Author Topic: Kako zamisljate Sefa foruma  (Read 22435 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Offline jimmy

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #31 on: 20/November/2012 »
[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=7TUbsCKp1U8[/yt]

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #32 on: 20/November/2012 »
neznam sto mozgate.... evo ga u mladjim danima  :embarrased:



nabijem te...

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #33 on: 20/November/2012 »
Ajde da se i ja izrazim. :D




Mislim da nacionalizmu nije mesto na forumu ovog tipa! Pogotovo imajuci u vidu da na ovom forumu ima ljudi iz svih republika iz regiona i da ce mnogi od njih tumaciti na razlicite nacine tvoj post!
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #34 on: 21/November/2012 »
Mislim da nacionalizmu nije mesto na forumu ovog tipa! Pogotovo imajuci u vidu da na ovom forumu ima ljudi iz svih republika iz regiona i da ce mnogi od njih tumaciti na razlicite nacine tvoj post!

Bez uvrede ali ne vidim nacionalizam u natalovom postu, gospodin na slici je hrvatski general koji je oslobođen svake lažne i nepravedne optužbe, koji nije napadao ni osvajao tuđe teritorije. Javna je osoba, bivši pripadnik legije stranaca, njegova ličnost povezana je s toliko toga da bi nacionalizam prije bilo shvaćanje/tumačenje postavljanja njegove fotografije kao uvredu ili napad na bilo koga.

Također, nacionalizam nije istoznačnica s ljubavlju prema svojoj domovini i ljudima koji su zaslužni za njeno nastajanje.
Once a sailor, always a sailor.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #35 on: 21/November/2012 »
Bez uvrede ali ne vidim nacionalizam u natalovom postu, gospodin na slici je hrvatski general koji je oslobođen svake lažne i nepravedne optužbe, koji nije napadao ni osvajao tuđe teritorije. Javna je osoba, bivši pripadnik legije stranaca, njegova ličnost povezana je s toliko toga da bi nacionalizam prije bilo shvaćanje/tumačenje postavljanja njegove fotografije kao uvredu ili napad na bilo koga.

Također, nacionalizam nije istoznačnica s ljubavlju prema svojoj domovini i ljudima koji su zaslužni za njeno nastajanje.

Care, iz tvog teksta izbija nacionalizam prikriven floskulama. Imam ja dovoljno godina da to procitam na nacin koji si ti mislio zaista a ne na nacin koji si napisao kako bi bilo prihvatljivo pravilima foruma. Takodje ako cemo se prepucavati oko "osvajanja teritorija" ili "nepravedne optuzbe" onda bi trebao da te odvedem na grob moje rodbine pa da njima kazes "izvinite, to sto padaju granate to znate je pravilo od 200 metara" . Potpuni sam pacifista i iskreno me zabole za sve ratove ovog sveta ali iz postovanja prema ljudima koje sam poznavao, a koji nisu preziveli rat iz ovog ili onog razloga, imam pravo da smatram da je post korisnika koga sam citirao nacionalisticki nastrojen.
A sto se tice Legije stranaca, tamo se ne odlazi jer ZELIS to vec zato sto te svi zakoni ovog sveta ne doticu kada si tamo. http://www.jutarnji.hr/gotovina--pocinio-zlocin-pa-presao-u-hv/232764/  Uostalom, ni nas Legija nije bio tamo jer je bio lud za vojskom i celicnom disciplinom...
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline jimmy

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #36 on: 21/November/2012 »
here we go..

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #37 on: 21/November/2012 »
Care, iz tvog teksta izbija nacionalizam prikriven floskulama. Imam ja dovoljno godina da to procitam na nacin koji si ti mislio zaista a ne na nacin koji si napisao kako bi bilo prihvatljivo pravilima foruma. Takodje ako cemo se prepucavati oko "osvajanja teritorija" ili "nepravedne optuzbe" onda bi trebao da te odvedem na grob moje rodbine pa da njima kazes "izvinite, to sto padaju granate to znate je pravilo od 200 metara" . Potpuni sam pacifista i iskreno me zabole za sve ratove ovog sveta ali iz postovanja prema ljudima koje sam poznavao, a koji nisu preziveli rat iz ovog ili onog razloga, imam pravo da smatram da je post korisnika koga sam citirao nacionalisticki nastrojen.
A sto se tice Legije stranaca, tamo se ne odlazi jer ZELIS to vec zato sto te svi zakoni ovog sveta ne doticu kada si tamo. http://www.jutarnji.hr/gotovina--pocinio-zlocin-pa-presao-u-hv/232764/  Uostalom, ni nas Legija nije bio tamo jer je bio lud za vojskom i celicnom disciplinom...

Namjerno sam napisao tekst tako kako sam ga napisao bas zato da shvatis poantu. Nacionalizam ne moze biti postavljanje njegove fotografije, ako administrator iliti Šef smatra da jest, siguran sam da će upozoriti, pošto smatram da je ovo forum na kojemu svi međusobno pomažemo jedni drugima bez obzira na NACIONALNOST, vjeru, spol, rasu... Barem osobno tako radim.

Ovi tobožnji "zločini" u Francuskoj su puno dublja priča od ovog što tu piše, radilo se o političkim igrama i provođeno je prema naredbama sa samog vrha, nije Gotovina odjednom odlučio postati kriminalac. Gluposti, istinitost mojih tvrdnji potvrđuje ti zadnja rečenica članka koji si ponosno izbacio: "Francuska nakon 1990. nikada nije tražila njegovo izručenje, nije raspisala novu tjeralicu za njim niti mu je oduzela francusku putovnicu. " Sad se ti zapitaj zašto je to tako, i da li bi bilo tako da je on pljačkao po Francuskoj da napuni svoje džepove. A uspoređivanje Gotovine i Ulemeka je apsurd, svi znamo tko je Ulemek i što je on napravio, s kim je bio povezan itd. Samo mi nije jasno kako TI znaš "zašto se TAMO odlazi" - i moj djed je jednom davno, kao i gdin Gotovina, zbog divnog komunističkog uređenja bio prisiljen zakucati na vrata regrutnog centra Legije stranaca.

Nemam namjere ići dalje s ovom raspravom jer nigdje ne vodi, meni je jasno zašto tebi smeta generalova fotografija, ali ako je čovjek proglašen nedužnim od strane međunarodnog suda, a ti misliš da znaš bolje...  :nokti:
Once a sailor, always a sailor.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #38 on: 21/November/2012 »
Tvojom izjavom ne bih rekao da se zalazes za ono sto i jeste smisao ovog foruma. Samo ti care zivi u svom uverenju. Drago mi je da imas tako hrabre predake i da su dolazili cak do Legije. A kako ja znam...jbga. Nismo svi ziveli u svili i kadifi a jos manje odrastali u njoj. Glupo bi bilo pricati o tome. Meni smeta ta fotografija i ostajem pri tome. Sa nalogom na ovom forumu ili bez njega, smeta mi i smetace mi. End of story. Uzivaj.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #39 on: 21/November/2012 »
btw, pogledaj kada je postavljena fotografija... kako to da do sada nikoga nije smetalo?  -()-
nabijem te...

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #40 on: 21/November/2012 »
Gle neki dan na jednoj stranici od legije stranaca isto se povela ova prica u vezi gotovine i kopirat cu svoj post sa stranice vamo. Svi su se slozili sa menom. Doticni je odgovorio danas odnosno jucer na sliku od gotovine sto sam stavio bash zbog "presude" sto je nebitno za ovaj forum. Smatram da je jaka licnost i to je to.

Moj post:

Svatko tko je to vidio kao nacionalizam je nacionalista. Svidjalo se to vama ili ne. Ne ocekujem da ovo razumiju ljudi koi se nisu makli od mamine sise odnosno od kuce. Ovo razumiju ljudi koi rade vani jer oni znaju sta je balkan, leginari, sta je rvat srbin, bosanac, slovenac i makedonac, ti se ljudi drze vani i vani je jedan za sve i svi za jednog, naravno ima iznimaka al malo je takih iznimaka i pojedinci ovi sta na ovoj grupi rade problem rade ga jer ocito nemaju sirinu. Ja sam bio svjedok vani kad je jedan decko mlaji iz srbije bio potego neshto na nacionalizam...od hrvata niko nije reagovo. Znate ko je reagovo, njegovi prijatelji tolko su ga spustili da vise nikad od njega nisam cuo nista o tom niti je ikad to vise spomenuo. O tome se vani ne prica, ljudi se druze, pomazu jedan drugom a ne sta ovdje neki rade ili su bar pokusali. Svi smo kao braca, govorimo jedan jezik i sta je bilo bilo je, zivot ide napred a ne nazad.

p.s. Stvarno mi nije namjera da se oko slike svadimo, neka se makne ako smeta i gotovo, nacionalizam mi na kraj pameti bio, niti sam nacionalista, za vreme provedno na brodu vise sam prijatelja steko iz Srbije nego iz RH, evo za koi dan cu se naci sa prijateljom u novom sadu sa kojim sam na brodu radio, dan danas mi se javi ljudi sa broda iz srbije, imo sam jednog jako dobrog prijatelja koji u JSO bio i super se slagali. Josh jednom ispricavam se ak sam kog uvredio.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #41 on: 21/November/2012 »
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #42 on: 21/November/2012 »
:giggle:
Šefe kakve ovo sve ima veze sa tobom? I još ignoriraš! Ili ti je jako zabavno ovo prepucavanje i sad si se izvalio i njupaš kokice i koka kolu ili si zbilja Ante Keš! :)))))
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #43 on: 21/November/2012 »
Slika je postavljena davno ali kad tad je moralo doći do ovoga.
Gospodin bolje rečeno govno sa slike je bio među akterima u kojima je proterano 250 000 ljudi sa vekovnih ognjišta a Haški tribunal je presudio da su ti ljudi dobrovoljno otišli.Moramo da znamo i to da pobednik piše istoriju u ovom slučaju Hrvatska i onda nema dalje priče i nacionalističkih ispada.Ja sam jedan od tih što je došao u Srbiju ali dosta je prtoeklo vode od tad,imam dosta prijatelja i Hrvata i Muslimana i vrlo sam korektan i tolerantan sa njima jer čovek je čovek bez obzira na veru.Al opet ima i dosta ekstrema koji su glasni samo preko društvene mreže ili još gore pravo poremećenih ljudi e njih se gnušam. :uzdravlje:
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Kako zamisljate Sefa foruma
« Reply #44 on: 21/November/2012 »
A da se vratimo temi?

Kako zamisljam sefa foruma?