Author Topic: konkurisem za mesto 3rd Butcher  (Read 1550 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
konkurisem za mesto 3rd Butcher
« on: 18/October/2011 »
 Pozdrav svim moreplovcima  :plovim:!

 Evo samo da javim da sam danas bio na prvom razgovoru to jest upoznavanju sa Safe Cruises agencijom iz BG.

 Poneo sav cvoj Cv kao sto su mi i rekli i onda smo malo divanili kako sta kako malo na srpskom malo na Egleskom da me testiraju, bilo je dosta zanimljivo.
Ja sam njima rekao sta ja hocu oni meni sta oni i itd.
 Sledeci utorak treba da idem ponovo do SC da im odnesem svu potrebnu papirologiju i ostalo.
 Rekli su mi da vezbam jel ce za otprilike mesec dana biti preliminarni intervju,a tamo sredinom Decembra ili sredinom Januara zavisi od praznika finalni intervju!
To je to od mene kako je prosao danasnji dan.

 Jedno pitanje za sve:
 Posto ja konkurisem za mesto 3rd Butcher na brodu ako ja nekim slucajem ili nedaj Boze nedobijem to mesto nago me spuste na Assit. Butcher (posto kao kazu mi ti si jos mlad mesar 25 god. i imam 5 radnog iskustva u struci pa teze daju 3rd Butcher) dali ja mogu da odbijem to?!!
Da kazem da necu da idem na brod kao Assit nego samo 3rd Butcher!
Dali i onda moram agenciji da platim proviziju od 350 E mislim ako ja odbijem Assit. Butcer?!

 Hvala unapred i zzz  :)

 

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: konkurisem za mesto 3rd Butcher
« Reply #1 on: 18/October/2011 »
Ako ne zadovoljiš za 3rd butcher, možeš ti odbiti nižu poziciju, i nećeš ništa platiti.
Ali vjerovatno ćeš poslije morati tražiti 3rd butcher preko druge agencije.  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: konkurisem za mesto 3rd Butcher
« Reply #2 on: 18/October/2011 »
Ako ne zadovoljiš za 3rd butcher, možeš ti odbiti nižu poziciju, i nećeš ništa platiti.
Ali vjerovatno ćeš poslije morati tražiti 3rd butcher preko druge agencije.  -()-

 E Sefe najbolji si  :moli:!! Stvarno pazis nas ovde na sajtu i uvek odgovaras u najkracem roku.
 E hvala ti puno na odgovoru,to mi je bilo vazno da znam jel necu ja njima za dzabe da dajem pare a oni meni nece mesto.
 Ma ako tu neprodjem,onda cu da probam preko Bugara za dilera ,pa makar je laksi posao!!

 zzz Sef  :)