Author Topic: Safe Cruise, Obuka, trening, provizija : 350€  (Read 3103 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Mirko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Iako postoje vec na forumu troskovi kada se ide preko Safe Cruise-a, ponovicu ovde, pa da sve bude na jednom mestu. (Kopirano sa maila koji sam ja dobio kada sam se prijavio.)

Obuka, trening, provizija : 350

Offline zadranin

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
  • Odletio na brod
    • View Profile
Safe Cruise, Obuka, trening, provizija : 350€
« Reply #1 on: 30/October/2008 »


Sve sto vam je potrebno unapred je 50� pri predaji svih dokumenata za prevode I sredjivaje dokumentacije i 35 � za preliminarne testove psiho-profila i engleskog jezika prvi dan treninga.

Za odlazak na brod i vracanje posle 6 meseci ugovora, obezbedjena vam je besplatna povratna avionska karta!



Za ovo prvo nisam siguran da trebas placati prevode dokumenata(ako da molim reci mi kojih), ja nisam nista placao.
Za povratnu kartu ja mislim da ovisi od kompanije do kompanije, koja si pozicija, ali nisam cuo da placaju tipping pozicijama ( ispravite me ako se varam)
plovim

Offline Ivanichica

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
Safe Cruise, Obuka, trening, provizija : 350€
« Reply #2 on: 31/October/2008 »
Ljudi hvala na ovako iscrpnim informacijama... u svakom slucaju, cekam prvo intervju:) al ja volim sve da znam unapred!!!
Kao sto vidim, najskuplja mi je varijanta EP, ali i sigurna!
prijavicu se i kod Safe cruise, pa cemo videt dalje!!!
Tnx josh jednom
I.

Offline rafter

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Safe Cruise, Obuka, trening, provizija : 350€
« Reply #3 on: 31/October/2008 »
Za ovo prvo nisam siguran da trebas placati prevode dokumenata(ako da molim reci mi kojih), ja nisam nista placao.
Za povratnu kartu ja mislim da ovisi od kompanije do kompanije, koja si pozicija, ali nisam cuo da placaju tipping pozicijama ( ispravite me ako se varam)

Prevod se placa, i to:

Prevod preporuka (u zavisnosti od posla za koji konkurises), a cijena je 1000 dindzi (cca 12 Eura) po jednoj stranici !
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti!

Offline Mirko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Safe Cruise, Obuka, trening, provizija : 350€
« Reply #4 on: 31/October/2008 »
S tim sto postoji varijanta da doneses preporuke na engleskom i ne platis nista :)

Offline Ivanichica

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
Safe Cruise, Obuka, trening, provizija : 350€
« Reply #5 on: 31/October/2008 »
S tim sto postoji varijanta da doneses preporuke na engleskom i ne platis nista :)

pa da..a neko mi je rekao da oni to ne proveravaju..da mozesh sam da napises preporuke na engleskom i da odneses samo da ih overe u firmi za koju si radio??
I.

Offline alexxxandar

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Safe Cruise, Obuka, trening, provizija : 350€
« Reply #6 on: 05/November/2008 »

Znam i ja da su oni najpovoljniji, ali i najprofesionalniji (bolje receno jedini se odnose prema nama kao prema ljudskim bicima). Mog druga je izaslo tacno 630evrica sve do tenutka ukrcaja na Coral Princess, mislim da je i Krleta i Okija izaslo oko 600-620 evrica sve komplet preko Safe Cruiesa.
Znam da je preko ostalih prilicno vise, ali ne znam koliko...
Tako su i meni rekli u agenciji. Oko 600e i da je placena avio karta. I sve se placa tek kad se dobije ugovor.
Jedino sto se placa odmah su ove sitnice (potvrda iz suda, slike, kopije, ali to ne predje 20e)

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Safe Cruise, Obuka, trening, provizija : 350€
« Reply #7 on: 05/November/2008 »
Tako su i meni rekli u agenciji. Oko 600e i da je placena avio karta. I sve se placa tek kad se dobije ugovor.
Jedino sto se placa odmah su ove sitnice (potvrda iz suda, slike, kopije, ali to ne predje 20e)

Da. To su troskovi fiksni. A onih sporadicnih troskova?(da ne nabrojam) Meni sve u svemu trosok ce da mi bude oko 1300 eura.

Offline alexxxandar

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Safe Cruise, Obuka, trening, provizija : 350€
« Reply #8 on: 06/November/2008 »
Kakvih sad jos troskova imas???
Sef foruma kaze da je isao i bez para na brod