Author Topic: Radna oprema za Princess  (Read 4271 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Radna oprema za Princess
« on: 09/April/2009 »
Meni interesira jos nesto... znaci sve ok sve sam uradio uzeo vizu i sve.. E sad vidim da su mi dali papir za da kupim radna oprema... a sa svima sa kojima sam se cuo nisu uzeli radnu opremu na Princess.. e sad volio bih neko ako zna 100% da me savjetuje oko ovo..

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Radna oprema za Princess
« Reply #1 on: 12/April/2009 »
dobro niko ne zna jel treba da kupim radnu opremu???? a i koliko para da uzmem sa sobom????

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Radna oprema za Princess
« Reply #2 on: 12/April/2009 »
dobro niko ne zna jel treba da kupim radnu opremu???? a i koliko para da uzmem sa sobom????

sta podrazumijevas pod radnu opremu?Ako mislis na uniformu,i ako treba da je kupis,kupices je na brodu,tako da ne brines previse.... ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Radna oprema za Princess
« Reply #3 on: 12/April/2009 »
sta podrazumijevas pod radnu opremu?Ako mislis na uniformu,i ako treba da je kupis,kupices je na brodu,tako da ne brines previse.... ::yes::

pa da na uniformu sam mislio... pa interesira me jel moram da kupim uopce i ako moram dal je na brodu skuplja ili tu neznam... ipak Hvala

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Radna oprema za Princess
« Reply #4 on: 13/April/2009 »
pa da na uniformu sam mislio... pa interesira me jel moram da kupim uopce i ako moram dal je na brodu skuplja ili tu neznam... ipak Hvala

Zaboravi na kupovinu uniforme sam!Otkud ti to?Koja jos kompanija dozvoljava posadi da sami donose uniforme sa sobom na brod? ""]]
Kad bi to tako bilo,na sta bi to sve licilo,kad bi svako nosio razlicitu uniformu no;;;
Uniformu ces dobiti na brodu,kako god okrenes,a zavisno od njihovim pravila i tvoje pozicije,mozda ces je trebati platiti,to ne znam -()-
Ali uniforma je na brodu !  ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Radna oprema za Princess
« Reply #5 on: 13/April/2009 »
Zaboravi na kupovinu uniforme sam!Otkud ti to?Koja jos kompanija dozvoljava posadi da sami donose uniforme sa sobom na brod? ""]]
Kad bi to tako bilo,na sta bi to sve licilo,kad bi svako nosio razlicitu uniformu no;;;
Uniformu ces dobiti na brodu,kako god okrenes,a zavisno od njihovim pravila i tvoje pozicije,mozda ces je trebati platiti,to ne znam -()-
Ali uniforma je na brodu !  ::yes::

E hvala burazeru to me je interesiralo... jer oni su midali neke papire kako treba da izgleda uniforma ovo ono.. :) Pozdrav

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Radna oprema za Princess
« Reply #6 on: 14/April/2009 »
jer oni su mi dali neke papire kako treba da izgleda uniforma ovo ono

Moguce je da su ti dali papire kako uniforma izgleda,velicine,da ti mozes njima unaprijed popuniti formular,da znaju koju velicinu nosis.Ti ides u F&B dept.,je li tako?Ako je tako,ne brini,...za konobare i kuvare ima najvise izbora,sto se velicina tice,tako da nemas brige. ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Radna oprema za Princess
« Reply #7 on: 14/April/2009 »
Moguce je da su ti dali papire kako uniforma izgleda,velicine,da ti mozes njima unaprijed popuniti formular,da znaju koju velicinu nosis.Ti ides u F&B dept.,je li tako?Ako je tako,ne brini,...za konobare i kuvare ima najvise izbora,sto se velicina tice,tako da nemas brige. ::yes::

Tako je da... ma ne oni su mi dali papire kako izgleda uniforma za ja da kupim odavde  :deda: mada eto cuo sam se sa puno koji su bili i eto i ti tako kazes... tako da ne kupujem... interesira me sto se tice koliko para da ponesem sa sobom jer puno sam se potrosio i mislim da nemogu bas puno da ponesem....

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Radna oprema za Princess
« Reply #8 on: 14/April/2009 »
Tako je da... ma ne oni su mi dali papire kako izgleda uniforma za ja da kupim odavde  :deda: mada eto cuo sam se sa puno koji su bili i eto i ti tako kazes... tako da ne kupujem... interesira me sto se tice koliko para da ponesem sa sobom jer puno sam se potrosio i mislim da nemogu bas puno da ponesem....

Ja stvarno ne znam,ko je uopste mogao traziti od tebe da ti kupis uniformu kod kuce ?
Sto se tice novca,zavisi od tvojih potreba,koliko god poneses,nije previse  :pop:
Salim se,ako nisi pri parama,bice ti dosta i 50 $ u dzepu,da imas za hranu,ako se zaglavis da cekas duze na nekom aerodromu... ;)
Imas sve placeno,kartu,free shuttle bus od aerodroma do hotela (vecina hotela ga ima) i transport do broda,hotel takodje  ::yes::
Ja,licno,kad sam isao prvu put na brod,imao sam skoro 700 $ sa sobom,ali sam potrosio samo 5$ na telefonsku karticu dok sa bio u hotelu,da se javim kuci-a ovako-nista drugo mi nije trebalo  :pop:

 +U+
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Radna oprema za Princess
« Reply #9 on: 14/April/2009 »
Uniformu dobivas na brodu, ili u najgorem slucaju, kupis.
Ali ne trebas brinuti jer hlace su oko $5, kosulja $6 ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Radna oprema za Princess
« Reply #10 on: 14/April/2009 »
Dok sam bio na Carnivalu,u to vrijeme,jedan konobar je morao platiti oko 150 $ za set uniforme,sto je ukljucivalo:

*2 para pantalona
*2 dnevne kosulje
*2 kosulje za vecernju uniformu
*2 prsluka (po 1 dnevni i vecernji)
*1 formal prsluk
*1 leptir masna
When it comes to money, nobody can be trusted !