Author Topic: Assistant Buffet Steward & Buffet Steward  (Read 22514 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Figaro

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Assistant Buffet Steward & Buffet Steward
« Reply #30 on: 09/January/2013 »
Samo da se nadovezem na prethodni post sa kojim se slazem u potpunosti.
Nakon 2 ugovora na Crown-u i Ruby-ju mogu da kazem da je to veliko iskustvo u svakom pogledu, putovanje, red-rad-disciplina, druzenje, dobre i lose strane tog nacina zivota. Naravno, ljudi smo, tako da razlicito se podnose razne situacije i na kraju mu dodje kao psihicka borba koju jedino prevazidjemo pozitivnim razmisljanjem (kazes sebi mozda je danas sra.nje dan, ali daj sebi vremena par dana i bice bolje, nesto ce se desiti sto ce te oraspoloziti).
Sa druge strane ne mogu da shvatim one koji dodju na brod ubedjeni da je to uglavnom zezanje,zurke,plaze,kokteli itd., a posao ih iznenadi pa jos kad treba da setaju metlu i krpu 13 sati dnevno, onda je fazon, uf zaebano, tesko,bole noge,ruke,glava,kicma (zaboravljaju da im mesecno legne cca 1000e na racun+da imaju jacuzzi i bazen na tom istom brodu  :yeah: ).
Daleko od toga da je lako,ali ako covek ima zacrtan cilj,(npr. hocu da donesem sa ugovora 7000$),e onda ce nalaziti nacin da balansira svoje misli,zelje,posao i tezinu koju nosi, mada uz sve to naravno ima i momenata kojih se rado setim kad je u pitanju taj posao, ekipa sa kojom radis, gradova koje vidis, uvek se nesto novo vidi i nauci.
Najbitnije da ste svoji ljudi, da ste vredni, i nagrada bi trebala da stigne kad tad. Pamet u glavu i mirno more  :plovim:

Offline KuukaJunior

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Assistant Buffet Steward & Buffet Steward
« Reply #31 on: 07/October/2013 »
Hvala na ovom motivirajucem postu. Sad sam siguran da 100% zelim da radim i da se smejem od uva do uva pa makar cetkicom za zube cistio palubu :) Hvala sefe  ="" ::yes::
Ask me :))

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: Assistant Buffet Steward & Buffet Steward
« Reply #32 on: 16/October/2013 »
Figaro mozes li mi reci kakav rubi ima sklop supervizora ? jel su bas bas strogi? cula sam par prica pa me interesuje jer idem uskoro tamo..hvala

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Assistant Buffet Steward & Buffet Steward
« Reply #33 on: 16/October/2013 »
Figaro mozes li mi reci kakav rubi ima sklop supervizora ? jel su bas bas strogi? cula sam par prica pa me interesuje jer idem uskoro tamo..hvala

Name:    Figaro
Posts:    35 (0.031 per day)
Position:    Cruise Ship Veteran
IP:    xxxxxxx
Hostname:    xxxxxxx
Date Registered:    18-09-2010, 22:50:50
Last Active: 16-02-2013, 15:31:31

 -()-

Jedno moraš znati. Nitko na brodu ne ostaje vječno. Posada se mijenja svaki tjedan. Jedno odlaze na odmor, drugi se vraćaju.
Ono što je bilo 16-02-2013, odavno više nije.  :zen:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: Assistant Buffet Steward & Buffet Steward
« Reply #34 on: 16/October/2013 »
nisam ni provalila da je to jos 2010 postavljeno :D tu si u pravu,sto jes,jes..idem pa kako mi bude, hvalaaa :*