Forum
19/Prosinac/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube

Home   Help Search Login Register  

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Mala pomoc, dobrodosla :) ,više sam za bar ili somelijera  (Read 1107 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Premija
Registered
*

Country: Serbia
Company: N/A
Hire Agency: N/A
Occupation: N/A
Ship: N/A

View Profile
« on: 25/Studeni/2011 »

Dosta sam se informisala zahvaljujuci ovom sajtu i koliko sam skapirala za posao na brodu treba da jako dobro znam engleski - sto u mom slucaju nije problem.
Imam iskustvo u poziciji u kojoj zelim da radim, kao i neki sertifikat da znam taj posao koji obavljam.
Idem u Visoku hotelijersku skolu i iskreno bezi mi se od konobarisanja u restoranu narocito posle prakse u dva hotela u kojima sam radila,a tek mogu da zamislim kako je na brodu...
Sudeci po onome sto sam procitala ovde nije bas zahvalno...Dakle pretpostavljam vise sam za bar ili somelijera.
Zivim u Beogradu gde mi je najbolje da zavrsim neki kurs koji bi mi pomogao za nesto od tad dva?
U svakom slucaju sacekacu da napunim 21. godinu,raditi na sebi i negde,pa se nadam i upasti na neki brod...
Ako bilo ko ima bilo kakav savet/e ili zeli da mi isprica nesto o svemu ovome bicu mu zahvalana jer zelim na vreme da se spremim smile biggrin
Forum
« on: 25/Studeni/2011 »

CEO
Administrator
Registered
*

Country: Croatia
Occupation: Forum Administrator

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #1 on: 29/Studeni/2011 »

Mislim da u Bar dpt. imaš dobre šanse, samo proširi znanje koktela.

Možeš aplicirati i za sommeliera, ali tu je teže upasti bez većeg znanja, no ne i nemoguće.

Imaš dosta napisano na temu sommeliera, od ljudi koji su otišli na te poslove, ovdje na forumu, samo potraži.

Odavno ne plovim. Na postove na forumu odgovaram rijetko, ali to će svakako biti češće nego da dajem privatne instrukcije preko inbox-a.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)
Forum
« Reply #1 on: 29/Studeni/2011 »

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Posao na kruzerima, veterani