Author Topic: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!  (Read 48923 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline shacal

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Preletih atlantic dodjoh u Miami odmah šok promjena broda aj reko dobro to je vec treća promjena sigurno i zadnja. Dream zvuči kao san u biti i je ali ružan san. Prva 4 tjedna dopade me staff mess (can I order french fries please) mess u kojem jede "gospoda" od osoblja. Sve bi to bilo lijepo divno i krasno da nema tih prekomjerenih special cleaninga uspha indijaca i nezaobilaznih filipino indonežana(supervisori). Radi se puno spava se malo puno se pije ekipa je super društveni život na nivou no kad malo upoznaš sve cake i vidiš koliko radiš, za koliko radiš počneš računat dnevnicu satnicu pa ti dođe muka i jednostavno pukneš i odeš doma jer je to stvarno robija. Pa onda čuješ da nema promocija da su zaustavljene da možeš radit 4 ugovora kao ass waiter i nećeš napredovat pitaš se čemu ostat u toj teškoj psihijatriji za pišljivih 1064dollara iliti 5600kn iliti kad platiš državi našoj poštenoj 1200kn znači 4400kn da dobro ste čuli radite na brodu za 4400kn. Kome je to isplativo neka ode vidi malo svijeta ali po meni neisplativo ići na Carnival. Tko želi da mu naređuju Indijci(cigani) neka ide ,ljudi probajte ali nemojte reći da vas nisam upozorio jer jednostavno Carnival je koma. Opet nakon svega mogu reći da se ne kajem,vidio sam krasna mjesta a najljepše mi je StMaarten, upoznao super ljude i stekao zavidno iskustvo koje me koštalo bar 1000eura minusa ali jednostavno nema smisla ostat na toj kompaniji ipak želim vam svu sreću vama budućim ass waiterima. Radio sam u crew messu,room service-u lidu ali sve se svodi na isto tipsa nema!! bar ga nema na Dreamu stoga ako dobijete taj brod neznam dobro se pripremite psihički jer ne da vam neće biti lako nego ono pucat ćete ali brzo to sve prevladate i radite vi taj posao kao od šale no kad stvarno ustanovite da nema para da radite za kikiriki vjerojatno ćete kući mojim stopama. Živi i zdravi bili! Ako imate bilo kakvih pitanja pucajte rado ću vam odgovoriti. Takvo je bar moje iskustvo neznači da je na svakom brodu isto.Ovisi to sve o brodu,kruzu,gostima,šefovima ali manje više dođe na isto. Moja preporuka idite na dr kompanije!!
Burn rubber not your soul

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #1 on: 07/November/2011 »
Nezogodna kompanija, drugar mi se isto zalio.
Al' trebao si bar do kraja ugovor ispostovati, ako ista bar da ne budes u minusu.
Kako god, zelim ti sve najbolje u zivotu prijatelju, i da jedan dan nadjes mir u nekoj drugoj kompaniji.
Pozz
What goes around comes around

Offline shacal

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #2 on: 07/November/2011 »
hvala frende al stvarno nema smisla ostat cjeli ugovor j**** pare i sve kad ti se neke stvari poklope ciao ,, mirno more
Burn rubber not your soul

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #3 on: 08/November/2011 »
Koliko si radio dnevno,mislim dok si bio u staff mess-u?

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #4 on: 08/November/2011 »
Ja sam radio smjenu od 10-11 sati.
Ali samo sto se ta smjena protegne na citav dan (dorucak, rucak, vecera)
Ali do 10 zavrsis smjenu I slobodan si.
Prije je na Carnivalu dok radis u staff ili crew mess, dobijes breakfast ili lunch off jednom sedmicno.
Bilo je sretnika pa cak I dva off-a dobiju.
Sad su to ostavili samo za officer mess.
Kao neka usrana pravila iz Miami office-a da se ukine tzv slobodan dan.


Offline vukasince

  • Registered
  • *
  • Posts: 142
  • in vino veritas
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #5 on: 08/November/2011 »
ma to je najgora pozicija i ja sam bio ass na celebrityu i radilo se i 14-16 sati.
ma uzas jesam dosao da radim ali kada nemas vremena da se istusiras izmedju rucka i vecere a kamoli da se odmoris onda se stvarno zapitas jel vredi.
in vino veritas

Offline gio

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #6 on: 08/November/2011 »
Putujem sledeci cetvrtak, ubio si me sad brate sa temom :/

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #7 on: 08/November/2011 »
Putujem sledeci cetvrtak, ubio si me sad brate sa temom :/

Haha, nezgodno je pravo.
Nista stisni zube i lagano, put pod noge!  :plovim:
What goes around comes around

Offline NENO 2202

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #8 on: 08/November/2011 »
Nemoj padat u depru, i ja sam svoj prvi ugovor radio na Carnivalu, i u Crew messu i u Staff messu 7 i po
mjeseci, ali mi je bilo stvarno super, nezaboravno iskustvo i odskocna daska za dalje. 
Sretno Gio!

Offline gio

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #9 on: 08/November/2011 »
Hvala momci, zhivi bili! No retreat, no surrender  :pilot:

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #10 on: 08/November/2011 »
Pozdrav Ivane. je*iga tezak je carnivalov dolar. :D

Juce sam sa ivvete prica u crew baru i govori ona meni danas pocinje u 5h ujutro i zavrsava u 20h navecer. XD. Kao to je morning shift.  :haha:

Umro sam od smiha, cila je pesimisticna. Dosla jadna da zaradi 9000 funti da si plati masters degree u engleskoj. Govori 5 miseci radi i zaradila oko 1000 dolara nakon shto je pare vratila shto je ulozila.

Al nije sve tako crno. Dream je vako malo nezgodan. I bar je za*****an na Dreamu posto nam fnb oce promociju u hotel direktora pa sve mora da bude po p.s.-u ali opet da se to sve izdrzati. Neki ljudi jednostavno nisu za to i cao.

Samo kad filipinci i indonezani krenu otkaz davat e onda se covik zapita.

Uglavnom ja i dalje preporucam svakom ko nije bio da ode jer ipak je to skola koja se po mom mora proci. :)

Offline shacal

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #11 on: 08/November/2011 »
Koliko si radio dnevno,mislim dok si bio u staff mess-u?
Radi se doručak od 6.30-09.00 pojedeš do 09.15 spavas od 09.20-09.50 jer od 10.00 počinje priprema (set up) za ručak koji traje do 13.30 pa cleaning do 14.00 ako si sretan,onda imas free do 17.00 jer u 17.30 već si na poslu za večeru koja traje do 21.00 no ostaješ čistit do 10.00 10.30 11.00 kako kad a ako imaš special cleaning i do 00.00 01.00.
Sutra ispočetka, imaš 2 brekfast-a off u tj i jedan lunch off ako si sretan ! uglavnom radi se svakako može te bacit i na ispomoć u room service i na lido deck i svagdje.

Putujem sledeci cetvrtak, ubio si me sad brate sa temom :/

Gle sve se to da izdurat samo kad vidis cijenu tj pare koje dobivas za to dodje ti zlo pa kažeš e neću tako sam bar ja. Da je super iskustvo je,
odi probaj gle možeš dobit manji brod i može ti biti mnogo bolje ali nema para na carnivalu to zapamti bar ih nema na toj pozic ass waiter.

natal pozz , nije valjda da si u crew baru bio pa nikad te tamo nisam viđao  :sprda:
Pozz mi sve drugare tamo i samo pomalo ,, da ona fudara je stvarno cigan heh
Stisni tog managera i odi za bartendera ili bježi u legiju ,,živio i mirno more  :plovim:
Burn rubber not your soul

Offline danids

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #12 on: 08/November/2011 »
shacal.... jel mislis da je tako za vece brodove?.... pitam posto uskoro idem na Magic... poz :hmm:

Offline gio

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #13 on: 08/November/2011 »
Gle sve se to da izdurat samo kad vidis cijenu tj pare koje dobivas za to dodje ti zlo pa kažeš e neću tako sam bar ja. Da je super iskustvo je,
odi probaj gle možeš dobit manji brod i može ti biti mnogo bolje ali nema para na carnivalu to zapamti bar ih nema na toj pozic ass waiter.

Da, kontam ja shta ti hocesh reci.
Nisi ti odustao zbog rada i tezine, nego si jednostavno rekao sebi da ti se ne isplati da se kidash za te novce.
Videcemo kako stoje stvari, valjda ce biti to sve ok.

Offline shacal

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #14 on: 08/November/2011 »
shacal.... jel mislis da je tako za vece brodove?.... pitam posto uskoro idem na Magic... poz :hmm:

Da na večim je mnogo teže! A generalno na carnivalu nema više promocija to je iz prve ruke stoga možete ići samo to raditi ass waiter a to je neisplativo!!
P.S pozz mi na magicu Nikolu iz karlovca,pozz ga Ivan!
Sretno i živio!
Burn rubber not your soul