Author Topic: znam da ce mi agent traziti keš na ruke  (Read 19622 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: znam da ce mi agent traziti keš na ruke
« Reply #45 on: 11/April/2012 »

Kompanija zaposljava - agencija radi predselekciju i tehnicki dio posla, a za to su jako dobro placeni od kompanije!

kad si to vec napisao ..reci nam koliko je to ?
i druga stvar  sve se bojim da oni to ne znaju da agenti naplacuju svoje usluge  nemojte biti deca

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: znam da ce mi agent traziti keš na ruke
« Reply #46 on: 11/April/2012 »
Ja se povlacim sa ove teme.
Donio sam svoj zakljucak da je to bolje platiti kao sto uradi 99% ljudi.
A ja cu biti jako zadovoljan kada me posalju na brod i nece mi biti zao dat te pare.
Da je tako jednostavno ganjati odma preko njih posao svi bih to uradili ;) Zamisli koliko je iz svijeta ljudi koji bi aplicirali.
Preopsirna je tema moglo bi se danima pisat.


Over and out.  :pilot:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: znam da ce mi agent traziti keš na ruke
« Reply #47 on: 11/April/2012 »
O cemu ti sad opet? Pa jel tebi jos uvijek nije jasno da nista ne placas unaprijed i da te novac traze kad si vec zaposlen?

I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: znam da ce mi agent traziti keš na ruke
« Reply #48 on: 11/April/2012 »
O cemu ti sad opet? Pa jel tebi jos uvijek nije jasno da nista ne placas unaprijed i da te novac traze kad si vec zaposlen?



pa ko ce mi dati moj ugovor ,ko ce mi reci kad letim ,sta ce biti kad budem trebao drugi ugovor da odradim  ..razumem ja tebe sta ti pricas ali covece jednostavno niko od nas nije u situaciji da kaze ja necu da platim i da se molim bogu dali cu otici na brod ili necu ,,,
odjavljujem se i ja sa ove teme  ovo je presipanje iz supljeg u prazno ..Evo cekacemo prvog kandidata koj nece hteti da plati agenciji pa da vidimo kako ce proci  ....nacekacemo se  oT

 :pilot:


Offline mornarac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 113
    • View Profile
Re: znam da ce mi agent traziti keš na ruke
« Reply #49 on: 11/April/2012 »
pa ko ce mi dati moj ugovor ,ko ce mi reci kad letim ,sta ce biti kad budem trebao drugi ugovor da odradim 

Jednom kad krocis na brod, nemas vise veze sa agentom, pripadas kompaniji, za sve sto ti treba obracas se iskljucivo njima.

Anyway, iskljucujem se i ja, dosta je receno, sve preko preliva casu.
Ko razmislja o neplacanju provizije, nek procita ovu temu, i nek dobro razmisli koliko se "isplati" pomenuto.
Sa srecom!!

Btw Šefe ne znam koliko ova tema pripada ovde, jel si razmisljao da je prebacis na neko drugo mesto, jer ima postova
od clanova razlicitih departmenta, univerzalnija je tema, nije samo photo a/v u pitanju.

Pozdrav,
Yesterday is history, tomorrow is a mystery...
But today, today is a God's gift, that's why we call it
the present :))