Author Topic: volio bi se prebacit u gift shop  (Read 13432 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #15 on: 30/December/2011 »
Hvala, google da...nemogu bas uhvatit stabilan internet da surfam netom i googlam, pa mi je lakse pitat na forumu.  b00/

Pozz iz suncanog i toplog St.Marteena.
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #16 on: 27/January/2012 »
Upravo bio na razgovoru u Kopru sa gosp. Helenom.

Ugl sad sam totalno zbunjen...kaze da posto sam dao otkaz Carnivalu nemogu aplicirat za starboard...a svi mi rekli bas suprotno...uljucujuci i samog gift shop managera.

 -()-

A za HB mi je rekla da je bolje da maknem iz CV-a da sam imao ikakvo iskustvo s brodovima, da je bolje kao da nisam nikad radio na brodu...sto je opet suprotno od prica koje sam cuo pogotovo za HB, traze ljude koji mogu izdrzat na brodu.

 -()-

Intervju za HB je 8.2.12. u budimpesti...ali neznam sad dali mi se uopce isplati ic preko invenmore shipping-a i placat im proviziju(navodno 350€) ili jednostavno aplicirat online i viola.


Totalno me zbunio sad ovaj interview  ""]]
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline Zlatko99

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #17 on: 27/January/2012 »
Upravo bio na razgovoru u Kopru sa gosp. Helenom.

Ugl sad sam totalno zbunjen...kaze da posto sam dao otkaz Carnivalu nemogu aplicirat za starboard...a svi mi rekli bas suprotno...uljucujuci i samog gift shop managera.

 -()-

A za HB mi je rekla da je bolje da maknem iz CV-a da sam imao ikakvo iskustvo s brodovima, da je bolje kao da nisam nikad radio na brodu...sto je opet suprotno od prica koje sam cuo pogotovo za HB, traze ljude koji mogu izdrzat na brodu.

 -()-

Intervju za HB je 8.2.12. u budimpesti...ali neznam sad dali mi se uopce isplati ic preko invenmore shipping-a i placat im proviziju(navodno 350€) ili jednostavno aplicirat online i viola.


Totalno me zbunio sad ovaj interview  ""]]
Sumljam da se nemože prijavit za Starboard koje radio na Carnivalu,pošto su nekim mojim frendovima na Carnivalu rekli posve suprotno,čak je i odgovor u istoj toj agenciji bio potvrdan.
Može bit da te žele ubacit na HB i tako bolje popunit kandidatska mjesta.

Offline la mer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #18 on: 27/January/2012 »
Kako to da HB ima intervju u Budimpešti? Mislila sam da to kod njih ide samo telefonski ili skype... Ja sam aplicirala direktno za HB, dakle bez Helene. ALI, Helena ti je dobro rekla kad je HB u pitanju, bolje je ne spominjati da si radio na brodu. Mene nisu primili upravo zbog nezavršenog ugovora na Carnivalu.

Iznenađuje me da ti je Helena rekla da ne možeš aplicirati za Starboard, jer ja sam svojevremeno, nakon Carnivala, aplicirala preko Helene za njih - i dobila posao. Zašto si išao u Koper na razgovor s Helenom? Meni je neki dan poslala mail da je open day 4. 2. u Zagrebu i da ćemo se tamo sve dogovoriti (jer sam ponovno u nekoj proceduri).  :rolleyes:
'Only those who dare to fail greatly can ever achieve greatly.' (R. F. Kennedy)

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #19 on: 01/February/2012 »
Kaze Helena:

Dear Deni
I am sorry to inform you that you did not pass the pre-selection for the Harding Bros Interviews


Regards



Helena Vehovec

WTF ""]]
 -()-

Nije mi jasno, prvo kaze nemogu aplicirat za Starboard pa mi sama predlozi HB i sad kaze da nisam prosao preliminarni interview...kako se to uopce moze NE proc  :rolleyes:

Stvarno sam iznenadjen...sta mi sad predlazete...direktna online aplikacija za HB ili preko EP-a ili neke druge agencije pokusat za starboard.

Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline la mer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #20 on: 01/February/2012 »
Ako je Helena poslala u HB tvoje podatke (CV...), onda imaš pravo ponovno (online) aplicirati tek za 6 mj. Nešto sa CV nije štimalo, očito, ali to ti je mogla reći eventualno još u Kopru. Ipak ima iskustva s tim...

EP više ne šalju u shop, nedavno sam pitala.
'Only those who dare to fail greatly can ever achieve greatly.' (R. F. Kennedy)

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #21 on: 01/February/2012 »
Neznam jeli slala moje podatke HB-u.

Znaci EP vise ne salje, a neke druge agencije? iz srbije mozda?
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #22 on: 01/February/2012 »
Ne znam sto se za Hardings uopste zamarate sa agencijama. Aplicirajte online i to je to.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline la mer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #23 on: 01/February/2012 »
Quote from: Seaman
Ne znam sto se za Hardings uopste zamarate sa agencijama. Aplicirajte online i to je to.

Seaman, zašto ti više ne radiš za Harding?
'Only those who dare to fail greatly can ever achieve greatly.' (R. F. Kennedy)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #24 on: 01/February/2012 »
Seaman, zašto ti više ne radiš za Harding?

Tokom rada za Hardings sam dobio ponudu za bolji posao i prihvatio. I sa time sam zavrsio, tj. sa brodovima, bar za sad. Sad sam u nekom drugom fazonu  :money:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #25 on: 01/April/2013 »
Tema je pomalo zapustena ali evo mog iskustva .Zavrsio sam dva ugovora za Carnival nisam dao odkaz :normalno sam zavrsio sa ugovorom .
Otisao sam na pred interview upitanju je RIV ,Kopar prosao bez problema .Proslo je par mjeseci te sam dobijo zeleno svjetlo od agencije ,prosli ste provjeru kod CCL mozete na interview . Koji sam naravno prosao ,ali na kraju ima tu puno otvoreni pitanja dati otkaz ili ne . :hmm:

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: volio bi se prebacit u gift shop
« Reply #26 on: 01/April/2013 »
Tema je pomalo zapustena ali evo mog iskustva .Zavrsio sam dva ugovora za Carnival nisam dao odkaz :normalno sam zavrsio sa ugovorom .
Otisao sam na pred interview upitanju je RIV ,Kopar prosao bez problema .Proslo je par mjeseci te sam dobijo zeleno svjetlo od agencije ,prosli ste provjeru kod CCL mozete na interview . Koji sam naravno prosao ,ali na kraju ima tu puno otvoreni pitanja dati otkaz ili ne . :hmm:

to najvise zavisi od tvojih licnih ambicija i sta zelis dalje u svojoj brodskoj karijeri  :uzdravlje:
Though she be but little, she is fierce!