Author Topic: Medical sign off  (Read 6640 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nanny_annie4

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Medical sign off
« on: 25/November/2011 »
Trenutno sam doma na medical sign off-u.
Vec tri mj. Firma mi je do sada placala bolovanje ali istekao mi je ugovor prosli mjesec ( datum do kojeg bi radila da sam zdrava ostala ).
Zanima me gdje se sada moram prijaviti jer na SIZU nista neznaju . Dali se moram prijaviti u mirovinsko ili ?
Ima netko nekakvu informaciju jer se cini da cu na bolovanju biti jos neko vrijeme a uredno sam placala sve obaveze prema nasoj Lijepoj Drzavi mozda je vrijeme da dodje nesto za uzvrat.
Ako itko ima kakvih saznanja bila bih zahvalna!

Offline Ivan21

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Medical sign off
« Reply #1 on: 25/November/2011 »
Dali ti se to vrijeme provedeno na bolovanju vodi kao da si na brodu ili? Mislim da si se zeznula jer cim dodjes doma u roku 2 tjedna se moras ici odjaviti u lucku kapetaniju i oni ce ti objasniti sta dalje, a u medjuvremenu ces doma dobiti da si zdravstveno osigurana (dopunsko sama placas ako hoces). Neznam tocno kakva je procedura u tvom slucaju, ali ako se nisi odjavila, a trebala si onda ces dobiti nekakvu kaznu

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Medical sign off
« Reply #2 on: 25/November/2011 »
Koja ti je firma plaćala bolovanje?  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nanny_annie4

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Medical sign off
« Reply #3 on: 25/November/2011 »
Sve sam uredno obavila, lucka kapetanija me normalno odjavila u roku.Sada si sama placam dopunsko osiguranje. Radim na Disneyu pa mi oni placaju bolovanje. Obzirom da bi mi ugovor trajao do 24.10 da nisam isla na medical sign off neznam dali je to zadnji datum do kada ce mi platiti. Moram se sada prijaviti na siz jer nisam sigurna ako cu opet na brod a nacula sam bi mi oni cak bolovanje platili. Imam samo neke polu-informacije jer u biti nitko nista nezna. Rado bi odmah isla na brod ali nisam sigurna ako ce mi dati fit for duty obzirom da je kicma i da sam vec 3 mj na bolovanju i neznam do kada cu biti ali mislim da mi nece dugo placati bolovanje, mada mi nije u interesu biti na bolovanju ili se zelim cim prije vratiti  na Disney kada rijesim ledja ili tu pocet radit jer mi je dosta biti doma.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Medical sign off
« Reply #4 on: 25/November/2011 »
Od čega su ti leđa stradala? Imaš li dijagnozu DCL liječnika?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline eleila

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Medical sign off
« Reply #5 on: 06/September/2012 »
I ja sam trenutno na medical sign off (isto royal), i zanima me to sto kazesh da su ti placali bolovanje. U slucaju da vidish ovaj moj post, mogu li te nekako elektronski kontaktirati da te pitam u vezi toga, jer meni cifru koju spominju od 12 usd dnevno je potpuno sumanuto mala. Ima tu josh nekih detalja koje ne bi ovako javno da navodim, pa kad bi bila ljubazna d ami dash tvoj mail/facebook ili stagod da mogu na miru da te pitam. Ako si voljna da pomognesh tj :)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Medical sign off
« Reply #6 on: 06/September/2012 »
Radim na Disneyu pa mi oni placaju bolovanje

I ja sam trenutno na medical sign off (isto royal)

 :rolleyes:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Medical sign off
« Reply #7 on: 07/September/2012 »
Mogla bi se načekat ...  :waiting:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Medical sign off
« Reply #8 on: 07/September/2012 »
Sve sam uredno obavila, lucka kapetanija me normalno odjavila u roku.Sada si sama placam dopunsko osiguranje. Radim na Disneyu pa mi oni placaju bolovanje. Obzirom da bi mi ugovor trajao do 24.10 da nisam isla na medical sign off neznam dali je to zadnji datum do kada ce mi platiti. Moram se sada prijaviti na siz jer nisam sigurna ako cu opet na brod a nacula sam bi mi oni cak bolovanje platili. Imam samo neke polu-informacije jer u biti nitko nista nezna. Rado bi odmah isla na brod ali nisam sigurna ako ce mi dati fit for duty obzirom da je kicma i da sam vec 3 mj na bolovanju i neznam do kada cu biti ali mislim da mi nece dugo placati bolovanje, mada mi nije u interesu biti na bolovanju ili se zelim cim prije vratiti  na Disney kada rijesim ledja ili tu pocet radit jer mi je dosta biti doma.

Kontakt od nanny_annie4 sa PROFILA:
Email:   xxxxxxxx@gmail.com
Skype Name: annie4211
Once a sailor, always a sailor.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Medical sign off
« Reply #9 on: 07/September/2012 »
Kontakt od nanny_annie4 sa PROFILA:
Email:   xxxxxxxx@gmail.com
Skype Name: annie4211
 

ako se odlogiraš, primjetićeš da njen email nije vidljiv baš svakome:


Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline eleila

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Medical sign off
« Reply #10 on: 18/September/2012 »
ups, nisam lepo procitao. Izvinjavam se  :moli:  :haha: Ali zna li neko iz RCCL kako to ide? Niko mi iz majamija ne odgovara, tj dobio sam neki konfuzan mail gde se spominju tih 12 usd (i moj engleski je savrshen nije u tome problem), dok u  collective bargain agreement pishe 16.96 usd/ dan... da li je neko pametan na ovu temu?

Offline eleila

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Medical sign off
« Reply #11 on: 18/September/2012 »
i da dodam da mi niko nije odgovorio kad sam poslao mail sa dodatnim pitanjima

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Medical sign off
« Reply #12 on: 18/September/2012 »
 

ako se odlogiraš, primjetićeš da njen email nije vidljiv baš svakome:




Vidim Šefe, moje isprike dotičnoj ako sam joj narušio privatnost   ::bin-laden::
Once a sailor, always a sailor.

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Medical sign off
« Reply #13 on: 13/November/2012 »
Sve sam uredno obavila, lucka kapetanija me normalno odjavila u roku.Sada si sama placam dopunsko osiguranje. Radim na Disneyu pa mi oni placaju bolovanje. Obzirom da bi mi ugovor trajao do 24.10 da nisam isla na medical sign off neznam dali je to zadnji datum do kada ce mi platiti. Moram se sada prijaviti na siz jer nisam sigurna ako cu opet na brod a nacula sam bi mi oni cak bolovanje platili. Imam samo neke polu-informacije jer u biti nitko nista nezna. Rado bi odmah isla na brod ali nisam sigurna ako ce mi dati fit for duty obzirom da je kicma i da sam vec 3 mj na bolovanju i neznam do kada cu biti ali mislim da mi nece dugo placati bolovanje, mada mi nije u interesu biti na bolovanju ili se zelim cim prije vratiti  na Disney kada rijesim ledja ili tu pocet radit jer mi je dosta biti doma.
I sta si na kraju napravila?
Vratila se na brod ili sta? Koja ti je bila dijagnoza za ledja?

ups, nisam lepo procitao. Izvinjavam se  :moli:  :haha: Ali zna li neko iz RCCL kako to ide? Niko mi iz majamija ne odgovara, tj dobio sam neki konfuzan mail gde se spominju tih 12 usd (i moj engleski je savrshen nije u tome problem), dok u  collective bargain agreement pishe 16.96 usd/ dan... da li je neko pametan na ovu temu?
Stari mornar Jack zna nesto pomalo o tome! Ali nista se javno ne pise!