Author Topic: Safe Cruise novembar 2011  (Read 15272 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Safe Cruise novembar 2011
« on: 30/October/2011 »
Pozdrav.
Da li se neko prijavio za novembar? Prijave su do 10.tog novembra...

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #1 on: 30/October/2011 »
JA! Ali ja sam prijavljen za intervju jos od marta measeca :D

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #2 on: 30/October/2011 »
Od marta  ""]] ? ....
Mislim da ce biti manja grupa od predjasnjih....

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #3 on: 30/October/2011 »
Pa da. ja sam konkurisao za poziciju fotografa. ali u junu, kazu nije trebalo fotografa, kao ni u septembru, pa sad drzim palceve da se koji fotograf na brodu napije i napravi njesra pa otvore ovu poziciju. Znajuci kakav je Tsunami, mozda se bas on pobije. To bi bilo bas drugarski od njega :D

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #4 on: 30/October/2011 »

 Ja sam konkurisao u Safe Cruises sada. Bio sam u predprosli utorak 18. i sada u utorak 25. u agenciji.
 
 Trebalo bi da 15. Novembra bude preliminarni, a finalni da bude pomeren zbog praznika umesto u Decembru za kraj Januara.

 Inace konkurisem za mesto 3rd Butcher  :pop:. Vidimo se na preliminarnom!!

 zzz

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #5 on: 30/October/2011 »
Aha drzim palceve za fotografe  :moli:
Ja sam se u cetvrtak prijavio, buffet,treba sledeci ponedeljak (7.11.) da idem u SC...   :hehe:
Januar je poprilicno daleko...
 

Offline rukfaš

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #6 on: 05/November/2011 »
Poštovanje. Interesuje me koje su pozicije slobodne i koji je gornji limit godina. Inače, imam 43 godine i dugogodišnje iskustvo kao restoranski konobar i šef sale. Perfektno govorim engleski i bugarski! LP

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #7 on: 05/November/2011 »
Poštovanje. Interesuje me koje su pozicije slobodne i koji je gornji limit godina. Inače, imam 43 godine i dugogodišnje iskustvo kao restoranski konobar i šef sale.
Perfektno govorim engleski i bugarski! LP

43 je izvan gornje granice, ali možda te izvuče engleski i radno iskustvo. Nazovi SC.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #8 on: 08/November/2011 »
Prodje razgovor u SC i dobio sam poziciju ASBF  :( , (predpostavljam jer nisam znao nista o Karadjordjevoj snicli, a po najmanje kako se pravi  -()-  inace eng OK) , kao i moja devojka (ona zbog loseg eng predpostavljam dobila tu poziciju)i sad trebamo predati ostala dokumenta...
Nadam se da cu bolje nauciti meni-e na preliminarnom pa evetualno popraviti poziciju.
Pitao sam za odlazak kao par i kazu ljudi tesko pa me zanima kakva je situacija sa EP sto se toga tice? Ili nekoj drugoj agenciji?  :hmm:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bob

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #10 on: 09/November/2011 »
Magi ja mislim da mozes preko EP da vidis da idete kao par na Carnival jer sam bio prisutan kada sam ja odlazio na brod kada je Sinisa pricao sa nekim parom isto da ih posalje zajedno na isti. Secam sa da im je rekao "Vase je da prodjete interviju a moje da se pobrinem da idete zajedno".. Toliko,nadam se da sam pomogao.. ;)

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #11 on: 09/November/2011 »
Sefe hvala  :haha:   oT
Bob hvala,pomogao si mi naravno, jer sam ja cuo da EP zaposljava parove ali nisam bi siguran. Najbolje bi bilo da njih kontaktiram. Inace razlika u novcima za troskove je poprilicna s' obzirom da sam samo student...   :hmm:

Offline bob

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #12 on: 09/November/2011 »
Jeste razlika u novcima samo za cenu karte,msm nije to samo alo ajde da tako kazem a sto se tice plate bice ti skoro ista na Carnivalu,mala razlika jedino sto ne znam kako cete zajedno ici na Princes. Inace ima jos jedna agencija u BG ne znam da li smem da je pomenem posto vidim da se ovde o njim ne prica,on moze isto da posalje parove ja mislim ali je ista cena kao i za EP,mozda i malo vise,ja sam bas danas bio na razgovoru kod njih.

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #13 on: 11/November/2011 »
Hvala na odgovoru Bob.Nebih se petljao sa manjim (ali naravno ne tako ne bitnim) agencijama, tako da cu cekati da vreme uradi svoje...

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Re: Safe Cruise novembar 2011
« Reply #14 on: 17/November/2011 »
Evo ovde cu,posto si zakljucao i obrisao ankete.
Dragi sefe,
Kao prvo,ja razumem da ti imas korist od agencija,jer se reklamiraju kod tebe,pa razumem i sto ih branis,samo branis ih nepotrebno jer ja ih nisam ni napao. Samo sam rekao da su sto posto znali da je trenutno zastoj.
Kao drugo,uopste nije istina da je tako i na drugim kompanijama,mogu da ti dam punim imenom i prezimenom sest drugara a ti da proveris,koji su cekali izmedju 1 i 4 meseca na odlazak i to za iste pozicije.
Kao trece sta to anonimno? Meni uopste nije problem da kazem ko sam,kao da i ovo sto sam rekao za zastoj kazem i ljudima u agenciji,glupe su ti te decije optuzbe!
I kao ctvrto kazes nije istina da se ceka po vise od 4,5 meseci,9 niko nije pominjao,pa ovom tvojom tvrdnjom nas pravis majmunima,jave ti se ljudi koji kazu koliko cekaju i ti iznosis kako neko laze. Jako neprofesijalno sa tvoje strane,nipodastavanje ljudi koji su registrovani na tvom forumu sto i tebi na neki nacin donosi korist.
Lako je biti sef preko interneta.A u slucaju da ne dobijem ban,a i za to me bas briga,voleo bi da opovrgnes neke stvari iz ovog posta. I da se malo uozbiljis jer ovaj forum valjda treba da predstavlja podrsku nama,a ne agencijama i kompanijama...