Author Topic: Ljudi sta vam je zasto se uvek spominju cifre kako agencije uzimaju 1000,1200,1500 eura  (Read 1604 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sanedmx

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Ljudi sta vam je zasto se uvek spominju cifre kako agencije uzimaju 1000,1200,1500 eura.Ma dajte,koliko ja znam ili mislim agencija uzima samo tih 350eura i ajde da kazem da zarade od tog treninga(plate prostorije za odrzavanje toga,ma uredu ostane im dosta ali ok,naucio sam nesto i dobio brdo papira)...Ono ostalo ne placate agenciji novac za vizu- dajes ambasadi,za lekarski placas toj bolnici,ove sitne troskove ne racunam ali i oni moraju da se plate.Ljudi kazu 1300 moze da iznese,moze i manje i to mnogo,npr ko je meni kriv sto sam posle svakog dana treninga opijao sa tim drustvom.Znaci ako zelis i pristedis moze da izadje i neka mala cifra.Da 350 eura uzimaju neko kaze mnogo ja bih posteno i platio vise,nebitno da li imam ili nemam uzajmio bih se.Ali vredi pa dajte ljudi priznajte koliko love placate nekom ovde u srbiji da vam nadje neki bolji posao,tako da je ovih 350 bar meni izgledaju smesno.
Moraju i oni ljudi da zarade nesto,kako bih se drugacije snasli da se zaposlimo na brodu,ma dajte.I tako ljudi veliki pozdrav i samo ovi avioni da pocnu da lete hehehe :uzdravlje: