Author Topic: Utility na Riverside-u? [Agencija zatvorena 2011.]  (Read 6365 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Jel zna neko koliko otprilike zaradjuje utility na Riverside-u?Znaci plata+tips koliko to ukupno mesecno izadje?

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Utility na Riverside-u?
« Reply #1 on: 23/September/2010 »
Ovisno o brodu i cruisu,te vrsti gostiju,recimo izmedu 1200€-1500€ gornju granicu sam ti rekao jer sam ja to zaradio u mjesec dana na mom prvom brodu Ambassadoru koji ima 7 dana cruise i uvijek je pun sa 120 gostiju! a donju granicu sam zaradio na empressu!sa 90gostiju!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Utility na Riverside-u?
« Reply #2 on: 25/September/2010 »
Ovisno o brodu i cruisu,te vrsti gostiju,recimo izmedu 1200€-1500€ gornju granicu sam ti rekao jer sam ja to zaradio u mjesec dana na mom prvom brodu Ambassadoru koji ima 7 dana cruise i uvijek je pun sa 120 gostiju! a donju granicu sam zaradio na empressu!sa 90gostiju!

a kolika je plata sobara?  b00/

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Utility na Riverside-u?
« Reply #3 on: 30/September/2010 »
Skoro sam poslao on line prijavu Riverside-u za utility.Nemam radnog iskustva na brodu,odlicno govorim engleski,solidno nemacki.Rekli su mi da ce me zvati krajem godine kad krenu intervjui.Zanima me da li je to pro forme ili postoje realne sanse da dobijem posao?!Recni brodovi su mi najveca zelja pa da znam da li vredi cekati ili juriti nesto drugo?!

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Utility na Riverside-u?
« Reply #4 on: 07/October/2010 »
a kolika je plata sobara?  b00/
Isto samo što sobari,još dobiju extra tip direktno od gostiju!što mj.može biti oko 200-300€više
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Utility na Riverside-u?
« Reply #5 on: 07/October/2010 »
Isto samo što sobari,još dobiju extra tip direktno od gostiju!što mj.može biti oko 200-300€više

onda sto se tice zarade, isplativiji je rad na recnom nego ne prekookeancu...  b00/

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Utility na Riverside-u?
« Reply #6 on: 08/October/2010 »
Nisam radio na prekooceanskom,možda zaradiš više ali vjeruj mi odradiš to i to je****!
Svi koji su radili na prekooc.kažu da se ovdje više zaradi ali i puno više radi!
Konkretno moj se dan sastoji od 12-14h nekad i 16h rada 6-8 sati sna i ovo ostalo ili izlazak nekud pa cuganje ili stojanje na internetu,
Društveni život je ravan nuli,osobito ak dobiješ brod gdje od 40 članova posade nemožeš nači 3 ljudi koji bi htijeli van kad imamo overnight negdje!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Utility na Riverside-u?
« Reply #7 on: 07/January/2011 »
kako izgleda proces visa za rijecne brodove posto se putuje kroz    CH- DE-NL   itd  to me zanima   jeli  sezona ide citave godine ili   kao sto sam ja  radio u DE  max 9 mjesweci pa 3 mj odmora  :(