Author Topic: imam intervju i za Carnival svega nekoliko dana razlike do intervjua sa Riversideom  (Read 2231 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline No username

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
U dilemi sam velikoj.

Šefe, možda da uletiš i ti s nekim savjetom.

Naime imam intervju i za Carnival svega nekoliko dana razlike do intervjua sa Riversideom.

Za što se odlučiti??
Mučim se s time i bojim se da ne donesem krivu odluku.
A nažalost dok agenit u prosincu dođu za intervjuirati ja bi mogla već biti na Carnivalu, tako da....ne znam.
Vidim da je prolaznost na intervjuima za riječne mala :(

Iako mi se čini da mi riječni imaju više predonsti, prvenstveno što je plata mrrrrvicu veča, ima se godišnji, staž, sve plaćenom..... :hehe: :hmm:
Valjda ce se ovo sve isplatiti.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Trebalo bi ti biti svejedno.
Iskoristi svaku priliku za intervju.
Iz te perspektive u kojoj se nalaziš, nije važna dilema riječni-prekooceanski, nego situacija nemaš posao-imaš posao.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline No username

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Hvala, savjet je ohrabljujuć.
Mislim da ću iskoristiti svaki intervju.

Dilema je mnogo veće nego sam je predstavila, ali ne želim gnjaviti, mislim da su manje više svi u istoj financijskoj situaciji, netko na ovaj netko na onaj način, ali uglavnom manje više svima nam je isto, a to je da se pri ukrcaju na brod (prekooceanski) u startu radimo s minusom radi velikih troškova ukrcaja što nije niti malo zanemarivo, i samim tim automatski se postavlja uvjet da se ne ide odraditi I.ugovor jer je tad zarada neisplativa, treba računati odmah i na odlazak na II. Ugovor što vuće  i taj trošak ukrcaja.
Ma....uglavnom hrpa love...

Pri svemu tome se onda treba iskreno nadati da je privlačno raditi na brodu i da se želiš vratiti jer ako se ode na jedan Ugovor i ne sviditi se - ništa nije urađeno, samo je vrijeme izgubljeno, lova potrošena, a i ono što ostane nakon isplate troškova je zanemarivo jer se to moglo možda u tom periodu zaraditi i kod kuće i pri tom biti sa svojom obitelji.

Uf, nadam se da nisam jedina s ovakvim dilemama :hehe:

Valjda ce se ovo sve isplatiti.