Author Topic: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!  (Read 48803 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #90 on: 21/March/2013 »
'bem ti muskarca kojem je konobarisanje fizicki tezak posao :rofl:
kukaju k'o neke tetke oT

nikad covek od takvih


nekako mislim da muskarci s nasih prostora nisu bogom dani za posao u hotelijerstvu

previse su nabusiti i mahom nevaspitani

cast izuzecima

Offline Kurt Cobain

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #91 on: 11/April/2013 »
ciao Shacale, bili smo zajedn ona interviju za Ncl kod Ivice Matijace, sjećaš se?   :)

Offline shacal

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Sjecam se kako ne :) jel plovis ili si na kopnu,sta bi s karijerom  :rolleyes:
Burn rubber not your soul

Offline Kurt Cobain

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: carnival dream 70 dana (ass wait) and that's is!!
« Reply #93 on: 19/September/2014 »
Sjecam se kako ne :) jel plovis ili si na kopnu,sta bi s karijerom  :rolleyes:

Pozdrav,

nisam odradio ugovor do kraja, bio sam pet mjeseci i oša ča. Nisam ja za to al ko može to radit samo neka ide. Gluposti ljudi pričaju u stilu ako se trudiš onda češ i uspjeti. Tamo je svijet malo drugačiji nego tu kod nas. Recimo ako pokažeš da si dobar u svom poslu onda češ na toj poziciji dugo guliti. Primjer- u crew messu rade tri assist. waitera za hrpu crew membera, i tamo sam pokazao da sve stižem i obavljam kako spada - i za nagradu sam tamo bio tri mjeseca + uvalili su mi i nightshift za pranje svih mogućih aparata na cold line-u. Ja sam ih tako prao da nisu mogli nači ijednu prljavštinu, i eto za nagradu guliš tri mjeseca na toj poziciji. A assisten waiteri koji su počeli isti dan raditi na brodu kao i ja su več bili u room service-u, a bili su koma u crew messu i staff messu. Nakon pet mjeseci došao sam na pragu promotiona u assist. team waitera ali tada sam več odlazio s broda. Nema tamo pravila. I ta krađa suđa po sectionima mi se isto nije sviđala. Trenutno sam u Zagrebu.

Ako se pokažeš kao dobar čistač aparata i poda u room service-u u night shiftu onda češ dugo sve to servisirati i prati podove. Dok če tvoji kolege koji su počeli isti dan raditi kao i ti a lošiji su u gore navedenim poslovima biti nagrađeni radom u room service-u na dostavi hrane. Isto je i s dinnind room-om. Tri mjeseca sam bio u set up teamu ( ekipa koja čisti suđe sa stola, zatim postavlja čiste stolnjake i čisto suđe) za vrijeme večere u Lincoln sali na Carnival valoru. I naravno ak si dobar u tome onda češ i guliti tamo dugo. A da ne pričam kak ti konobari je.. mater jer im postavljaš stol u sekciji nakon kojeg če im doč novi gosti. Vrjeđaju te i tjeraju. Ma je... taj posao. Samo do uspjeha preko leševa. To je moto bio na tom brodu.