Author Topic: Bar Waiter, Safe Cruise, 700€  (Read 3435 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline igorNS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Emerald Waterways
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Ex Hotel Manager, now Cruise Director
Bar Waiter, Safe Cruise, 700€
« on: 01/April/2009 »
posto sam sve poplacao mogu da iznesem troskovnik..  :D u pitanju je agencija Safe cruise:

1. 50 eura troskovi prevoda dokumenata
2. 15 eura psiho test
3. 20 eura test engleskog
4. 110 eura US viza
5. 10 eura PIN za US vizu
6. 90 eura lekarsko uverenje
7. 350 eura provizija agenciji
8. 55 eura put NS-BG za dane treninga i ostalo..

ukupno: 700 eura
Sto se mora...nije tesko!!!

Offline VEGA

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
  • veni, vidi,vidi,vidi..........
    • View Profile
Bar Waiter, Safe Cruise, 700€
« Reply #1 on: 01/April/2009 »
posto sam sve poplacao mogu da iznesem troskovnik..  :D u pitanju je agencija Safe cruise:

1. 50 eura troskovi prevoda dokumenata
2. 15 eura psiho test
3. 20 eura test engleskog
4. 110 eura US viza
5. 10 eura PIN za US vizu
6. 90 eura lekarsko uverenje
7. 350 eura provizija agenciji
8. 55 eura put NS-BG za dane treninga i ostalo..

ukupno: 700 eura

Pristojno.... ;)...a čime se putuje? i koliko košta put do ukrcaja?  :pop:
Hoću da idem na brod......[

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Bar Waiter, Safe Cruise, 700€
« Reply #2 on: 01/April/2009 »
Pristojno.... ;)...a čime se putuje? i koliko košta put do ukrcaja?  :pop:
Avionsku kartu ti placa kompanija

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Bar Waiter, Safe Cruise, 700€
« Reply #3 on: 01/April/2009 »
Avionsku kartu ti placa kompanija


to ti mislis da ti kompanija placa kartu,...ova provizija od 350 eura i onaj trening sto vam daju,zajedno sa onim Sorbi-jem,koji kosta,ako se ne varam 399 eura....hhehe,placas ti burazeru sam svoju kartu,i to duplo!
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Bar Waiter, Safe Cruise, 700€
« Reply #4 on: 01/April/2009 »

to ti mislis da ti kompanija placa kartu,...ova provizija od 350 eura i onaj trening sto vam daju,zajedno sa onim Sorbi-jem,koji kosta,ako se ne varam 399 eura....hhehe,placas ti burazeru sam svoju kartu,i to duplo!

Hm nemogu da se slazem stobom... ja cu da putujem za Perth, to mislis da kosta 390 eu povratnu kartu? hmmm

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Bar Waiter, Safe Cruise, 700€
« Reply #5 on: 01/April/2009 »
Hm nemogu da se slazem stobom... ja cu da putujem za Perth, to mislis da kosta 390 eu povratnu kartu? hmmm

otprilike tako nesto kosta njih ali u jednom pravcu,niko ne govori da kompanija ne placa kartu nazad kuci,nego kazem,tek kad ides,jer ti za nazad placaju zavisno od poziciji,kako na kojoj kompaniji.Ja sam samo rekao da vas bukvalno deru  sa tolikom provizijom od 350 eura eejjjjj,i sa tim nadri treningom od 400 eura,o tome ja govorim.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Bar Waiter, Safe Cruise, 700€
« Reply #6 on: 01/April/2009 »
1. 50 eura troskovi prevoda dokumenata

a koja si sve dokumenta prevodio?

Offline igorNS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Emerald Waterways
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Ex Hotel Manager, now Cruise Director
Bar Waiter, Safe Cruise, 700€
« Reply #7 on: 01/April/2009 »
.Ja sam samo rekao da vas bukvalno deru  sa tolikom provizijom od 350 eura eejjjjj,i sa tim nadri treningom od 400 eura,o tome ja govorim.

derali oni nas ili ne...moramo platiti onoliko koliko agencija trazi. sta cemo...kad vec hocemo da idemo na brod! a tih 700 eura sto me je izaslo sve nekako mislim da je moglo da bude i gore preko neke druge kompanije gde sam placas svoju kartu, pa te dodju troskovi na preko hiljadu eura.. -()- nemam pojma..

a koja si sve dokumenta prevodio?


prevodili su nam diplomu o zavrsenoj srednjoj skoli, uverenje iz suda da nisam kaznjavan, diplome neke ako imas i naravno preporuke... u sustini cena je bila 1000din po strani. malo sam se raspitao bio, i saznao da je i u ns-u tolika cena.
Sto se mora...nije tesko!!!

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Bar Waiter, Safe Cruise, 700€
« Reply #8 on: 02/April/2009 »
otprilike tako nesto kosta njih ali u jednom pravcu,niko ne govori da kompanija ne placa kartu nazad kuci,nego kazem,tek kad ides,jer ti za nazad placaju zavisno od poziciji,kako na kojoj kompaniji.Ja sam samo rekao da vas bukvalno deru  sa tolikom provizijom od 350 eura eejjjjj,i sa tim nadri treningom od 400 eura,o tome ja govorim.

pa dobro ali koliko sam mogao da procitam tu na forumu o neke agencije to je strasno recimo o Employment Power nije vise??? inace imas pravo al sta mi tu mozemo moramo tako a nakon to ukoliko zelimo 2 ugovor onda nema nista za placanje... eto ja sam za Bfst i meni kazu da kompanija mi placa oba pravca... vidjecemo

Offline stari vuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Bar Waiter, Safe Cruise, 700€
« Reply #9 on: 02/April/2009 »
pa dobro ali koliko sam mogao da procitam tu na forumu o neke agencije to je strasno recimo o Employment Power nije vise??? inace imas pravo al sta mi tu mozemo moramo tako a nakon to ukoliko zelimo 2 ugovor onda nema nista za placanje... eto ja sam za Bfst i meni kazu da kompanija mi placa oba pravca... vidjecemo
Da na Princess za tu poziciju kompanija ce ti platiti kartu za tamo i nazad, jedino oni ti placaju prvi ukrcaj kartu..........

Offline igorNS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Emerald Waterways
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Ex Hotel Manager, now Cruise Director
Bar Waiter, Safe Cruise, 700€
« Reply #10 on: 02/April/2009 »
Da na Princess za tu poziciju kompanija ce ti platiti kartu za tamo i nazad, jedino oni ti placaju prvi ukrcaj kartu..........

 :run:

pa dobro ali koliko sam mogao da procitam tu na forumu o neke agencije to je strasno recimo o Employment Power nije vise??? inace imas pravo al sta mi tu mozemo moramo tako a nakon to ukoliko zelimo 2 ugovor onda nema nista za placanje... eto ja sam za Bfst i meni kazu da kompanija mi placa oba pravca... vidjecemo

pa ste cemo, moramo izdrazati prvi ugovor i toliko placanje a kasnije ce biti lakse...  :uzdravlje:
Sto se mora...nije tesko!!!