Author Topic: 960€  (Read 1932 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vjestica

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
960€
« on: 27/May/2009 »
Ovako 150e ljekarski,10e marlins test,800e karta itd.. i viza je ne znam jos..mislim da je to-to ne racunam sitne troskovekao kao sto je put do zg nekoliko puta. sve u svemu ja sam zadovoljna! negdje sam procitala da je karta za Miami najeftinija oko 1000e a ima i od 1600e. a mi sa 800e imamo prevoz,smjestaj,osiguranje i placeni troskovi agencije.
Mislim da nije puno 800e. da mi je bilo ko htio srediti posao u inostranstvu dala bi mu jednu platu samo za uslugu,i dobro njemu,dobro meni svi zaradili i sretni ali nije se niko nasao osim ove agencije tako da sam sretna sto sam dobila posao,ko da sam dobila bingo! ja bolje nisam imala i zato mi je ovo extra i zarada i uslovi!!  :yahoo:

Offline black_one

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
960€
« Reply #1 on: 27/May/2009 »
procitala da je karta za Miami najeftinija oko 1000e

Ja sam na netu procitao upola manju cijenu  ???

Offline vjestica

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
960€
« Reply #2 on: 27/May/2009 »
Agencije uzimaju toliko,pa sad ko hoce i moze nek ide ..ko nece oni mu mogu ladno rec- aj razguli ! ::yes::
svi znamo da je taj prvi ugovor takav da se moras naplacati,ne treba se sad pendrecat ..pogotovo kad nema nikakve vajde! ljudi nismo u poziciji da izmisljamo toplu vodu. :yahoo:
ja i dalje mislim da sve to nije strasno,mislim nije ni mala lova ali u odnosu na cinjenicu da dobijes posao sad u ovoj krizi kad ljudi masovno ostaju bez posla,ja ne zalim.. :uzdravlje:
ps.ne znam tacno na kojoj adresi sam nasla ali let ZG-Miami je toliko kad bi rezervisala sad i da idem za 2mj
pa i da je 500e sta cu kad tamo dodjem,jel daje kompanija smjestaj ?necu na ulici spavat?ma ja volim radije i malo vise platit pa da se ne moram za*****avat,prvi put idem tako daleko hocu da mi je sve organizovano.i kvit! ha ha