Author Topic: Naredni preliminarni interview za Princess Cruises i P&O Cruises - Decembar 2011  (Read 9543 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kuvari su lose placeni i rade stalno prosek je 13 sati pa nema bas guzve i dugog cekanja

neb, pričaš o kuvarima na riječnim brodovima u temi Safe Cruise, koja ne zapošljava na riječne brodove.  :rtfm:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Sefe  kako si zakljucio da prica o recnim brodovima?posto nije spomenuo nigde recne brodove pa si me sad i ti malo zbunio  -()-

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
neb je imao katastrofalno iskustvo na riječnom brodu, i sada živi u uvjerenju da je potpuno isto i na prekokeanskom kruzeru.
Po mojem skromnom mišljenju, ako nisi negdje bio, nemoj ni pričati kako je tamo.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
aha  sad mi je jasno  ::yes::  ja sam upravo iz tog razloga odustao od recnog broda,
Mali brod-malo posade = puno posla
Veliki brod-puno posade=manje posla

Bar je tako po nekoj mojoj logici 
12 sati rada sa pauzama mi je sasvim ok  nema sta da se bunim  ali bude li ona varijanta  ajde se lepo iscekiraj pa nastavi da radis  ima da bude odma frka :sljac:

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Za koje pozicije se ceka 8 meseci ? Nisu sve pozicije iste konobari cekaju jako dugo jer je to dobro placena pozicija na kojoj se manje radi od kuvara .Kuvari su lose placeni i rade stalno prosek je 13 sati pa nema bas guzve i dugog cekanja

Buffet-i prosjecno odu za 2 mjeseca, a ass.buffeti su ti koji cekaju i do 6-7 mjeseci, sve zavisi.
Sto se tice restoran dpt. A za ostalo nisam siguran!
What goes around comes around

Offline nenad0711

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Ljudi da li je neko vec obavesten o rezultatu na preliminarnom od juce?Ja sam aplicirao za Bar Steward-a i jos ne znam nista.

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Nista jos nije stiglo i ja cekam  rekli su dan dva  tako da verovatno ce sutra da odrade taj deo posla ,,ja sam za 3cook:uzdravlje:

Offline nenad0711

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Ja prosao kazu da sam negde izmedju bar utility i bar steward pa ako se potrudim... Covek me oduvao na preliminarnom sa 90% pitanja o koktelima i sastojcima pica tipa od cega se pravi rum,tequila,burbon itd.odakle poticu,sve o konjacima(regije,godine). Nijedno pitanje tipa navedi neki brend vodke,scotch-a bilo cega, nista o skoli niti o meni.Bio sam bukvalno 5 minuta unutra.Engleski slabije nego sto znam ali odgovori BRZI,tacni i direktni.Kazu preliminarni 90% posla,nemam iskustva pa ako neko hoce to da mi potvrdi bio bih zahvalan.. 

Offline Sheila

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Sefe objavljen je datum za novi, ustvari poslednji (ali ne i zadnji  :D )preliminarni intervju agencije SC koji ce bit odrzan u januaru 2012. pa stavi to negdje.  :uzdravlje: (http://www.radnabrodu.com/)
Force yourself and you will be surprised what you can do!

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
konobari cekaju jako dugo jer je to dobro placena pozicija na kojoj se manje radi od kuvara.
:hmm:  :neceici: