Author Topic: Pitanje za Vladimirce: Zašto je išao u Niš i Skopje?  (Read 1755 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
ja nova pa vec nesto kanda kontriram :sprda:
pre pola sata sam zvala Kouzon i kazu da se obuka drzi u Bg sledeci vikend.Pitanje za Vladimirce:zasto je isao u Nis i Skopje? i za cega je obuka 200 eur? Jer onda ispada skroz drugacija matematika  :rtfm: hm
pitanje za sve ostale (licno iskustvo,molim!):u cemu je razlika izmedju, recimo, Princess i Royal C.?nacin rada,pristup poslu,visina plate,vrsta ture itd...? jer su mi rekli drugacije iznose za troskove za obe (narocito ako je ukrcavanje iz Kanade ili V.Britanije)
pozdrava svima :party:

Offline vladimirce

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Pitanje za Vladimirce: Zašto je išao u Niš i Skopje?
« Reply #1 on: 30/October/2010 »
pa evo vladimirce da ti kaze kako sam naveo mislim da je trening 200 eura a mozda je i sto.najbolje njih nazovi
u nis sam isao na trening,u skopje na interview i ponovo u nis kod ovlascenog lekara na medical.
razlika u kompanijama i sto agencije uzimaju manje para je zbog tvoje plate jednostavno.
sve zavisi koliko godina imas i to ce ti agencija predloziti mada meni su predlozili princess ali sam ja trazio royal tako da sam dobio celebrity brod infinity.
pozz