Author Topic: Naredni preliminarni interview za Princess Cruises i P&O Cruises - Decembar 2011  (Read 9261 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
19.11.2011.

NAREDNI PRELIMINARNI INTERVJU ZA PRINCESS CRUISES i P&O - DECEMBAR 2011

Još jedan uspešan intervju održan je pocetkom oktobra 2011.godine i primljeno je preko sto kandidata na razlicitim pozicijama u okviru hotelskog, restoranskog, tehnickog i drugih departmenta za rad na brodovima kompanije Princess Cruises.
Pocinjemo prikupljanje dokumenata za novi intervju. Naredni preliminarni intervju bice održan sredinom Decembra.
Rok za predaju dokumenata je 9.decembra 2011.godine.

Pozicije koje su otvorene za naredni intervju:


KITCHEN - GALLEY (KUHINJA)

· Pastry (Poslasticar)
postoje 5 nivoa (pastry helper, pastry assistant, 3rd pastry, 2nd pastry, 1st pastry). Vaše znanje engleskog jezika i iskustvo odredjuju pocetnu poziciju.
Trenutno su potrebni radnici na svim nivoima.

· Cook (Kuvar)
profesionalni kuvari i pomocnici za rad u kuhinji sa osnovnim konverzacijskim znanjem engleskog jezika. Od iskustva zavisi koju pocetnu poziciju možete dobiti.
Postoji 5 nivoa na poziciji kuvara i u zavisnosti od znanje engleskog i iskustva dobijate jednu od 5 pocetnih pozicija.
Bez obzirana poziciju koju dobijete, na brodu možete napredovati.

· Butcher (Mesar)
postoje 5 nivoa (butcher helper, butcher assistant, 3rd, 2nd i 1st butcher). Vaše znanje engleskog jezika i iskustvo odredjuju pocetnu poziciju.
Trenutno su potrebni radnici na svim pozicijama.


ACCOMMODATION

· Utility Cleaner
Potrebni muskarci starosti izmedju 21 i 27 godina sa osnovnim znanjem engleskog jezika motivisani za rad na brodu kao cistaci.
Prethodno iskustvo pozeljno ali nije neophodno.

RESTAURANT

· Buffet Steward/ess
konobarice i konobari na buffet-u (švedskom stolu), solidno znanje engleskog jezika i iskustvo od 1 do 3 godine u restoranu.
Mogu se prijaviti i devojke i muškarci od 21 godine do 30 godina starosti


BAR DEPARTMENT

· Bar Stewardess
devojke od 22 do 30 godina za rad kao konobarice u baru. Minimum 2-3 godine iskustva rada u baru.
Potrebno je tecno znanje engleskog jezika i poznavanje internacionalnih pica i koktela.


PHOTO DEPARTMENT

· Photographer
muškarci i devojke od 22 do 35 godina, sa odlicnim iskustvom rada u studiju i na terenu kao fotografi, tecno znanje engleskog jezika, poželjno završena skola ili kurs za fotografa


TECHNICAL DEPARTMENT

· Plumber (vodoinstalater) - od 23 do 40godina, završena škola, 2-3 godine iskustva u poslu, dobro znanje engleskog jezika.

· Welder (varilac) - od 23 do 40 godina, završena škola, 2-3 godine iskustva u poslu, dobro znanje engleskog jezika.

· Electrician (elektricar) - od 23 do 40 godina, završena škola, 2-3 godine iskustva u poslu, dobro znanje engleskog jezika.

· Carpenter (stolar) - od 23 do 40 godina, završena škola, 2-3 godine iskustva u poslu, dobro znanje engleskog jezika.

http://www.radnabrodu.com/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
a kakav je intervju bio prosle nedelje?? Zar to nije bio preliminarni?

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
a kakav je intervju bio prosle nedelje?? Zar to nije bio preliminarni?

 To je bio prvi preliminarni intervju. Bice jos sigurno 1 a mozda cak i 2 preliminarna do finalnog. Razlog je sto se finalni pomerio sa Decembra za Januar zbog praznika koji dolaze. Finalni ce biti 15-20 Januara tako su mi javili iz SC.

 Inace kao sto sam rekao bio sam na preliminarnom 15. Novembra i sledeci dan su mi javili da sam prosao za poziciju 3rd Butcher  :yahoo:!!

 Pozdrav za ekipicu sa preliminarnog 3 poslasticara i jednog Bar Utyliti od Mesara :)!!

zzz

Offline jelenajovana

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav i za tebe od dve poslasticarke i mi smo prosle za 3th pastry. :yeah:

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Pozdrav i za tebe od dve poslasticarke i mi smo prosle za 3th pastry. :yeah:

 Caos drugarice. Cestitam na prolasku preliminarnog za 3rd pasty  :yeah: . Bas me je bilo zanimalo kako je prosla ekipica za kuhinju.

 Jel znate kako je prosao Branislav jel dobio poslasticara ili pekara?!!

 Vidimo se onda na treningu kada bude, i nadamo se da nece biti u onom hotelu u Zemunu sto smo pricali  :pop1:!!

zzz

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Caos drugarice. Cestitam na prolasku preliminarnog za 3rd pasty  :yeah: . Bas me je bilo zanimalo kako je prosla ekipica za kuhinju.

 Jel znate kako je prosao Branislav jel dobio poslasticara ili pekara?!!

 Vidimo se onda na treningu kada bude, i nadamo se da nece biti u onom hotelu u Zemunu sto smo pricali  :pop1:!!

zzz

Nazalost moram da te razocaram da ce dole biti trening bas u tom Central Hotelu u Zemunu  :party:

Al' to ce vam biti nesto najdraze vjeruj mi, ismijat ce te se Zoltanu kao nikad, i za vase dobro SLUSAJTE ga!
Pozz i sretno vam svima  :moli:
What goes around comes around

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile

 Hvala Komikaya na odgovoru  ;D!

 Ja sam ozbiljno ovo sve svatio oko odlaska na brod i sve ostalo tako da imam da slusam Zoltana  :pop:!!

 zzzz

Offline jelenajovana

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Ne znamo kako je prosao Bane,nismo sa njim u kontaktu.
Trening neka bude bilo gde,samo da je unutra i da je toplo.... :moli:

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Cek cek cek ... ja se izvinjavam sto upadam tako u temu... Da li je bio preliminarni razgovor sa Zoltanom ?!
Ja sam bio 7. novembra i rekao mi je Djordje da donesem papire 29.11. ali nisam bio nesto azuran tako da bih u ponedeljak odneo jer je do 9.12. (petak) prijava, a razgovor sa trenerom (Zoltanom, valjda) ce biti oko 15.12. ukoliko sam ja to dobro razumeo...

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Cek cek cek ... ja se izvinjavam sto upadam tako u temu... Da li je bio preliminarni razgovor sa Zoltanom ?!
Ja sam bio 7. novembra i rekao mi je Djordje da donesem papire 29.11. ali nisam bio nesto azuran tako da bih u ponedeljak odneo jer je do 9.12. (petak) prijava, a razgovor sa trenerom (Zoltanom, valjda) ce biti oko 15.12. ukoliko sam ja to dobro razumeo...

Zoltan drzi obuku, a ti bi trebao kod Gosp. Janosa, ili Gospodje Judith ili kako se vec zove... tj. da ides na preliminarni.
A finalni, mene je recimo zapao Luka, a bio je i Gosp. Carlo.
Sretno  :uzdravlje:
What goes around comes around

Offline Lupus

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Sutra je preliminarni a ja sam vrlo malo stigao da naučim iz skripti jer sam u gužvi, pa me zanima koliko je važno znati o pićima na preliminarnom? Sad sam uzeo da isčitavam skripte pa do dugo u noć, vrlo malo ću spavati  :) Koliko sam shvatio, primarna je provera engleskog jezika, za koji se nadam da mi neće biti veliki problem jer konkurišem za Bar Utility, a znam ga solidno.

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Ja sam svoje bar back-ove samo ucio gde sta stoji i koliko kog garnisa da mi seckaju. Ne verujem da ce ti intervju biti nesto tezak, ali gledaj da se na brodu ubacis u petu brzinu i dobru oganizaciju. Srecno!

Offline Lupus

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Hvala, trudiću se koliko mogu jer to volim da radim tako da se nadam da neće biti problema  :)

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
evo ja bio na preliminarnom danas za 3cook u zemunu i sad cekamo rezultate  :moli:
Ja mislim da je sve ok  mnogo opusteno bilo na razgovoru ali video sam da su jednog decka pre mene totalno iscimali  -()-
e sad ono sto me zabrinjava je da se odjednom na forumu poceli javljati ljudi koji cekaju 8 meseci na ukrcaj  :pad:

Offline neb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Za koje pozicije se ceka 8 meseci ? Nisu sve pozicije iste konobari cekaju jako dugo jer je to dobro placena pozicija na kojoj se manje radi od kuvara .Kuvari su lose placeni i rade stalno prosek je 13 sati pa nema bas guzve i dugog cekanja