Author Topic: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!  (Read 48924 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #75 on: 09/February/2012 »
Hard work, big - easy money...ship life..

Samo mi nije jasno kako je "Easy Money" ako je "Hard Work" onda je to Hard Bloody Money frend xD :plovim: Kontradiktornost!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #76 on: 09/February/2012 »
Samo mi nije jasno kako je "Easy Money" ako je "Hard Work" onda je to Hard Bloody Money frend xD :plovim: Kontradiktornost!

On je zapravo htjeo reć da je na brodu "too much nice". Tako se tamo govori, krnjim i nepravilnim rečenicama.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #77 on: 09/February/2012 »
On je zapravo htjeo reć da je na brodu "too much nice". Tako se tamo govori, krnjim i nepravilnim rečenicama.

 :rolleyes: Pogotovo na Carnivalu. Omiljena mi je: '' You no like job, go home my prend ''  :haha:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #78 on: 10/February/2012 »
:rolleyes: Pogotovo na Carnivalu. Omiljena mi je: '' You no like job, go home my prend ''  :haha:

 :rofl: joj da, i ta je standardna, čak bi se moglo reć i da je među najjačima, jer kad ti netko počne plakat o poslu, samo ju izvališ i nastane tišina  :rofl:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #79 on: 10/February/2012 »
Pametnjakovici...

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #80 on: 10/February/2012 »
A vi gospodo, ako uspijete zaraditi kuci preko 1000 eura i pri tom uspijete ustediti 70% od tog iznosa, ja cu vam licno dati jos toliko.

I onda s pravom mozete reci da taj iznos koji lako mozete sav ustediti na brodu nije easy money!
A do toga, zamolio bih vas da ne pustate napolje sadrzaje vasih stomaka!!

Lep pozdrav i mirno more onima koji plove, a onima koji to ne rade vise a i dalje sole pamet divim vam se

Offline Tompalino28

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #81 on: 10/February/2012 »
treba ovdje kod nas u "lijepoj nasoj" grad Zagreb zaraditi 700€ i da ti ostane za pivu i burek (ako ne živiš sa starcima) :embarrased:
ako netko vise voli da prosi iako je i tamo konkurencija postala hebena :sljac:
no tko voli nek' izvoli :(

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #82 on: 10/February/2012 »
Vidi ovog shta se napalio Jacka. Ja ti govorim shta mi covjek reko koji je sa menom radio. Ti ako si radio na celebriti i carnival onda valda mozesh reci razliku izmedju te dvi kompanije. Molio bih argumente da mi kazesh a ne tu neku agresivu mi brijat. Shta mislish da je nemogu agresivan biti. Kakav je to nacin na koji mi se obracas. I ti si ko neki konobar, bash se vidi da imash bontona.

  :rofl: Ja tebe dobro znam!!! Veoma dobro! ;)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #83 on: 11/February/2012 »
Hahahaha, pa ne skrivam se ja ovdje. Moja je slika na forumu. Plus ima link za moj facebook. Shta bi to stavio da se bojim da mene neko zna, da me neko zna veoma dobro kao ti. :) Mislim to shta imaju ljudi nick ne znaci da se nemoze naci ko su i shta su uz malo truda. Jako puno ima ovdje informacija i relativno se lako dokuce tvoji osobni podaci.

Shta bi ti to trebalo znacit ak mogu pitat jer ja ne vidin nishta konstruktivno i pametno u "Ja tebe znam!!! Veoma dobro"? I josh mi migash, ak me znash veoma dobro onda znash da ne volim da mi muski migaju.

Shto se tice zarade preko 1000 eura i ustede to stoji. Al ne stoji da je to easy money my friend, ak me kontash. :)

Offline shacal

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #84 on: 02/April/2012 »
Ja sam se najvise susretao sa onom 'ya man' uh sto me to izluđivalo i 'amazing' od jednog meni simpa supervizora imena Zubin.
 
Burn rubber not your soul

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #85 on: 15/February/2013 »
pozdrav svima, nisam bio jakooo dugo na ovom forumu pa su mi sve teme nove jer nisam nista citao.

jako mi je zao da neki daju otkaz poslje dva mjeseca da brodu, uvjek postoje okolnosti zbog kojih netko ne moze izdrzati pritisak, sve jer to pomalo i stvar srece, neki imaju samo pozitivna iskustva a neki negativna.

nisam radio kao konobar ali mogu podjeliti svoja iskustva, i moj prvi ugovor na carnival prva 2 mjeseca je bio jako tezak, sve sam radio krivo, kasnio sam na posao jer nisam znao procitati raspored, menader se derao na mene, katastrofa....nema gorega.
imao sam osjecaj da sam najgori u timu u da nista ne radim dobro.

medutim ne sjecam se niti trenutka da sam pozelio dati otkaz jer sam dosao raditi...bilo je psovanja, bjesa i zivciranja, ali nakon toga kada sam se privikao i puno smjeha, zabave s prijateljima i radosti.


dajte si sansu i pokusajte...iskustvo me svakako obogatilo na svim razinama, po mojem iskustvu oko 80% ljudi zavrsi ugovor, a ovih 20% je splet losih okolnosti i nedostatka srece.

i stavarno 70 dana nije dovoljno da se dode do bolje pozicije....to nitko nebi trebao ocekivati....realno tek drugi ugovor.



Offline sejkara

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #86 on: 15/February/2013 »
Pozdrav drug
Ne bi se ja s tobom složio oko ovoga..
Moj prijatelj se vratio sa carnivala prije ravno mjesec dana..PREZADOVOLJAN
Poćeo kao ass Waiter, to što ti opisuješ radio. Nakon samo 20 dana dolazi mu neki lik kojeg nikad nije vidio
kaže mu dobar si vrijedan pametan i lijep dobivaš promociju u waitera.
Nakon 2 mjeseca kao waiter dobiva promociju u as team waiter.
Sad se vrača nazad kao team waiter. Nije slagano, nisam mu ni ja vjerovo, ali mi je pokazo svoj novi ugovor koji je dobio prije nego što je kreno nazad doma
sa naznačenom pozicijom team waiter.
Možda je do tebe bilo, možda si malo pretjero u crew baru, jer kad te nadređeni vide da si skoro svaku noć za šankom to nikako ne ostavlja dobar utisak
i gotovo je nemoguće napredovat. Problemi jesu, čak je izudaro nekog indonežana. No kad je svom šefu objasnio da gosti trpe zbog indonežana, on degradira žutog a njemu ništa, aj na posao.

No Boobs for Noobs

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #87 on: 15/February/2013 »

Poćeo kao ass Waiter, Nakon samo 20 dana dolazi mu neki lik kojeg nikad nije vidio
kaže mu dobar si vrijedan pametan i lijep dobivaš promociju u waitera.
Nakon 2 mjeseca kao waiter dobiva promociju u as team waiter.

Prije svega, ocigledno je da ti na brod jos nisi ni krocio.
A promocije U F&B departmentu idu ovako:
Assistant waiter
Assistant team waiter
Team Waiter
Team Head Waiter
Senior Team Head Waiter
Assistant Maitre'd
Senior Assistant Maitre'd
Maitre'd
Senior Maitre'd

Tvoj prijatelj, kolega, jaran je kako sam razumeo po tvom objasnjenju dobio tri promocije pa dvije democije, tj. otisao je tri mjesta naprijed pa se vratio dva nazad. Zvuci mi kao da igra Uzicko kolo.  :embarrased:

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #88 on: 15/February/2013 »
Jack piratu stari. Brat moj po brodu. :D
Slucaj ti cika Natala.

Vako, ocito da decko nije krocio na brod jer je malo stvari pomjeso, vidi se.
Druga stvar, jako puno ljudi znam sto su prvi ugovor dobili promociju u asst team waiter zbog 3 man sistema.
Treca stvar, nedobit promociju u asst team waiter znaci da si panj i da imas par bad preformance i zato nisi dobio.

Sto se tice team taiter. Neznam za slucaj da je neko prvi ugovor dobio u team waiter ali moguce. Zasto ne.

Znam jednog decka koi je u baru radio i dok je on doso na Carnival prije 7/8 godina doso je direkt kao team waiter.

xxxxxxxxxxxx

Offline aleksandarderventa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #89 on: 26/February/2013 »
nemas ti prijatelju pojma ocito kako je na carnivalu al nema veze neka ljudi idu nekazem ja da nejdu a vidjet cemo poslije tko je u pravu i dal se moze napredovat!! Mozes ti radit ko crv u kamenu kao oni zuti al nema smisla jer imaju previse head waitera i team waitera i promocije su zaustavljene!!!!!!!!!!!!!!!
Ponavljam ljudi otidjite probajte al brzo cete shvatit pojam modernog robovlasnistva  i rada 330h mj za 4400kn kolika je tu onda dnevnica(satnica) i dal se isplati!! e pa meni se ne isplati a vi samo odite!!

Jaoooooooooo pa ja tako radim 3 godinu :) ali na kopnu, još veće sate :) e to me ohrabri :D