Author Topic: Promena kompanije (Carnival - Princess)  (Read 3149 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lara25

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Promena kompanije (Carnival - Princess)
« on: 11/November/2011 »
Da je moguce konkurisati za posao na Princess brodovima, direktno preko nekog sajta ili samo preko agencije?  :waiting:


Offline Walter_SA

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Promena kompanije (Carnival - Princess)
« Reply #1 on: 11/November/2011 »
Ako budes gledala princessovu internet stranicu tamo gdje su poslovi vidjeces da ce oni da te upute na neku od recruiting agencija, npr za istocnu evropu je naveden Split ship managment , a ja nisam cuo ni za koga da je otisao na princessov brod preko njih mozda oficiri...  :deda: Nadam se da sam pomogao :rolleyes:

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Promena kompanije (Carnival - Princess)
« Reply #2 on: 11/November/2011 »
Split Ship Management je zaduzen za  Deck and Technical Departments isto kao i A Mariner iz Bugarske. Za ostale iz ovog regiona zaduzen je Princess Cruises Naples. Oni i rade konacne intervjue kad se ide preko SC ili Kouzona. Ako im posaljes mail direktno, uputice te opet na agencije. Ovo zapravo i pise na sajtu Princess-a.

The Princess Cruises – Naples office also oversees recruitment in Eastern and Western Europe through a network of sub agencies.  Resumes may be submitted to the Naples office for forwarding to the appropriate local agency based on the candidate’s location.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline neb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: Promena kompanije (Carnival - Princess)
« Reply #3 on: 04/October/2012 »
Takodje pise da naplata prilikom zaposljavanja u ma kom obliku nije dozvoljena ,zato im posalji mail i pitaj zasto moras da platis obligativni trening ,koji nema veze sa zivotom i dali je to stav kompanije i da trazi da razgovaras sa supervizorom nemoj da ti majlove salju neki regruteri dojucerasnji konobari

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Promena kompanije (Carnival - Princess)
« Reply #4 on: 19/October/2012 »
... nemoj da ti majlove salju neki regruteri dojucerasnji konobari

polako neb, i dojučerašnji konobari imaju pravo postati regruteri, svi mi uvijek želimo postati nešto veće.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)