Author Topic: Finalni intervju October 2011  (Read 14256 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Finalni intervju October 2011
« on: 09/October/2011 »
..bio danas na finalnom intervjuu..
Cekalo se ali je islo poprilicno brzo. Dosao red i na mene, zadrzao sam se mozda nekih 3 do 5 min . Ne znam brzo mi proslo vreme.
Na kraju intervjua pita on mene da li imam ja nesto njega da pitam, i naravno ja mu postavim pitanje: Gospodine, vi imate  iskustvo u radu sa velikim brojem kandidata.
Sta vi mislite o meni na osnovu prvog vizuelnog kontakta?
Za trenutak tisina i usledio je njegov odgovor: I THINK THAT YOU GET A JOB ON BOARD!
Hvala-hvala i bye bye! Toliko od mene. Sad cekam zvanicnu potvrdu mailom pa da radimo vizu i lekarski.. :-)

Offline tazzz

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #1 on: 10/October/2011 »
...bio i ja na finalnom...zadrzao se dvadesetak minuta, i mogu samo reci da je nas za poziciju electrician pokidao gospodin italijan i da smo generalno svi jako loše prosli.
Iz agencije SC nam nisu rekli da ce nas covek pitati citanje sema, prikaz principa rada transformatora i formule iz prvog razreda srednje skole tako da je to jako tesko bilo izobjasniti se sa njime na engleskom, usput covek toliko nerazgovetno govori engleski da je to bila otezavajuca okolnost.
Ono sto je mene zbunilo je to da me covek nije pitao nista o desetogodisnjem radnom iskustvo,niti bilo sta iz training book-a,tako da se i ne nadam prolazu nesto...

Offline Beks89

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #2 on: 10/October/2011 »
I ja sam bila... Zapalo mi je da idem kod Carla ( onog sto je od vrata levo) i mogu reci da me je prilicno iscedio... Ispitao me je o radnom iskustvu, hrani koju sam sluzila ( tu sam navela neke paste, i neka jela koja se kao poklapaju sa Princessovim menijem), zatim me je zamolio da postavim sto, sto sam uradila, i da posluzim vino - e to sam malo izgresila, ali izvukla sam se na vreme jer sam shvatila gde gresim. Zatim me je pitao redosled sluzenja vina, potom sta radim u slucaju da vidim dim, i ispitao me sve o aparatima za gasenje pozara, o blue emergency card, o tome kakva uniforma treba da bude, o Service credo... Da, pitao me je na kraju da li imam neko pitanje, i pitala sam ga da li sam dobila posao, a onda mi je rekao da se dvoumi da li da mi da ASBF ili BFST, a onda sam ga ubedjivala da ipak treba da mi da BFST. Na kraju je covek rekao " Ok, I'll give you buffet stewardes position", a nakon toga se konsultovao sa Zoltanom sta u stvari da mi da, na sta je Zoltan predlozio da mi da buffet. Sad samo cekam pismenu potvrdu o poziciji, jer dok nije napismeno, ne verujem nista :)...

Izvinjavam se na opsirnosti :)
Snovi nikada ne umiru. Umiru samo sanjari.

Offline komandant mark

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #3 on: 11/October/2011 »
...bio i ja na finalnom...zadrzao se dvadesetak minuta, i mogu samo reci da je nas za poziciju electrician pokidao gospodin italijan i da smo generalno svi jako prosli jer nam iz agencije SC nisu rekli da ce nas covek pitati citanje sema,prikaz principa rada transformatora i formule iz prvog razreda srednje skole tako da je to jako tesko bilo izobjasniti se sa njime na engleskom,usput covek toliko neragovetno govori engleski da je to bila otezavajuca okolnost. Ono st je mene zbunilo je to da me covek nije pitao nista o desetogodisnjem radnom iskustvo,niti bilo sta iz training book-a,tako da se i ne nadam prolazu nesto...


Pomaze Bog,

ja cini mi se Tazzz da sam ti reko da se spremis dobro, engleski pogotovo, a niste svi lose prosli, 2 : 2 je, dvojica prosli, dvojica pali.
10. Јер сваки који иште, прима; и који тражи, налази; и који куца, отвара му се.


                                         Мат. 7 : 8

Offline tazzz

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #4 on: 12/October/2011 »

Pomaze Bog,

ja cini mi se Tazzz da sam ti reko da se spremis dobro, engleski pogotovo, a niste svi lose prosli, 2 : 2 je, dvojica prosli, dvojica pali.

hvala komandant sada znam da sam pao kada si mi ovo rekao,a mogu i da pretpostavim ko je prosao a ko je pao samnom,jbga :(

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #5 on: 12/October/2011 »
Ja dobio sad,prosao na mesto asistent buff. stew.,i nemoj nek sad losa pozicija,tesko,manje kesa itd... nije me briga , samo da se krene!!!  :run: :yahoo:
Srecno ostali.

Offline komandant mark

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #6 on: 12/October/2011 »
hvala komandant sada znam da sam pao kada si mi ovo rekao,a mogu i da pretpostavim ko je prosao a ko je pao samnom,jbga :(

Tazzz, jel ti stigli rezultati ?
10. Јер сваки који иште, прима; и који тражи, налази; и који куца, отвара му се.


                                         Мат. 7 : 8

Offline milamila

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #7 on: 12/October/2011 »
Ja dobio sad,prosao na mesto asistent buff. stew.,i nemoj nek sad losa pozicija,tesko,manje kesa itd... nije me briga , samo da se krene!!!  :run: :yahoo:
Srecno ostali.


Prosla sam i ja!
Dobila sam ass.pastry!
Hvala svima na i vise nego korisnim informacijama i Sefu Soruma!
Bez vas bi sve ovo bilo mnogo teze!  :run:    :plovim:  
smile is my answer ;D

Offline komandant mark

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #8 on: 12/October/2011 »

Prosla sam i ja!
Dobila sam ass.pastry!
Hvala svima na i vise nego korisnim informacijama i Sefu Soruma!
Bez vas bi sve ovo bilo mnogo teze!  :run:    :plovim:  

Čestitam !!

Brzo ukrcanje želim !!!

 :uzdravlje:
10. Јер сваки који иште, прима; и који тражи, налази; и који куца, отвара му се.


                                         Мат. 7 : 8

Offline lazzar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #9 on: 12/October/2011 »
Cestitam svima prvo!!! :party:
I da javim da sam i ja dobio posao Bar Utilty :banana:  :yahoo:
Hvala svima na pomoci, a narocito Sefu celom forumu i  Wolfns =""

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #10 on: 12/October/2011 »
prosao... dobio utility cleanera ono sto sam i trazio xaxaxaxax :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #11 on: 12/October/2011 »
Čestitam svima  :uzdravlje:

ljudi dajte popunite te profile, da znam ko kuda i na koji posao ide, valjda se ne stidite? Niko vas ne zna po username-u!
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tazzz

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #12 on: 12/October/2011 »
Tazzz, jel ti stigli rezultati ?

stigli,ali onakvi su kakvim sam se nadam,dakle negativni... idemo dalje,rekose da ce me mozda zvati krajem octobra ukoliko bude bilo mogucnosti da ponovo apliciram,e sad od koga to zavisi ko ce ga znati? zvacu ih cim prodje malo ova guzva,mozda vec sutra ili u petak... glava gore i spremam se za ponovni intervju-nema odustajanja!

I NARAVNO CESTITKE SVIMA KOJI SU PROSLI I ZELIM SVIMA BRZ UKRCAJ!

Offline komandant mark

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #13 on: 12/October/2011 »
stigli,ali onakvi su kakvim sam se nadam,dakle negativni... idemo dalje,rekose da ce me mozda zvati krajem octobra ukoliko bude bilo mogucnosti da ponovo apliciram,e sad od koga to zavisi ko ce ga znati? zvacu ih cim prodje malo ova guzva,mozda vec sutra ili u petak... glava gore i spremam se za ponovni intervju-nema odustajanja!

I NARAVNO CESTITKE SVIMA KOJI SU PROSLI I ZELIM SVIMA BRZ UKRCAJ!

Iskreno mi je žao, ali kao što i ti reče GLAVU GORE, i samo malo više ozbiljnosti.

Moja malenkost je prosla, pozicija Welder, 09. smo imali finalni a 10. praktičo, tj. varili smo ispred gosn.Carla, jedan horizontalni var i varenje cevi, bilo nas je četvorica, svi prošli.

17.Oktobra krece Safety Training ( za pomorsku knjižicu ).

Čestitam svima, i svako dobro, a tebi tazzz...drž se, nedaj se !!!!
10. Јер сваки који иште, прима; и који тражи, налази; и који куца, отвара му се.


                                         Мат. 7 : 8

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Finalni intervju October 2011
« Reply #14 on: 12/October/2011 »
Čestitam svima  :uzdravlje:

ljudi dajte popunite te profile, da znam ko kuda i na koji posao ide, valjda se ne stidite? Niko vas ne zna po username-u!
nije stid raditi! Popunim sefe cim se dokopam kompa... Trenutno koristim tel za iscitavanje foruma  ;)