
zna li neko kolike su pocetne plate na YOUTH pozicijama na Princes-u? Ja imam neki info da su od 1200-1600, ima li neko nesto pouzdanije?

malo kasni odgovor, 1100 dolara je pocetna plata, u narednom ugovoru bi trebalo da se poveca za 100 dolara, medjutim to povecanje je bilo stopirano jedno vreme (zbog krize pretpostavljam), sada opet postoji. trebalo bi da se povecava po svakom ugovoru.

Offline magicman

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
ako bi itko mogao odgovoriti na moje pitanje, kolike su plate za Disney  na ovim pozicijama ?
cuo sam da su preko 2500, 3000...jeli to istina

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
ne. placa ti je oko 1500 dolara. dobijes neki bonus svaki sljedeci ugovor.

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Youth Staff (bebisitteri, djeciji sadrzaji,...)
« Reply #19 on: 23/January/2013 »
Pozdrav svima,

mene interesuje kako izgleda prostor gde su deca
Da li je to zatvoreno?
Ogradjeno?

Izlazi li se s broda s decom?

Koliko dece na koliko radnika?

Zbog  cega se dobija otkaz ako se tako lako dobija?


Ja sam radila sa decom i isto uvek svi govore da je lako i kao nije to nista tesko a ja isto mislim da nije tesko :party: i nije , mada kad pomislis sta sve deci moze da se desi a da realno nisi ti kriv :neee:
Ja mislim da oni kojima smetaju roditelji ludaci i kojima je ovaj posao muka ni nisu za njega  -()-



pozzzzz

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Youth Staff (bebisitteri, djeciji sadrzaji,...)
« Reply #20 on: 23/January/2013 »
Pozdrav,

Evo makar da odgovorim ono što mogu da vidim, ali ne radim u tom odeljenju:
- Prostorije za boravak dece su posebne prostorije, sa posebno kontrolisanim ulazima. Unutra je sve lepo, šareno, mekano, puno igračaka i televizora na kojima se vrte crtaći.
- Ne izlazi se sa decom.

Druge detalje ne znam.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Youth Staff (bebisitteri, djeciji sadrzaji,...)
« Reply #22 on: 23/January/2013 »
Princ, hvala ti na informacijama ako neko imaa odgovore na druga pitanja , bilo bi lepo cuti

Offline Weyoun

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Youth Staff (bebisitteri, djeciji sadrzaji,...)
« Reply #23 on: 16/March/2013 »
veliki pozdrav svima
radim kao Youth Staff vec treci ugovor na royalu. pozicija je dobra, plata je 1560$ + bonus koji se dijeli na cijeli tim iza deset sati navece ako cuvas djecu a to je 6$ po satu. bonus moze dostici cak i 50% plate ako su vrlo busy kruzevi. posao je aktivan, ne moze se odmarati na poslu, medjutim imamo dosta vremena da izlazimo ako ne radimo, jer dobra je stvar da npr, ako radis 8 sati u jednom portu trenutni kruz 90% neces raditi taj port slijedeci kruz i onda imas mnogo slobodnog vremena.
radio sam na Oasisu i Voyageru i imam predivno iskustvo, sada sam na Exploreru i manje mi se svidja ali to je zbog mojih licnih razloga. potrebno je perfektno poznavanje engleskog jer komuniciras s djecom i roditeljima dajes feedback, a djeca te nece slusati ako te ne razumiju, a roditelji te ne smatraju ozbiljno ako ne govoris razumljivo :)
potrebna je diploma vezana za edukovanje i radno iskustvo, medjutim presudan je intervju sa agentom iz kompanije.
prosjek rada je 7 sati dnevno. vazno je da napomenem da posao ne obuhvata samo rad s djecom nego i neke truge aktivnosti na brodu koje se vezu uz ples,animaciju grupe, i slicno
bitna pzitivna stvar jeste da nakon dva ugovora mozes traziti da radis filling, sto znaci da dajes privremeni otkaz, ali za vrijeme trajanja odmora mozes poslati mail da radis par sedmica ili cak dva mjeseca ako ti je puno biti na brodu 5 mjeseci.

mene interesuje slicna pozicija na Crystal Cruises (Junior Activities Director) pa ako neko ima informacije u vidu trajanja ugovora, plate ili bilo koja informacija, bio bih zahvalan.




 

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Youth Staff (bebisitteri, djeciji sadrzaji,...)
« Reply #24 on: 16/March/2013 »
Moja najbolja drugarica je na Carnivalu youth...engleski je jedva prosla i nema sad neko veliko znanje sta znam...zavrsila je DIF,a ove ostale devojke iz youtha su zavrsile pedagogiju i psihologiju i uglavnom to traze...ali dosla je tamo i evo snasla se...kaze na primer kada idu na tobogan ,dete ne smes ni da poguras malo ili nesto tu  da ga pipnes...bas jedan roditelj pre neki dan se zalio kako ona i njen kolega pricaju izmedju sebe i zbog toga dobila warning...a plata joj je 1200-1400 dolara...kaze da ima dosta vremena,a i vidim posto smo svaki dan na skajpu :)...medjutim,onda dosta i trosi..i to sto zaradjuje joj je jako malo para onda...

Offline kala85

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Youth Staff (bebisitteri, djeciji sadrzaji,...)
« Reply #25 on: 13/February/2014 »
Jel' može neko da mi kaže da li je obavezan ovaj basic safety course at sea za youth counselora,jer malo sam sa plivanjem loša,ustvari bojim se vode, :nono: pa ako ima neko slično iskustvo molim vas pišite, danas sam obavila preliminarni razgovor za ovu poziciju, nije bila u planu ona,ali pristala sam jer imam iskustvo sa djecom, samo me malo zbog ovog trema trenutno hvata,pa bih stvarno voljela da znam, da li se može kako zaobići,ili sta već...Hvala.... :facepalm:

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: Youth Staff (bebisitteri, djeciji sadrzaji,...)
« Reply #26 on: 15/February/2014 »
ja sam na Carnivalu, niko mi nije proveravao plivanje
 :nokti:

cudno, hoces na brod bojis se vode -()-