Author Topic: posao u danskoj  (Read 26305 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: posao u danskoj
« Reply #15 on: 21/October/2011 »
ma žele da prevedem diplome i cv kod sudskog tumača ali dali su kratak rok  a ako ne mogu da će oni ali da uplatim prije na union 60 eura ma ovo je još jedna muljaža

uvjeren sam da si u pravu, ne bih placao nista unaprijed, poslusaj kako ti je rekao wolfns, reci da ces napraviti prijevod u danskoj pa ako te ipak pokusaju nagovoriti na slanje novca, sve ti je jasno :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: posao u danskoj
« Reply #16 on: 21/October/2011 »
Ajd, prevod diplome razumem. Cak i da uradis to, to je 1 dan posla i 10e troskova. Svakako ce ti nekad koristiti. ALI prevod CVa??? Koji k? Pa CV nije zvanican dokument pa da se prevodi kod sudskog tumaca. Mozes jednostavno da ga sam prevedes (uz pomoc Google-a ili nekoga ko zna jezik). Prilicno mirise kao muljaza.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline galebgaleb

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: posao u danskoj
« Reply #17 on: 22/October/2011 »
Muljaza li prevara,,jedno te isto,,zato ti je i dat kratak rok za prevod tih dokumenata,,,,,,,,,,,u tome je citav trik,,das covjeku kratak rok a znas da ne moze ispostovati to,,,

Offline mmmm

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: posao u danskoj
« Reply #18 on: 23/October/2011 »
ma jasno to sam i mislio,reka san da ne mogu tako brzo prevesti a on traži da onda uplatim 60 e priko uniona jer će mi oni prevesti kad sam napisa da ću mu j......mamu 60 puta više se nije javia

Offline VuXs

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: posao u danskoj
« Reply #19 on: 25/October/2011 »
tako je.. uvijek je neki "egzoticni" jezik i traze onda novce da oni to "prevedu"..kasnije se lupaj po glavi..

Offline velavela1

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: posao u danskoj
« Reply #20 on: 27/October/2011 »
I ja sam isto sve dobio sa e mail-a amagerbyggeridk@gmail.com da trebam poslati dokumente, medjutim kada sam poslao trazili su da prevedem sve to na Danski i dali mi rok od 48 sati sto je bilo nemoguce kada sam im rekao da ne mogu to da prevedem rekli su da uplatim 60 eura na racun. Ugl ispostavilo se da je to cista prevara jer firma niti ima naziv niti postoji. Pa eto za ubuduce da se neko ne zaje** :)